Citroën garantijos

Įsigijusiems bet kurį naująjį Citroën automobilio modelį - suteikiama Citroën 5 metų garantija. Dažniausiai naujiems automobiliams taikomos garantijos ne tik pravažumui, bet ir dažytiems paviršiams ar atsparumo parūdijimui. Siekdami užtikrinti kuo geresnę mūsų klientų patirtį, žemiau pateikiame visą su garantijomis bei garantiniu automobilio aptarnavimu susijusią informaciją, kurią kiekvieno Citroën savininkui derėtų žinoti.

Citroën garantijos

Citroen“ lengviesiems automobiliams ir komerciniams automobiliams suteikiama 5 metų garantija be ridos apribojimų.

5 metų be ridos apribojimų garantija susideda iš 3 metų / 100 000 km gamintojo sutartinės garantijos ir papildomos „Auto-Bon“ garantijos, kuri pradeda galioti pasibaigus gamintojo sutartinei garantijai.

Dokumentus su išsamiomis garantijos sąlygomis galite atsisiųsti
čia: Gamintojo sutartinės garantijos sąlygos (LIT.PDF)   / Papildomos „Auto-Bon“ garantijos sąlygos (LIT.PDF)  

 

Atsparumo prarūdijimui garantija:

M1 kategorijos automobiliams – 12 metų

N1 kategorijos automobiliams – 5 metai

Ši  Citroën garantija taikoma tik tuo atveju, jei automobilis visada buvo remontuojamas griežtai laikantis gamyklos nustatytų standartų ir buvo atliekamos bei atžymimos patikros techninės priežiūros knygelėje.

Išsamią informaciją apie Citroën garantijos sąlygas jūs rasite “Techninės priežiūros ir garantijų knygelėje”. Iškilus bet kokiems klausimams visuomet galite su mumis susisiekti nurodytais kontaktais arba atvykti į "Fakto Auto" Citroën automobilių servisą.

Darbalaukio versija