Citroën garantijos

Įsigijusiems bet kurį naująjį Citroën automobilio modelį - suteikiama Citroën 3 metų garantijos. Dažniausiai naujiems automobiliams taikomos garantijos ne tik pravažumui, bet ir dažytiems paviršiams ar atsparumo parūdijimui. Siekdami užtikrinti kuo geresnę mūsų klientų patirtį, žemiau pateikiame visą su garantijomis bei garantiniu automobilio aptarnavimu susijusią informaciją, kurią kiekvieno Citroën savininkui derėtų žinoti.

Sutartinė CITROËN garantija

Šalia garantijos dėl paslėptų defektų ir atitikties garantijos, kurios yra reglamentuotos įstatymais, gamintojas suteikia jūsų naujajam automobiliui 3 metų arba 100 000 km garantiją dėl gamybos defektų, išskyrus atskiras priešingas išlygas, apie kurias jūs buvote informuoti, laiką skaičiuojant nuo datos, kai jūs pats ar jūsų įgaliotas asmuo įsigijo automobilį. 

Dažytų paviršių CITROËN garantija:

M1 kategorijos automobiliams 3 metai

N1 kategorijos automobiliams – 2 metai

Atsparumo prarūdijimui garantija:

M1 kategorijos automobiliams – 12 metų

N1 kategorijos automobiliams – 5 metai

Ši  Citroën garantija taikoma tik tuo atveju, jei automobilis visada buvo remontuojamas griežtai laikantis gamyklos nustatytų standartų ir buvo atliekamos bei atžymimos patikros techninės priežiūros knygelėje.

Išsamią informaciją apie Citroën garantijos sąlygas jūs rasite “Techninės priežiūros ir garantijų knygelėje”. Iškilus bet kokiems klausimams visuomet galite su mumis susisiekti nurodytais kontaktais arba atvykti į "Fakto Auto" Citroën automobilių servisą.

Darbalaukio versija