Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

NAUJOS KARTOS CITROËN C3 AIRCROSS SUV

Citroën C3 AIRCROSS SUV kaina - nuo 17 400 €

Citroën C3 AIRCROSS tęsia drąsius gamintojo žingsnius SUV rinkoje. Šis modelis išsiskiria savo galimybėmis, o unikalus stilius apjungia originalumą ir tvirtumą. Galingo variklio dangtį pabrėžia chromuotas logotipas ir besitesiančios linijos su LED žibintais kraštuose. Galiniai ir šoniniai stiklai pagaminti iš polikarbonato, taip kiekviename statramstyje sukuriamas grafinis kontrastas. Be to, šis automobilis leidžia džiaugtis aukšta sėdėjimo pozicija.


 

GERIAUSIAS MAŽASIS SUV

2019 metais Auto Express™ Citroën C3 AIRCROSS išrinko geriausiu naujai pasirodžiusiu metų mažuoju SUV'u - šiek tiek kitoks nei įprasti mažieji visureigiai šioje klasėje. Jis daug geresnis. Užuot vadovavęsis tradicijomis, jis pasirenka labiau individualų, charakteringą požiūrį ir dėmesys sutelkiamas į dalykus, kurie šios klasės klientams iš tikrųjų yra svarbūs.

Geriausiais 2019 metų mažasis SUV - Auto Express

 

LENGVAI BET KOKIAME KELYJE: GRIP CONTROL SUKIBIMO SISTEMA SU HILL DESCENT VAIRAVIMO ASISTAVIMO ĮRENGINIU

 

VIKRUS MIESTE SU PARK ASSIST VAIRAVIMO ASISTAVIMO ĮRENGINIU IR GALINIO VAIZDO REŽIMU

GRIP CONTROL SUKIBIMO SISTEMA SU HILL DESCENT VAIRAVIMO ASISTAVIMO ĮRENGINIU   VIKRUS MIESTE SU PARK ASSIST VAIRAVIMO ASISTAVIMO ĮRENGINIU IR GALINIO VAIZDO REŽIMU

Dominuokite kelyje! Aukšta prošvaisa, dideli ratai ir Grip Control sukibimo sistema su Hill Descent Assist vairavimo asistentavimo įrenginiu leidžia saugiai vairuoti bet kokiomis sąlygoms.

Šių funkcijų pagalba galite nustatyti sukibimo lygį ir kontroliuoti automobilio greitį net leidžiantis nuo stačių nuokalnių.

 

Nevaržomas mieste ir už jo ribų. Manevruoti mieste padeda parkavimo asistavimo įrenginys Park Assist.

Galinio vaizdo kamera su Top Rear Vision perduoda 180 laipsnių vaizdą 7 colių jutikliniame ekrane.

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai


NEĮTIKĖTINAI PRAKTIŠKAS IR JAUKUS

Citroën C3 AIRCROSS SUV savo klasėje laikomas turinčiu vieną geriausių salonų erdvių

Dėl savo aukšto ir išmanaus dizaino bei išskirtinio komforto šis modelis savo klasėje laikomas turinčiu vieną geriausių salonų erdvių. Čia yra 5 sėdynės ir daug vietos patogioms kelionėms.

Ypatingai didelė bagažinė talpina 410 litrų, tačiau nulenkus galines sėdynes gali padidėti net iki 520 litrų. Prireikus dar daugiau erdvės ir maksimalaus praktiškumo, nulenkus priekinę sėdynę automobilyje tilptų 2,4 metro ilgio krovinys.

Ypatingai didelė bagažinė talpina 410 litrų, tačiau nulenkus galines sėdynes gali padidėti net iki 520 litrų  

Citroen C3 Aircross slankiojančios sėdynės


TVIRTAS IR SAUGUS

Plati modelio stovėsena ir trimatį efektą turintys galiniai automobilio žibintai atspindi tvirtą jo charakterį
 

C3 Aircross modelis šiame segmente pribloškia savo originaliu ir galingu įvaizdžiu. Tokį įspūdį sustiprina aukštas ir trumpas variklio dangtis, taip pat akis patraukia išraiškingas Citroën ženklas priekyje ir gale. Nors ryškūs kontūrai sukuria galingo automobilio įspūdį, jis neatrodo agresyviai. Su įprastais dviejų lygių žibintais šis SUV atspindi klasikinį Citroën dizaino stilių. Jie paryškina išraiškingumu turtingą automobilio priekį ir atspindi visų naujų gamintojo modelių identitetą.

Plati modelio stovėsena ir trimatį efektą turintys galiniai automobilio žibintai atspindi tvirtą jo charakterį. Kaip tikras SUV, C3 Aircross, tam, kad visiškai apsaugotų nuo nestiprių smūgių, turi platesnius sparnus ir žemesnius slenksčius.

RINKITĖS IŠ 40 SPALVŲ DERINIŲ!
 

RINKITĖS IŠ 40 SPALVŲ DERINIŲ!8 kėbulo, 3 stogo spalvos ir 4 spalvų paketai – galima rinktis net iš 40 skirtingų derinių! Personalizavimo galimybė atsispindi kiekvienoje detalėje: galiniuose statramsčiuose, stogo laikikliuose, spalvotuose veidrodėliuose, žibintų apvaduose ir ratų dangteliuose. Salono nuotaiką taip pat galima pagyvinti keliais pasirinkimais. Čia galima rinktis standartinį, Metropolitan Grey pilką, Urban Red raudoną, Hype Mistral tamsų ir Hype Colorado rudą atspalvį. Kiekviena versija pasižymi savo išskirtiniais bruožais.

Galite maišyti klasikines spalvas arba sušvelninti kontrastus taip, kaip norite. Taip pat galima rinktis iš plataus ratų dizaino: rinkitės 16 colių stilizuotus ratų gaubtus arba 16 ir 17 colių raižytus lengvo lydinio ratlankius. Jei sunku išsirinkti, kreipkitės į mūsų Citroën vadybininkus salone, jie Jums mielai padės apsispręsti.


 

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai

HYPE COLORADO SPALVA

 

HYPE MISTRAL SPALVA

 

Hype Colorado stiliaus salonas pasižymi prabangia išvaizda, kuriamą su minkštais paviršiais ir specialiais rudos spalvos apmušalais ant pusiau odinių sėdynių   Hype Mistral spalvos salonas yra ypač prabangus. Juodos odos apmušalai derinami kartu su languotais raštais ir odos įvaizdį turinčiu prietaisų skydeliu  

Hype Colorado stiliaus salonas pasižymi prabangia išvaizda, kuriamą su minkštais paviršiais ir specialiais rudos spalvos apmušalais ant pusiau odinių sėdynių. Vairo spalvas galite rinktis iš dviejų, o prie dizaino išskirtinumo prisideda ir įmantrus prietaisų skydelis. Taip sukuriamas viską apimantis stiliaus ir patogumo jausmas.

 

Hype Mistral spalvos salonas yra ypač prabangus. Juodos odos apmušalai derinami kartu su languotais raštais ir odos įvaizdį turinčiu prietaisų skydeliu.

 

METROPOLITAN GREY SPALVA

 

URBAN RED SPALVA

 

Metropolitan Grey salono pasirinkimas apsupa šviesiomis spalvomis ir šiltomis medžiagomis. Tai puikus komforto ir stilingų kontrastų balansas   Urban Red salono spalvos pasirinkimas pasižymi gyvybiškumu ir suteikia charakteringą Citroën C3 Aircross išvaizdą. Tamsios spalvos susipina su dramatiškomis raudonomis detalėmis  

Metropolitan Grey salono pasirinkimas apsupa šviesiomis spalvomis ir šiltomis medžiagomis. Tai puikus komforto ir stilingų kontrastų balansas.

 

Urban Red salono spalvos pasirinkimas pasižymi gyvybiškumu ir suteikia charakteringą Aircross automobilio išvaizdą. Tamsios spalvos susipina su dramatiškomis raudonomis detalėmis.

 

Dabar galite susikomplektuoti ir užsisakyti šį automobilį internetu arba užsukti į Citroën atstovybę Vilniuje.


CITROËN ADVANCED COMFORT® PROGRAMA

Šis gamintojo SUV atspindi gamintojo tendencijas ir turi Citroën Advanced Comfort® privalumus. Modelis kurtas sudedant visą Citroën patirtį ir žinias, todėl vairuotojas ir keleiviai kelionėse gali džiaugtis neprilygstamu komfortu.

CITROËN ADVANCED COMFORT® PROGRAMA

Kiekvienos kelionės metu C3 Aircross SUV keleivius atriboja nuo išorinio triukšmo. Šį rezultatą padeda užtikrinti: 

  • Patogios ir plačios sėdynės
  • Komfortiška pakaba su klasikiniu Citroën subalansavimu 
  • Skrupulinga garso izoliacija

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai

Citroën C3 AIRCROSS BAGAŽINĖS ERDVĘ GALIMA PADIDINTI IKI 520 LITRŲ

Citroën C3 AIRCROSS BAGAŽINĖS ERDVĘ GALIMA PADIDINTI IKI 520 LITRŲ
Ribotas keleivių bagažas liko praeityje. SUV modelis turi didžiausią bagažinę segmente. Dėka nulenkiamų sėdynių, bagažinės erdvė gali padidėti nuo 410 iki 520 litrų. Daiktus galima sudėti per didžiules bagažinės duris – dėl žemo slenksčio tai padaryti ypač lengva. Iš viso salono tūris nulenkus galines sėdynes padidėja net iki 1 289 litrų talpos.

Automobilis išlieka praktiškas ir kasdieninėse situacijose. Vežant aukštus daiktus, bagažinės palangę galima nuimti ir pastatyti už galinių sėdynių. Kitas sumanymas – bagažinė su dvigubu dugnu. Tai leidžia turėti lygias grindis, kai sėdynės yra nulenktos.

ATIDAROMAS PANORAMINIS STIKLINIS STOGAS

Panoraminis stogas yra beveik metro ilgio, todėl atsidaro labai plačiai. Salonas tampa išskirtinai šviesus ir erdvus, o kiekviena kelionė tampa nauja patirtimi. Du mygtukai leidžia vairuotojui atidengti stiklinį stogą arba užtraukti saulės skydelį ir taip reguliuoti šviesos patekimą į saloną.

NAUDINGOS TECHNOLOGIJOS

SPALVOTAS PROJEKCINIS EKRANAS

SPALVOTAS PROJEKCINIS EKRANAS

Inovatyviame ekrane, įšlendančiame virš prietaisų skydelio vairuotojui prieš akis, vairuotojas gali matyti pagrindinę informaciją, tad tam nereikia patraukti akių nuo kelio.

BEVIELIS TELEFONO ĮKROVIMAS

Citroën C3 Aircross bevielis telefono krovimas

Centrinėje konsolėje yra speciali vieta pasidėti ir bevieliu būdu įkrauti išmanųjį telefoną. Automobilyje įdiegta Apple CarPlay ir Android Auto programos, todėl be vargo galite prijungti savo telefoną prie bendros sistemos. Dalis telefone esančių programų bus atvaizduota liečiamame ekrane su pilnu programų valdymu.

12 VAIRUOTOJO ASISTAVIMO ĮRENGINIŲ

Citroën C3 Aircross SUV naudojasi visasis Citroën Advanced Comfort® programos privalumais ir veikia ypač sklandžiai. Dėl šios priežasties automobilyje veikia technologijos, užtikrinančios ramybę ir saugumą. Visa technologijų paletė pasiekiama jutikliniame ekrane:

Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa Citroën Advanced Comfort® programa

 

 

 

 

SUKIBIMO KONTROLĖ SU LEIDIMOSI NUOKALNE ASISTENTAVIMO ĮRENGINIU

Citroën C3 Aircross skirtingi vairavimo rėžimai

Kartu su Grip Control® sukibimo sistema ir specialiomis 16 arba 17 colių M+S padangomis šis Citroën SUV modelis pasižymi universalumu ir prisitaiko prie skirtingos dangos ir oro sąlygų. Saugumą bet kokiomis sąlygomis užtikrina penki vairavimo režimai. Vairuotojas gali palikti sukibimo kontrolės sistemą veikti automatiškai pasirinkęs standartinį režimą arba rinktis iš smėlio, sniego ar universalaus režimo su išjungta stabilumo sistema.

Kartu su Grip Control® sistema, Hill Descent Assist leidimosi nuokalne asistavimo įrenginys išlaiko mažą automobilio greitį net ir leidžiantis stačiomis nuokalnėmis. Ši technologija užtikrina, kad nuokalnėje važiuosite tinkama trajektorija ir bus sumažinta slydimo rizika.


JUNGIAMUMAS IR INTUITYVUMAS

MIRROR SCREEN

Citroën C3 Aircross Android Auto ir CarPlay palaikymas
Mirror Screen funkcija kartu su Android Auto, Apple Car Play™ ir MirrorLink® programomis leidžia saugiai naudotis savo išmaniuoju ir programėlėmis. Visa tai rodoma jutikliniame 7 colių ekrane.


3D CONNECT NAV

Citroën C3 Aircross 3D navigacija

Ši naujosios kartos navigacija turi integruotą TomTom Traffic eismo stebėjimo realiuoju laiku programą, rodo artimiausius automobilių servisus, stovėjimo aikšteles, kainas, orų prognozes ir vietines lankytinas vietas.


NAŠŪS VARIKLIAI

Platus naujos kartos ekonomiškų ir našių variklių pasirinkimas - komplektuojamas su 2018 metais tarptautiniu mastu pripažintais 110 AG ir 130 AG PureTech benzininiais varikliais, taip pat su PureTech 82 AG ir BlueHDi dyzeliniais (100 ir 120 AG) varikliais.

Automatinė 6 laipsnių pavarų dėžė EAT6 sujungta su Stop & Start funkcija komplektuojama kartu su PureTech 110 varikliu. Tuo tarpu PureTech 130 benzininis ir BlueHDi 120 varikliai komplektuojami su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai

 


 

 
 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija