CHARAKTERINGASIS CITROEN C3

Akį traukiantis Citroen C3 – vertinantiems komfortą, technologijas, saugumą ir, žinoma, dizainą.  Net iki 97 kėbulo elementų kombinacijų, 3 stogo apdailos variantai, 3 salono stiliai ir naujo dizaino ratlankiai leis personalizuoti ir pritaikyti automobilį pagal poreikius bei individualų skonį. 

 

Automobilyje praleidžiame daug laiko. Komfortiškasis Citroen C3 buvo komplektuojamas ir kuriamas taip, kad kelionės tiek priekyje, tiek gale sėdintiems keleiviams būtų išskirtinai patogios. Be kitų C3 modelio patogumų, komfortą kelionėse sustiprina ir naujosios sėdynės Citroen Advanced Comfort.

Vairuotojo pagalbos sistemos

Dėka įrengtų net 12 pagalbos vairuotojui sistemų, vairuoti Citroen C3 – lengviau ir saugiau. Įdiegtos išmanios sistemos leidžia labiau pasitikėti savimi, kelyje ar parkavimosi vietoje manevrus padeda atlikti lengviau, palengvina automobilio valdymą ir veikia kaip itin patikima moderni avarijų prevencijos sistema.  

NAŠŪS NAUJOS KARTOS VARIKLIAI

Našūs naujos kartos varikliai

 

AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ „EAT6“

Citroen C3 naujos kartos varikliai

     

Galingi, veiksmingi ir našūs Citroën C3 varikliai atitinka „Euro 6“ išmetamųjų teršalų standartą: rinkitės 3 cilindrų benzininį „PureTech 83“ („PureTech 83 S&S BVM5“), „110“ („PureTech 110 S&S BVM6“) ar dyzelinį „BlueHDi 100“ („BlueHdi 100 S&S BVM“).

 

 Komfortiškajame Citroën C3 modelyje įrengta automatinė pavarų dėžė „EAT6“ („PureTech 110 S&S EAT6“). Moderni pavarų dežės sistema užtikrina greitą ir patogų pavarų keitimą, o tuo pačiu ir patogesnį bei sklandesnį automobilio valdymą.

AKĮ TRAUKIANTIS DIZAINAS

CHARAKTERINGAS DIZAINAS

Charakteringasis žymi naują Citroen automobilių dizaino etapą

 

97 PERSONALIZAVIMO GALIMYBĖS 

Citroën C3 automobilio dizainas

     

Charakteringasis Citroen C3 žymi naują Citroen automobilių dizaino etapą. Kaip niekad ryškios, energingos ir drąsios automobilio formos C3 išvaizdai suteikia dinamiškumo ir akį traukiančio išskirtinumo.

 

Citroen C3 pasižymi išskirtinėmis personalizavimo galimybėmis: galima rinktis iš net 97 skirtingų šviesių ir tamsių kėbulo atspalvių, leidžiančių vairuoti tobulai stiliaus skonį atitinkantį automobilį.

4 SPALVŲ KOMBINACIJŲ PAKETAI

Spalvų paketai dizainui

 

4 STOGO ATSPALVIAI IŠSKIRTINUMUI

Keturi Citroen C3 stogo atspalviai

     

Kad naujasis Citroen C3 būtų dar labiau personalizuotas, galima rinktis vieną iš 4 spalvų paketų. Tai – suderintų spalvų akcentai, išskiriantys rūko žibintų įdėklus ir kt. automobilio detales. 

 

Rinkitės iš net keturių stogo atspalvių. Stogo spalva automatiškai derinama su spalvų paketo pasirinkimu, tad automobilio spalvų dizainas bus nuoseklus ir skoningas. 

PLAČIOS GALIMYBĖS PERSONALIZAVIMUI

Personalizuokite savąjį Citroen C3

3 STOGO APDAILOS VARIANTAI

Suteikite C3 dar daugiau išskirtinumo: papildomai pasirinkite vieną iš trijų spalvų grafinių stogo apdailos variantų: „Rouge“, „Émeraude“ arba „Techwood“. 

STANDARTINIS STILIUS

 

Standartinis Citroen C3 stilius

 

STILIUS „ÉMERAUDE“

 

Emeraude stilius

 

STILIUS „TECHWOOD“

 

Techwood stilius

         

Standartinis Citroen C3 salono pasirinkimas mėgstantiems įprastesnį, minimalisnį stilių.  Dominuojančios tamsios spalvos atrodo subtiliai ir klasiškai.

 

Salono stilius „Émeraude“ – drąsus ir kontrastingas. Išskirtinės energijos salonui suteikia smulkios ryškios detalės bei išskirtinis sėdynių audinys.

 

Salono stiliaus pasirinkimas „Techwood“ – mėgstantiems skandinavišką stilių. Šviesios detalės suteikia salonui išskirtinumo, tačiau atrodo itin solidžiai. 

CITROEN ADVANCED COMFORT®

Komfortiškos sėdynės

KOMFORTAS SU CITROEN ADVANCED COMFORT SĖDYNĖMIS

Citroen C3 buvo kuriamas taip, kad pasižymėtų ypatingu komfortu visiems keleiviams. To pasiekti leidžia Citroen Advanced Comfort® programa. Iki 5 asmenų talpinantis C3 automobilis komfortą užtikrina automobilio priekyje ir gale sėdintiems keleiviams. Advanced Comfort sėdynės atlieka tobulą darbą – jos su automobilio stiliumi ir komforto lygiu tobulai dera todėl, kad yra 100% Citroen išradimas. Išskirtinis komfortas, specialūs paminkštinimai dar geresnei atramai.

300 L TALPINANTI BAGAŽINĖ

Talpi bagažinė

 

PATOGIOS DAIKTADĖŽĖS SALONO TVARKAI

Patogios daiktadėžės

     

Komfortiškasis Citroen C3 turi itin erdvią 300 l talpos bagažinę.

 

Citroen C3 – daugybė patogių daiktadėžių durelėse ir salono cenre. 

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

Integruota vaizdo kamera

CONNECTEDCAM CITROEN®

ConnectedCAM Citroen® integruota vaizdo kamera užtikrina dar didesnį saugumą kelyje. Citroen C3 integruota kamera filmuoja tai, ką vairuotojas mato priešais. Tokie įrašai – itin svarbus ir naudingas elementas avarijos atveju. „Full HD“ kamera turi 16 Gb vidinės atminties bei GPS funkciją. 

Kameroje įdiegta nemokama GPS funkcija prireikus gali padėti nustatyti geografinę padėtį. Taip pat automobilio koordinates galite gauti kaskart sustoję ir palikę automobilį stovėti  – tokia funkcija užtikrins, kad jūsų Citroen C3 saugus.

Kamera su GPS

 

NET12 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMŲ 

Vairuotojo pagalbos sistemos

JUDĖKITE LENGVIAU IR SAUGIAU

 

KELYJE LIKITE SAUGŪS

 

Citroen C3 moderni įranga palengvina vairavimą ir padidina saugumą:

 • PRIEKINĖ STATYMO PAGALBINĖ SISTEMA. Automobilio vairavimą mieste palengvinanti sistema turi net 6 pagalbinės sistemos jutiklius. Automobilio priekyje sumontuoti jutikliai informaciją apie kliūtis kelyje perduoda garsiniu signalu. 
 • PAJUDĖJIMO Į ĮKALNĘ SISTEMA. Įvažiuoti į įkalnę dabar bus paprasčiau. C3 įdiegta pagalbinė sistema veiksmą palengvina neleisdama automobiliui riedėti atgal, kai važiuojant į įkalnę atleidžiamas stabdis. Veikia ant statesnių nei 3 % įkalnių, automobilį stabilizuoja 2 sekundėms.
 • GALINIO VAIZDO KAMERA. Veikia kaskart, kai vairuotojas įjungia atbulinę eigą, tad palengvina visus manevrus atbulomis. Ekrane aiškiai matysite vaizdą už automobilio. Kad pagalba būtų dar efektyvesnė, vaizdas papildomas spalvos žymekliais, leidžiančiais tiksliau numatyti, kaip arti yra galima kliūtis.
 • UŽVEDIMAS NAUDOJANT LAISVŲ RANKŲ FUNKCIJĄ. Jūsų Citroen C3 atpažins, kai prisiartinsite prie savo automobilio! Jį atrakinti, užrakinti ir užvesti galima be raktelių. 
 

Citroen C3 stebėjimo bei įspėjimo funkcijos suteiks pasitikėjimo kelyje:

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMOS. Ant galinio vaizdo veidrodėlių vairuotojai matys informaciją apie aklosiose zonose esančias transporto priemones. Tokia funkcija padės saugiau vairuoti greito eismo keliuose ar manevruojant mieste.
 • ĮSPĖJIMAS APIE VAIRUOTOJO BUDRUMO STYGIŲ. Pagal nestabilius vairuotojo nukrypimus nuo trajektorijos kelio juostų ženklinimo atžvilgiu, sistema nustatys, ar automobilis vairuojamas budriai. Funkcija veikia važiuojant 65 km/h greičiu.
 • ĮSPĖJIMAS APIE LINIJOS KIRTIMĄ. Jei automobilis vairuojamas ne mažiau nei 60 km/h greičiu ir neįjungus posūkio kertama balta juosta, sistemos kompiuteris suaktyvina įspėjamąjį signalą. Vėliau, įtariant sumažėjusį vairuotojo budrumą, vairuotojas perspėjamas garsiniais ir vaizdiniais signalais.
 • ĮSPĖJIMAS APIE DARYTINĄ KAVOS PERTRAUKĖLĘ. Po dviejų valandų važiavimo, kai važiuojama didesniu kaip 65 km/h greičiu, vairuotojui primenama, kad vertėtų pasidaryti kavos pertraukėlę. Polilsis ir budrumas itin svarbus saugiam ir dėmesingam vairavimui.

Automatinis stabdymas ir šviesos

PAGALBA VAIRUOTOJUI: GREITIS, STABŽIAI, ŠVIESOS

 • PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU RIBOTUVU ATSIŽVELGIANT Į GREIČIO RIBOJIMUS KELYJE. Atpažindama kelio ženklus bei greičio rekomendacijas, Citroen C3 sistema rekomenduoja pasirinkti automatiškai nustatytą, reikalavimus ar įspėjamuosius ženklus atitinkantį greitį.
 • AKTYVŪS AVARINIAI SAUGOS STABDŽIAI. Važiuojant didesniu nei 5 km/h greičiu, įsijungia sistema, galinti sumažinti nedidelių susidūrimų riziką nejudančių, judančių objektų bei pėsčiųjų atžvilgiu. Vairuotojui į įspėjimą nesureagavus, automobilis pradedamas stabdyti automatiškai.
 • AUTOMATINIS ILGŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMAS. Rūpintis šviesų perjunginėjimu nebereikia. Moderni C3 funkcija ilgąsias ir trumpąsias šviesas perjungia automatiškai priklausomai nuo eismo ir aplinkybių.
Darbalaukio versija