Citroën atsarginės dalys ir papildoma įranga

Citroën gamintojui ypač svarbi kokybė, tad į mūsų saloną atkeliauja tik originalios Citroën atsarginės automobilių dalys bei papildoma įranga. Kodėl geriausia rinktis originalius gaminius? Todėl, kad šie yra pilnai pritaikyti transporto priemonei pagal visus keliamus reikalavimus. Rinkdamiesi ne tik detales, papildomą įrangą ar aksesuarus jūs taip pat renkatės kokybę ir saugumą. Tik specialiai jūsų transporto priemonei pagaminti priedai padės išvengti kitų automobilio dalių susidėvėjimo ir paskui jį sekančių gedimų, o taip pat užtikrins jūsų ir kartu važiuojančių keleivių saugumą bei patogumą kelionės metu.

Pritaikydami tik savo automobiliui skirtus priedus ir Citroën dalis jūs taip pat prisidedate prie savo vairavimo malonumo, nes tik specialiai Citroën automobiliams  pritaikyti gaminiai yra išbandyti, įvertinti ir patvirtinti kaip patikimi bei gerinantys vairavimo komfortą.

ORIGINALIOS ATSARGINĖS AUTOMOBILIŲ DALYS

Mums svarbus pasitikėjimas.
Sukūrėme ir pagaminome jūsų automobilį, tad esame pasiruošę padėti išsaugoti visas originalias jo savybes.
Originalios atsarginės automobilių dalys, pagamintos remiantis Markės sukaupta patirtimi, atitinka jūsų automobilio technines charakteristikas ir leidžia juo važinėti ilgai ir patikimai.

Citroën dalys ir aksesuarai

Kokybė, saugumas ir pritaikymas
Čia rasite įvairius aksesuarus savo automobiliui, kurie suteiks dar didesnį vairavimo malonumą.

Patogumas ir stilius

"Fakto Auto" rasite platų automobilio išorės aksesuarų pasirinkimą (lengvojo lydinio ratlankiai, chromo apdailos rinkiniai), kad galėtumėte pagyvinti automobilio dizainą pasirinktais elementais.

Saugumas

Išsirinkite norimą įrangą (apsaugos nuo vagystės sistemos, atstumo jutikliai), kuri suteiks jums galimybę pasirūpinti keleivių ir savojo automobilio saugumu.

Kelionės ir transportavimas

Gausybėje pasirinkimų taip pat rasite platų funkcinių aksesuarų asortimentą (kabliai, stogo bagažinės laikikliai), kad galėtumėte savo daiktus transportuoti iš vienos vietos ypač lengvai ir patogiai.

Apsauga

Pasirūpinkite ir savo automobilio švara išsirinkdami įvairius priedus (purvasaugiai, grindų kilimėliai), kurie bus praktiški jūsų kelionėse.

Technologijos

Be modernių aksesuarų taip pat neapsieisime! Šiuolaikiniai priedai (MP3 adapteriai, sistema „TomTom“) jūsų kelionei sukurs ypatingą atmosferą ir vairavimo malonumą.

Darbalaukio versija