Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

NAUJAS CITROËN JUMPY KOMERCINIS AUTOMOBILIS!

Naujausios kartos Citroën Jumpy sukurtas taip, kad automobilis būtų dar naudingesnis, patogesnis ir saugesnis. Šis komercinis furgonas idealiai tiks visiems, kuriems reikalingas talpus, bet kartu ir kompaktiškas darbo automobilis. Jame sumontuotos naujausios vairuotojo asistavimo sistemos ir varikliai, todėl Jums ir Jūsų verslui automobilis suteiks neribotas galimybes. Jį galima rinktis iš 3 ilgių, o pagrindiniai automobilio privalumai verslui yra šie:

 • Papildomai pasirenkamos automatinės slankiojančios durys
 • Krovinio talpa gali siekti iki 1 400 kg
 • Panaudotinas tūris siekia iki 6,6 m3
 • Panaudotinas ilgis iki 4 m
 • 1,25 m plotis tarp ratų arkų

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

DIZAINAS IR IŠMATAVIMAI

Dizainas ir išmatavimai

MAKSIMALUS PRAKTIŠKUMAS

Šis Citroën Jumpy sukurtas taip, kad prisitaikytų prie visų poreikių, todėl automobilis yra funkcionalus, praktiškas ir ekonomiškas.

Citroën jumpy krovininis automobilis

Su Citroën Jumpy galite vežti 1 400 kg sveriantį ir 6,6 m3 užimantį krovinį. 4 metrų ilgio versija gali tempti 2,5 tonos priekabą. Galite rinktis iš dviejų skirtingų ratų bazių ilgių (2,92 m ir 3,27 m) ir dviejų ilgių galinėmis iškyšomis (0,8 ir 1,15 m).

3 ILGIAI IR UNIVERSALUMAS

 

TIK 1,9 M: VAŽIUOKITE VISUR, KUR REIKIA

3 ilgiai   Tik 1,9 M aukščio

Galima rinktis iš 3 ilgių. Prie esamų versijų L2 (4,95 m) ir L3 (5,30 m) dabar atsirado ir nauja 4,6 m ilgio versija, kuri yra kompaktiška ir praktiška.

Kaip ir L2 bei L3 versijos, L1 gali vežti 1 400 kg krovinį.

 

Tinkamas visoms situacijoms! Dėl savo aukščio, kuris siekia tik iki 1,9 m L1 ir L2 versijose (1,94 m L3 versijoje), Citroën Jumpy gali lengvai tilpti į automobilių stovėjimo aikšteles. Paprastai į jas tokio tipo transportui patekti sudėtinga.

Nebereikia susidurti su sunkumais ir mokėti baudų. Su Jumpy lengvai pasiekite požemines klientų ir prekybos centrų automobilių stovėjimo aikšteles.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

UNIVERSALUMAS IR KOMFORTAS

JŪSŲ PATOGUMUI
 

3 sėdynės priekyje ir „Moduwork“ daiktų laikymo sistemos   Garso ir šilumos izoliacijos bei Citroën Connect Nav navigacijos įrenginys su 7 colių jutikliniu ekranu

Jei įvairiomis sąlygomis vešite įrangą ir keleivius, Jums pasitarnaus šios automobilio savybės:

 • 3 sėdynės priekyje ir „Moduwork“ daiktų laikymo sistemos
 • 20 mm aukštesnės prošvaisos, apatinės variklio apsaugos ir „Grip Control“ sukibimo kontrolės
 • Padidintas maksimalus leidžiamas krovinio svoris iki 1 400 kg
 • M+S tipo padangos
 

Jei reikia modelio, skirto ilgoms kelionėms ir kelionėms miestuose, Jums pravers šios automobilio savybės:

 • Garso ir šilumos izoliacijos bei „Citroën Connect Nav“ navigacijos įrenginys su 7 colių jutikliniu ekranu
 • Parkavimo asistentavimo įrenginys „Park Assist 180°“ su priekiniais ir galiniais atstumo jutikliais bei užlenkiamais išorės veidrodėliais lengvam manevravimui
 • Aklosios zonos stebėjimo, juostų kirtimo įspėjimo ir vairuotojo dėmesio stebėjimo sistemos, kurios leis išvengti susidūrimo rizikos
 • Greičio ribojimo ženklų atpažinimo, išmaniųjų ilgųjų šviesų ir rūko žibintų sistemos, leidžiančios vairuoti Citroën Jumpy modelį lengvai ir patogiai

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

 Citroën MODUWORK

jumpy MODUWORK

PATOGUMAS

VAIRAVIMO MALONUMAS: PAŽVELGĖME Į ERGONOMIKĄ IŠ NAUJO
 

Laiptelis leidžia lengvai įlipti į automobilį

Citroën Jumpy buvo kuriamas atsižvelgiant ergonomiškumą: aukšta sėdėsena leidžia pasijausti taip, lyg dominuotumėte kelyje. Vairavimo pozicija dar patogesnė, nes galima reguliuoti sėdynių aukštį.

Laiptelis leidžia lengvai įlipti į automobilį. Optimali šilumos ir garso izoliacija suteikia papildomo komforto vairuotojui ir keleiviams. Visos šios automobilio savybės stipriai pagerins dažnas Jūsų keliones.

 

 

PATOGUS VAIRAVIMAS

 

DIRBKITE PATOGIAI: MOBILUS BIURAS

Priekyje (priklausomai nuo versijos) yra USB maitinimo lizdas   Citroën Jumpy sukurtas taip, kad atstotų mobilų biurą

Priekyje (priklausomai nuo versijos) yra USB maitinimo lizdas. Išmaniojo telefono laikiklis sumontuotas kartu su puodelių laikikliu vairuotojo pusėje. Jame taip pat integruotas įkroviklis, o visi skaitmeniniai prietaisai pasiekiami ranka. Jumpy taps tikru pagalbininku Jūsų darbe.

 

Citroën Jumpy sukurtas taip, kad atstotų mobilų biurą. Dėka reguliuojamos rašymo lentelės automobilyje galite patogiai dirbti su dokumentais arba kompiuteriu. Ant viršutinės dėtuvės sumontuota lentynėlė išsiskleidžia priešais prietaisų skydelį ir gali pasitarnauti kaip mini stalas.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


AUTOMATINĖS SLENKANČIOS DURYS
 

AUTOMATINĖS SLENKANČIOS DURYS

Užimtos rankos? Jokių problemų: automatinės slenkančios durys leidžia atidaryti ir uždaryti šonines duris be rankų. Tokio sprendimo šiame segmente dar nebuvo. Užtenka pamoti kojomis po galinio buferio kampu ir durys atsirakins bei atsidarys automatiškai.

Tokiu pačiu judesiu Jumpy durys yra uždaromos, kai išlipate iš automobilio. Šis sprendimas tikrai palengvins įkrovimą ir iškrovimą, kai rankos yra užimtos.


VISIŠKAI PASIRUOŠĘS KAD IR KUOM UŽSIIMTUMĖTE!
 

Tai idealus partneris profesionalams, kurie ieško įrankio, galinčio palengvinti jų kasdienybę. Išmanus, modernus, funkcionalus bei pritaikytas daugeliui profesionalų. Kad ir kokiu verslu užsiimate – Citroën Jumpy komercinis furgonas tiks kiekvienam!

Citroën Jumpy yra idealus partneris profesionalams


PATOGIOS TECHNOLOGIJOS IR FUNKCIJOS

Su Jumpy galite mėgautis lengvu, atsipalaiduojančiu ir saugiu vairavimu

Su Citroën Jumpy galite mėgautis lengvu, atsipalaiduojančiu ir saugiu vairavimu. Prie to labiausiai prisideda tokios kasdieniškai patogios funkcijos, kaip, pavyzdžiui, beraktis įlipimas ir užvedimas ar automatinės slenkančios durys.

Citroën Jumpy pats perjungia ilgąsias šviesas į trumpasias   Sistema pranešanti vairuotojui apie greičio ribojimus kelyje

Šis modelis pats perjungia ilgąsias šviesas į trumpasias, kai aptinka artėjančias transporto priemones. Sistema veikia naktį važiuojant 25 km/val. greičiu ir išsijungia važiuojant lėčiau nei 15 km/val.

 

Tikra inovacija. Sistema veikia naudodama kamerą, esančią priekinio stiklo viršuje. Ji nuolat praneša vairuotojui apie greičio ribojimus kelyje. Kai aptinkamas greičio ribojimo ženklas, vairuotojas gali sutikti su rekomendacija vieno klavišo paspaudimu.

Nebereikia susidurti su sunkumais ir mokėti baudų. Dabar parkuotis požeminėse ar prekybos centrų stovėjimo aikštelėse paprasta.

Sistema, stebinti vairuotojo dėmesingumą ir pranešanti, kai keliskart yra kertama kelio linija, silpnai laikomas vairas ir pan.   Sistema perspėjanti, kai automobilis kerta liniją be posūkio signalo

Didžiausia inovacija – sistema, stebinti vairuotojo dėmesingumą. Ji praneša, kai keliskart yra kertama kelio linija, silpnai laikomas vairas ir pan.

 

Sistema perspėja, kai automobilis kerta liniją be posūkio signalo.

Sistema aptinka netyčinį kelio linijos kirtimą (ištisinės arba brūkšniuotos) ir perspėja vairuotoją garsiniu arba vaizdiniu signalu.

Sistema leidžianti sutelkti dėmesį į kelią, nes matymo lauke esančiame ekrane rodoma dabartinis ir rekomenduojamas greitis, greičio palaikymo ir ribojimo sistema, navigacijos instrukcijos ir susidūrimo pavojaus įspėjimai   Adaptyvi greičio ribojimo sistema automatiškai prisitaiko prie priekyje važiuojančio automobilio greičio

Moderni sistema leidžia sutelkti dėmesį į kelią, nes inovatyvus ekranas veikia vairuotojo matymo lauke. Jame rodoma pagrindinė informacija: dabartinis ir rekomenduojamas greitis, greičio palaikymo ir ribojimo sistema, navigacijos instrukcijos ir susidūrimo pavojaus įspėjimai. To šiame segmente dar nebuvo!

 

Adaptyvi greičio ribojimo sistema automatiškai prisitaiko prie priekyje važiuojančio automobilio greičio. Vien akseleratoriaus pagalba ji gali sumažinti greitį iki 20 km/val.

Išmani sistema sumažina avarijos tikimybę ir prireikus stabdo vietoje vairuotojo   Aklosios zonos stebėjimo sistema oranžine lempute veidrodėlio kampe perspėja apie aklojoje zonoje važiuojančius kitus eismo dalyvius

Išmani sistema sumažina avarijos tikimybę ir prireikus stabdo vietoje vairuotojo. Daugiafunkcinė kamera stiklo viršuje stebi nejudančias arba judančias kliūtis bei pėsčiuosius ir išvengia susidūrimo važiuojant iki 30 km/val. Važiuojant didesniu nei 30 km/val. greičiu, sistema tokiu atveju greitį prieš susidūrimą sumažina.

 

Aklosios zonos stebėjimo sistema oranžine lempute veidrodėlio kampe perspėja apie aklojoje zonoje važiuojančius kitus eismo dalyvius. Sistemos jutikliai sumontuoti priekiniame ir galiniame automobilio buferiuose ir veikia važiuojant 12-140 km/val. greičiu.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

VARIKLIAI

DINAMIKA IR EKONOMIŠKUMAS
 

Citroën Jumpy montuojami varikliai nuo 95 iki 180 AG ir visi turi BlueHDi technologiją

Citroën Jumpy montuojami varikliai nuo 95 iki 180 AG ir visi turi BlueHDi technologiją. Ši nauja „Euro 6 BlueHDi“ dyzelinių variklių karta pasižymi geriausiomis degalų sąnaudomis, mažiausiomis CO2 emisijomis savo segmente („BlueHDi 115 S & S BVM6“ variklis: 5,1 l/100 km ir 133 g/km CO2) ir mažomis priežiūros išlaidomis.

Norinčius įsitikinti automobilio našumu, kviečiame atvykti į Fakto Auto Citroën centrą ir išbandyti šį puikų Citroën Jumpy furgoną.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

 

 
 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija