NEW CITROËN C3 AIRCROSS SUV TOBULAS SUV MIESTUI IR LAISVALAIKIUI

Į aukštesnį segmentą pakilęs „Citroën C3 Aircross“ su naujoviško stiliaus priekine dalimi ir originaliais žibintais įgavo tvirtesnį charakterį. Taip pat automobilis tapo dar komfortiškesnis. Universalus ir lengvai pritaikomas naujasis „Citroën C3 Aircross“ SUV tobulai tinka tiek vairuoti mieste, tiek laisvalaikio išvykoms.

 

NEW CITROËN C3 AIRCROSS SUV VIDEO

 

IŠRAIŠKINGAS, KOMFORTIŠKAS IR UNIVERSALUS

„ADVANCED COMFORT“ SĖDYNĖS

Naujajame „Citroën C3 Aircross“ sumontavus „Advanced Comfort Seat“ sėdynes, automobilio salonas tapo dar komfortiškesnis.

PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Naujojo „Citroën C3 Aircross“ SUV pritaikymo galimybės išlieka segmento etalonu. Išskirtinį universalumą suteikia 2/3–1/3 santykiu padalinama suolo tipo galinė sėdynė su atlenkiamaisiais atlošais ir 150 mm diapazone atskirai slankiojančiomis sėdimosiosios dalimis. Sulanksčius priekinę keleivio sėdynę, grindys tampa lygios, tad automobilyje gali tilpti iki 2,4 m ilgio krovinys.

 

SALONO ERDVĖ

Vienas iš naujojo „Citroën C3 Aircross“ SUV privalumų yra segmento etalonu laikoma salono erdvė. Ji suplanuota atsižvelgiant į keleivių patogumą. Didelis pliusas – maksimalus bagažinės tūris.

„GRIP CONTROL“

Su naujuoju „Citroën C3 Aircross“ galima drąsiai leistis į išvykas užmiestyje. „Grip Control“ sistema ir pagalbos nuokalnėje asistentas „Hill Assist Descent“ užtikrins optimalų sukibimą bet kokiomis sąlygomis.

 


SOLIDUS DIZAINAS

Iš pagrindų atnaujintas „Citroën C3 Aircross“ SUV priekis atrodo dar tvirtesnis ir suteikia automobiliui solidumo. Taip pat buvo praplėstos galimybės suasmeninti transporto priemonės dizainą: nuo šiol galima rinktis iš 70 spalvų ir detalių derinių. Greta to siūlomi ir skirtingo stiliaus lengvųjų lydinių ratlankiai. Galimi 4 skirtingą nuotaiką sukuriantys naujojo „C3 Aircross“ interjero apdailos variantai.

 

DAR DAUGIAU KOMFORTO

klientai vairuodami savo automobilį jaučiasi lyg namuose. Toks pojūtis sukuriamas pasitelkiant visus keleivių poreikius patenkinančios „Citroën Advanced Comfort®“ programos priemones. Naujasis „Citroën C3 Aircross“ yra komfortiškas SUV, skirtas aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms: automobilis išsiskiria aukščiausio lygio pritaikymo galimybėmis, salono erdve ir natūraliu apšvietimu. Interjeras tapo gerokai komfortiškesnis sumontavus pirmą kartą „Citroën C5 Aircross“ SUV modelyje išbandytas „Advanced Comfort“ sėdynes.

 


RAMYBĖS POJŪTĮ SUTEIKIANČIOS TECHNOLOGIJOS

Naujajame „C3 Aircross“ įdiegtos moderniausios technologijos vairuojant suteiks ramybės ir saugumo pojūtį.

 


4 VARIKLIAI

Technologiškai pažangūs naujos kartos varikliai suteiks nevaržomą judėjimo laisvę ir džiugins nedidelėmis degalų sąnaudomis. SUV montuojami benzininiai „PureTech“ (110 ir 130 AG) arba dyzeliniai „BlueHDi“ (110 ir 120 AG) varikliai. „PureTech 110 S&S“ ir „BlueHDI 110 S&S“ varikliai komplektuojami su mechanine 6 laipsnių pavarų dėže, o „PureTech 130 S&S“ ir „BlueHDi 120 S&S“ motorams siūloma automatinė EAT6 transmisija.

Darbalaukio versija