Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

CITROËN C3 – ŽVITRUS MIESTO AUTOMOBILIS

Citroën C3 kaina - nuo 13 200 €

Charizmatiško Citroën C3 išvaizda gatvėje visada prikaustys žvilgsnį. Išskirtinis dizainas ir plačios automobilio personalizavimo galimybės užtikrins, kad būtent Jūs sėdėsite už įspūdingiausio automobilio vairo.

Stilingasis C3 išsiskiria savo šiuolaikišku dizainu, kurį paryškina spalvotos apdailos ir modernios detalės, tokios kaip stilingos Airbump® apsaugos. Išraiškinga ir savita automobilio forma yra unikali ir traukianti akį. Stilius, personalizavimas, Citroën Advanced Comfort® įranga, naujos technologijos ir inovatyvi ConnectedCAM Citroën® kamera – visa tai telpa naujajame modelyje.

 


DIZAINAS

C3 apžvalga

Meilė iš pirmo žvilgsnio! C3 Unikalus dizainas daro jį išskirtiniu, o priekinės dalies stilius ir masyvios apvalios formos suteikia galingą ir energingą išvaizdą. Itin švelnios linijos, grafiniai elementai ir spalvos sudaro ypač stilingo bei madingo automobilio įspūdį.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

FIRMINIAI ŽIBINTAI

 

STOGO DIZAINAS

Citroen žibintai   Automobilio dizainas

Priekyje – forminiai dviejų lygių žibintai, kurie sustiprina įspūdį ir paryškina variklio dangčio aukštį. Citroën ženklo kraštai chromuoti iki LED dienos žibintų, po kuriais įmontuoti apvalūs žibintai. Apsauginis buferis susilieja su likusiu kėbulu ir sustiprina priekinės dalies pločio ir aukščio įspūdį, kurį pamačius abejonių nelieka, jog su šiuo automobiliu nukeliausite bet kur. Spalvotos apdailos aplink rūko žibintus modeliui suteikia subtilaus žaismingumo.

 

Vienas iš  automobilio stiliaus privalumų – įmantrus stogo dizainas, kurį galima rinktis iš 3 spalvų. Stogą tarsi palaiko juodos atramos, pabrėžiančios dinamišką modelio prigimtį. Tokiomis detalėmis galite susikurti originalų, savo asmenybę išreiškiantį automobilį.


STOGO AKSESUARAI

Jei norite dar labiau individualizuoti savąjį C3 modelį, galite pasirinkti centrinės stogo dalies dizaino aksesuarus, kurie išvaizdai prideda išskirtinumo. Galite rinktis iš baltų arba juodų detalių, kurios yra atsparios vandeniui bei įbrėžimams. Kreipkitės į Fakto Auto pardavimų vadybininką, kuris Jums mielai pristatys šiuos išskirtinius aksesuarus. 

 

Stogo aksesuarai


Airbump  

AIRBUMP®: DIZAINAS SU PASKIRTIMI

Pripildytos oro ir padengtos įbrėžimams atspariu paviršiumi Airbump® apdailos yra tarsi firminis gamintojo elementas. Jis ne tik puikiai apsaugo nelaimės atveju, bet ir suteikia išskirtinio charakterio ir stiliaus pojūtį. 

Airbump® apdailose naudojama termoplastinė medžiaga, atspari kasdieniam nusidėvėjimui, neblunka saulėje ir yra atspari vandeniui bei įbrėžimams. 

Visos apsauginės Airbump® apdailos yra durų apačioje, kad apsaugotų svarbiausias automobilio dalis nuo atsitikintinų įbrėžimų. Priklausomai nuo pasirinkimo, Airbump® taip pat gali turėti baltus arba raudonus motyvus.


Automobilio spalvos  

DERINKITE SPALVAS

Automobilio modeliui galima parinkti norimą spalvą iš begalės pasirinkimų: Almond Green žalios, Polar White baltos, Cobalt Blue mėlynos, Shark Grey pilkos, Arctic Steel sidabrinės, Ruby Red raudonos, Perla Nera Black juodos, Orange Power oranžinės arba Soft Sand smėlinės. Derinkite pasirinktą spalvą su 3 subtiliomis arba ryškiomis stogo spalvomis (Onyx Black juoda, Sport Red raudona arba Opal White balta). Derinių pasirinkimų – net 36.

Su skirtingais spalvų deriniais klasikinei išvaizdai galite suteikti modernaus gyvumo pasirinkdami kitokios spalvos stogą arba atvirkščiai – ryškios spalvos automobilį padarykite rafinuotesniu pasirinkdami tamsios spalvos stogą. Šie pasirinkimai sustiprins šiuolaikišką stilių. 

Taigi, kokį pasirinksite Jūs?

 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


PASIRINKITE CITROËN C3 PAGAL SAVO SKONĮ

c3-automobilis

C3 modelis turi begales personalizavimo galimybių. Dviejų tonų ar vieno? Su Airbump® apdailomis ar be? Jaukus ar labiau charakterį išreiškiantis salonas? Su tiek galimų variantų rasite sau artimą automobilio dizainą!

Citroën automobilio dizaino detales

HYPE COLORADO

 

METROPOLITAN GREY

 

URBAN RED

Interjeras hype colorado   Interjeras Metropolitan grey   Iinterjeras 2

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


KOMFORTAS

Citroën automobilio interjeras

Šis Citroën automobilis sukuria tarsi kokono efektą, kuris atriboja nuo išorinio pasaulio ir kelionėse patiriamo streso. Vos tik įlipę vidun pasijausite saugiai ir užtikrintai. Tokį jausmą suteikia vizualiai puikiai atrodančios ir patogios sėdynės, panoraminis stogas, kuris į saloną įleidžia daug šviesos, bei sumaniai įrengtos daiktadėžės. šis modelis prie vairo leidžia pasijausti komfortabiliai, lyg būtumėte patogiai įsitaisę namuose.

Bagažinė  

SALONO ERDVĖ IR FUNKCIONALIOS DAIKTADĖŽĖS

Daiktadėžės buvo sukurtos taip, kad tarnautų kuo įmanoma funkcionaliau. Šis automobilis turi daiktadėžę centrinėje automobilio dalyje, priekyje sutaupančioje daug vietos, taip pat įmontuota didelė daiktadėžė priekinėse automobilio duryse.

Pasirinkta salono apšvietimo spalva kontrastuoja su daiktadėžėse padėtais daiktais – taip juos rasti lengviau. Taip pat įmantriai išspręstas ir vietos bagažinėje klausimas, nes bagažinės talpa yra beveik 300 litrų.


PANORAMINIS STOGAS

 

VAIRUOTOJUI DRAUGIŠKA APLINKA

 

JAUKIOS SĖDYNĖS

Panoraminis stogas   Automobilio interjero elementai   Komfortiškos sėdynės

Dėka panoraminio stogo C3 keleiviai gali džiaugtis natūralia šviesa. Ji sustiprina erdvės pojūtį ir santykį su aplinka, tačiau prireikus saulės skydelio pagalba galite sumažinti šviesos intensyvumą. 

 

Viduje pasijausite lyg savo svetainėje! Išskirtinį komforto jausmą sustiprina horizontalus moderniai atrodantis prietaisų skydelis, salone kuriantis jaukios erdvės įspūdį.  

 

 Automobilio sėdynės – ilgo darbo rezultatas. Jos yra plačios, todėl ypatingai komfortiškos, tačiau tuo pačiu metu atrodo moderniai. Sėdynės pagamintos iš medžiagų, kurios suteikia puikų nugaros palaikymą.


TECHNOLOGIŠKAI PAŽANGUS

citroën c3 automobilio technologijos

Modelis taip pat turi integruotas įmantrias technologijas. Tai pirmasis Citroën, kuris turi prie tinklo prijungtą HD kamerą ConnectedCAM Citroën®. Šis hečbekas taip pat turi daug įrangos, kuri akivaizdžiai palengvina vairuotojo darbą, pavyzdžiui: trimatė navigacijos sistema su balso atpažinimu, galinio vaizdo kamera, juostos kirtimo perspėjimo ir aklosios zonos stebėjimo sistemos.

Citroen C3 connected cam foto/video registratorius  

FILMUOKITE SAVO KELIONES

Keliaujant su automobiliu, ConnectedCAM Citroën® kamera leidžia užfiksuoti gražius kraštovaizdžius, neįprastas vietas ir miesto panoramas. Kamera, kuri fiksuoja viską, ką mato vairuotojas, įmontuota už galinio matymo veidrodėlio. Su ja galėsite nufilmuoti visas savo kasdienes keliones.

Vienu paspaudimu galite nufotografuoti vaizdą ir iškart juo pasidalinti socialiniuose tinkluose. Kamera filmuoja ir išsaugo visus vaizdus, todėl gali ypač pasitarnauti avarijos atveju.


 

Citroen C3 ekonomiški ir dinamiški varikliai  

 BLUEHDI DYZELINIAI IR PURETECH BENZININIAI VARIKLIAI

Citroën modelyje sumontuoti naujausios kartos PureTech benzininiai ir BludeHDi dyzeliniai varikliai. Jie yra našūs ir taupūs. Benzininiai varikliai PureTech 68 ir 82 yra su trimis cilindrais bei mechaninėmis pavarų dėžėmis. Dyzelinius galima pasirinkti iš BlueHDi 75 ir 100 (su Stop & Start funkcija).

Ieškantys daugiau dinamikos gali rinktis 110 AG variklį (su Stop & Start funkcija). Jis 2018 metais vykusiuose International Engine of the Year rinkimuose pripažintas geriausiu varikliu. Automobilis komplektuojamas su mechanine arba 6 laipsnių automatine EAT6 pavarų dėže, suteikiančia patogaus vairavimo malonumą, komfortą ir našumą.

 

 
 

 Garantija: 5 metus ar 150 000 km

Darbalaukio versija