Variklių remontas ir degimo sistemos diagnostika

Variklių remontas, o taip pat ir degimo sistemos diagnostika bei gedimų šalinimas yra pakankamai sudėtingi procesai, kur be profesionalų pagalbos tikrai neapsieisite. Tokie darbai reikalauja tinkamo pasiruošimo, specialios įrangos ir, be abejonės, žinių. "Fakto Auto" centre atliekame visus su šia automobilio dalimi susijusius darbus - nuo diagnostikos iki remonto, kur pagrindinis tikslas - saugus ir vėl puikiai veikiantis jūsų Citroën automobilis. Darbus atlieka kvalifikuoti meistrai ir dirba remdamiesi gamintojo nurodytomis procedūromis. Esant detalių keitimo poreikiui - pasirūpiname, kad jos būtų originalios ir tiesiai iš gamintojo*.

Variklį ir degimo sistemą rekomenduojame tikrintis profilaktiškai

Variklis dideles apkrovas patiria kaskart tik užvedus automobilį. Dėl šios priežasties variklyje esančios dalys su laiku susidėvi, taip pat vienos ar kitos automobilio variklio dalies gedimas gali atsirasti dėl netinkamos arba ne periodiškos automobilio priežiūros. Pastebėję, kad automobilis sunkiai užsiveda, nuolatos gesinėja, trūkčioja, atsiranda pašalinių mechanizmo garsų, iš išmetimo sistemos pasirodo tiršti dūmai, gerokai padidėja tepalų ir kuro sąnaudos, prietaisų skydelyje šviečia gedimo indikacija, atvykite į Fakto Auto servisą. Tai – pirmieji variklio ir degimo sistemos gedimo požymiai, kuriais pasirūpinus laiku galima išvengti stambesinų gedimų bei taip sutaupyti daug didesnių laiko ir išlaidų sąnaudų.

Mūsų meistrai, atlikę tikslią variklio diagnostiką, pašalins net ir sudėtingą variklio ar degimo sistemos gedimą. Variklių remonto metu gali prireikti pakeisti vožtuvus, stūmoklius, stūmoklių žiedus, tarpines, sandariklius, restauruoti cilindrų bloko galvutes ir pačius cilindrus, alkūnines ir skirstomasias velenas ir t.t.

Variklių remontas atliekamas tik su profesionalia įranga

"Fakto Auto" salone naudojame įrangą, leidžiančią variklio ir degimo sistemos diagnostiką atlikti ypač tiksliai ir išsamiai. Tuomet, įvertinus gedimus ir detalių remonto ar keitimo galimybes, meistrai pasiūlys geriausią variklių remonto variantą. Šių automobilio dalių gedimus šaliname sekdami Citroën gamintojo nurodymais bei pasikliaudami ilgamete "Fakto Auto" servise dirbančių kvalifikuotų specialistų patirtimi.

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.**

Darbalaukio versija