AMI – 100 PROC. ELEKTRINIS

100 proc. elektra varomas AMI yra aplinkai draugiškas automobilis, kurį vairuojant galima be apribojimų patekti ir į daugelio miestų patį centrą. Naujos kartos mobilumo sprendimus siūlantis modelis sukurtas atsižvelgiant į dabarties ir ateities miesto transporto iššūkius. 100 proc. elektrinė pavara veikia tyliai, todėl vairuotojas ir keleivis gali visiškai atsipalaiduoti.

 

NUO 15 METŲ IR BE VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMO

Nepriklausomai nuo to, ar dar neturite vairuotojo pažymėjimo, ar jau neprisimenate, kada jį gavote, galite iš karto sėsti prie AMI vairo. Stabilumas ir 45 km/val. išvystomas maksimalus greitis suteikia užtikrintumo. Šį automobilį gali vairuoti aktyvūs paaugliai, nedidelius atstumus įveikiantys jauni suaugusieji arba namie sėdėti nemėgstantys senjorai. AMI idealiai tinka ir kasdieniam naudojimui, pavyzdžiui, važinėjant įprastu maršrutu iki darbo ir atgal. Įprasti prie AMI yra labai lengva: automobilyje nėra sankabos ar pavarų dėžės, todėl važiavimas itin tolygus. Vietoje įprastos pavarų perjungimo svirties yra tik trys mygtukai: D, N ir R, kuriais atitinkamai įjungiama pagrindinė, neutrali ir atbulinės eigos pavaros.

 

BATERIJA ĮKRAUNAMA PER 3 VAL.

Tiesiog prijunkite laidą, kurį rasite keleivio pusės durelėse, prie buitinio elektros lizdo ir AMI įsikraus vos per 3 valandas, panašiai kaip išmanusis telefonas ar nešiojamas kompiuteris. Be standartinio įkrovimo naudojant buitinį 220 V lizdą, AMI bateriją taip pat galima įkrauti elektromobilių įkrovimo stotelėse arba prisijungus prie Wall Box įkroviklio. Tam reikalingas papildomai siūlomas adapteris.

75 KM NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

100 proc. elektrinio AMI nuvažiuojamo atstumo visiškai užtenka trumpoms kasdienėms išvykoms. Šis nuotolis yra gerokai didesnis už vidutinį įprastą vienos dienos nuvažiuojamą atstumą, todėl jo užteks ne tik vykstant į darbą ar susitikimą, bet ir vakare susitinkant su draugais.

6 SUASMENINIMO PASIRINKIMAI

Siūlomus 4 komplektus* My AMI Grey, My AMI Blue, My AMI Orange ir My AMI Khaki lengva sumontuoti savarankiškai. Į juos įeina ir tokios interjero apdailos detalės, kaip durelių tinkleliai, daugkartinio naudojimo puodelis ir su My Citroën programėle susiejama DAT@AMI įranga. Į suasmeninimo rinkinį taip pat įeina 4 ratų gaubtai, langų ir durų apsaugų lipdukai. Platesniam suasmeninimui siūlomi 2 papildomi komplektai*: My AMI POP yra smagus, jaunatviškas ir sportiškas variantas. Į šį komplektą įeina daug oranžinės spalvos apdailos detalių ir galinis oro aptakas. My AMI VIBE rinkinys išsiskiria prašmatniu grafiniu dizainu ir unikalia stogo apdaila. Pastarieji du komplektai sumontuojami atstovybėje prieš pristatant automobilį klientui.

* Siūlomi kaip aksesuarai.

PAMATYKITE VISKĄ VAIZDO ĮRAŠE!


 

 

Darbalaukio versija