Įkvëpta jūsų visų

„Citroën“ jau 100 metų stengiasi kurti visuomenei vis prieinamesnius automobilius ir tai dar toli gražu ne pabaiga!

Nuo 1919 m. „Citroën“ buvo yra vienas iš prekių ženklų, atsakingų už visuomenei vis prieinamesnių automobilių gamybą. Šiandien šis prekės ženklas žengia į elektrinio judumo erą ir ketina joje palikti savo žymę.
Jūsų judumo poreikiai keičiasi, jums vis labiau rūpi ekologiškas judumas, todėl „Citroën“ neliko nieko kita kaip tik pridėti vatų! Šimtametis prekės ženklas dabar siūlo 100 proc. elektrinį asortimentą, taip pat įkraunamuosius hibridinius modelius, įkvėptus JŪSŲ, remiantis jūsų kasdiene vairavimo patirtimi.

Koks yra jūsų elektrinis profilis?

Norite šiokiadieniais vairuoti 100 proc. elektrinį automobilį, o savaitgalį nuo visko atsiriboti visiškoje ramybėje. Šiokiadieniais galite išnaudoti 100 proc. elektrinio važiavimo privalumus su galimybe paprastai įkrauti savo transporto priemonę namuose, darbe ar valstybiniuose keliuose. Viskas, ką turite žinoti apie „Citroën“ įkraunamąjį hibridą.

„Citroën“ įkraunamasis hibridinis automobilis

Kasdien važinėjate daugiausiai trumpais atstumais ir galite nesunkiai rasti jums pakeliui esančių įkrovimo sprendimų. Norite ir sutaupyti, ir eksploatuoti ekologišką automobilį. Ateikite ir atraskite 100 proc. elektrinius „Citroën“ pasiūlymus.

„KOKĮ ATSTUMĄ GALIU NUVAŽIUOTI SU MANUOJU ELEKTROMOBILIU?“

Kraunant elektromobilį vidutiniškai 1–2 kartus per savaitę, energijos užteks šiokiadienių kelionėms. O prireikus įkrauti jūsų elektromobilį, įkrovimo terminalą galėsite lengvai rasti netoli jūsų buvimo vietos.
Naujojo visureigio „C5 Aircross Hybrid“ autonomija vartojant 100 proc. elektros energiją, autonomija – 55 km WLTP cikle. 100 proc. elektrinių automobilių serijos modelių autonomija svyruoja nuo 150 iki 200 km.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie konkrečios transporto priemonės autonomiją, žr. tai transporto priemonei skirtus puslapius. Taip pat galima atsisiųsti transporto priemonių duomenų lapus.
Taip pat turėtumėte žinoti, kad tikroji jūsų transporto priemonės autonomija taip pat priklauso nuo kelių veiksnių:
vežamo krovinio,
jūsų važiavimo stiliaus,
reljefo su didesnėmis ar mažesnėmis įkalnėmis,
šildymo ir klimato kontrolės naudojimo

„KAIP IR KUR GALIU ĮKRAUTO SAVO ELEKTROMOBILĮ?“

Nesvarbu, ar būtumėte namuose, biure ar išvykoje į gamtą, yra įvairių įkrovimo sprendimų. Žmonės dažniausiai elektromobilį krauna namuose: pasirinkę įkrovimo namuose sprendimą, galėsite pernakt įkrauti elektromobilį iki pilnos autonomijos. Taip pat vis daugėja įkrovimo sprendimų prie jūsų darbovietės ar kasdienių jūsų kelionės objektų kaimynystėje. „Citroën“ internetinės paslaugos yra skirtos padėti jums rasti įkrovimo terminalus ir apmokėti už akumuliatoriaus įkrovimą.

„KAIP ĮRENGTI ĮKROVIMO TERMINALĄ MANO NAMUOSE?“

Nesvarbu, ar gyvenate nuosavame name, ar daugiabutyje, „Citroën“ teikia jums pagalbą ir suveda jus su montuotoju partneriu. Kad būtų dar paprasčiau ir patogiau, jumis pasirūpinama nuo A iki Ž, o viskas vyksta jūsų atstovybėje. Sužinojęs jūsų poreikius ir jums priėmus pasiūlymą, montuotojas įrangą užsakys tiesiogiai. Jūsų konsultantas taip pat viso proceso metu lieka jums prieinamas ir rūpinasi, kad terminalo diegimas būtų sklandus. Europos direktyvoje numatyta „teisė į krovimo lizdą“ suteikia jums teisę prašyti įdiegti įkrovimo sprendimą automobilių stovėjimo aikštelėje prie jūsų daugiabučio ar biuro, taip pat prie jūsų asmeninio namo.

 


„Citroën“ įkraunamasis hibridinis automobilis

PAJUSKITE „Ë-COMFORT“ PRIVALUMUS

Pajuskite privalumus, kuriuos teikia pakaba su progresiniais hidrauliniais ribotuvais „Butées hydrauliques progressives®“, sėdynės „Citroën Advanced Comfort®“ ir visos „Citroën“ pagalbinės vairavimo technologos. Plius jokios vibracijos, tylus elektromobilio važiavimas, itin paprastas eksploatavimas. Jūs esate neprilygstamo komforto ir ramybės burbule.

GERIAUSIOS ELEKTROS IR VIDAUS DEGIMO VARIKLIŲ SAVYBĖS

100 proc. elektriniame režime galite mėgautis didesne galia, akimirksniu prieinamu sukimo momentu ir didele akceleracija – be jokio triukšmo. Kai norėsite nuo visko pabėgti, galią paprasčiausiai perims šilumos variklis.

SPECIALISTŲ PRIEŽIŪRA JŪSŲ ĮKRAUNAMAJAM HIBRIDINIAM AUTOMOBILIUI

Nors jūsų „Citroën“ įkraunamajame hibridiniame automobilyje įdiegta daugiau aukštųjų technologijų nei vidaus degimo variklio varomame automobilyje, jo priežiūros reguliarumas išlieka tas pats. Patikėkite jūsų „Citroën“ įkraunamojo hibridinio automobilio priežiūrą specialiai apmokytiems „Citroën“ tinklo specialistams.

SUTAUPYKITE KASDIEN

Įkraunamoji hibridinė pavara leidžia reikšmingai sumažinti degalų sąnaudas jūsų kasdienėse kelionėse.

Pristatytas naujasis padidinto pravažumo automobilis „C5 Aircross Hybrid“

Jokių kompromisų! Jis pasižymi visais padidinto pravažumo automobilio, turinčio vidaus degimo variklį, teikiamais privalumais – kai norisi nuotykių; ir elektromobilio teikiamais privalumai – kasdienėse kelionėse.
Šis naujas įkraunamasis hibridinis padidinto pravažumo automobilis, kuriame dera elektros variklis ir įvairios aukštosios technologijos, yra galingas, patogus ir ekonomiškas!

Daugiau galios jūsų patogumui

Elektros ir vidaus degimo variklių derinys užtikrina sklandų važiavimą, 225 AG bendrąją galią ir momentinę akceleraciją.

VAIRUOKITE EKOLOGIŠKAI

STABDŽIAI ENERGIJAI ĮKRAUTI
Jūsų hibridinio automobilio akumuliatorius dalinai įkraunamas stabdant arba mažinant greitį. Tokiu būdu autonomija atstatoma jums apie tai net negalvojant.
SUMAŽINKITE CO2 EMISIJĄ
Įkraunamosios hibridinės technologijos CO2 emisija – 32 g/km (WLTP). Važiuojant 100 proc. elektriniu režimu jūsų hibridinis automobilis neišmeta jokių CO2 emisijų.
OPTIMIZUOKITE DEGALŲ SĄNAUDAS
Jūsų hibridinis automobilis, pasižymintis 1,4 l/100 km (WLTP) vidutinėmis degalų sąnaudomis, leidžia sutaupyti daug energijos, palyginti su automobiliu, kurį varo vidaus degimo variklis.

3 VAIRAVIMO REŽIMAI JŪSŲ KOMFORTUI

 

ELEKTROS REŽIMAS

Mėgaukitės visais 100 proc. elektrinio vairavimo pranašumais: tylus važiavimas, jokių CO2 emisijų.
Šis režimas, idealiai tinkamas važiavimui mieste, automatiškai aktyvinimas, kai užvedate savo
hibridinį automobilį*.
* Su sąlyga, kad akumuliatorius įkrautas.

HIBRIDINIS REŽIMAS

Leiskitės vedami: priklausomai nuo vairavimo
stiliaus ir kelio tipo, galite bet kuriuo metu
perjungti tarp elektrinio ir vidaus degimo variklio režimų. Jūsų hibridinis automobilis prisitaiko prie sąlygų, užtikrindamas optimalų elektros energijos vartojimą.

SPORTO REŽIMAS

Išnaudokite visą vidaus degimo variklio galią, kurią dar didina elektros energija. Pagreitis, stabdymas: mėgaukitės patogiai vairuodami savo įkraunamąjį hibridinį automobilį.

Vairuokite ekologiškai

Optimizuokite akumuliatoriaus tarnavimo laiką pakeisdami tam tikrus vairavimo įpročius

Įkrovimas ir autonomija

Norite įkrauti savo hibridinį automobilį? Nėra nieko paprastesnio

 

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Nesvarbu, ar gyvenate privačiame name, ar daugiabutyje, jūsų transporto priemonės įkrovimo terminalą paprasta įrengti.

ĮKROVIMAS VIEŠOJE VIETOJE

Keliaudami nesunkiai rasite įkrovimo sprendimus, esančius jūsų darbovietės ar jūsų šiokiadieniais lankomų objektų kaimynystėje. Pasinaudokite jums skirtomis mūsų specialiosiomis paslaugomis, mes jums padėsime.

ILGOS KELIONĖS

Keliaudami pagrindiniais Europos keliais, nesunkiai rasite įrengtų įkrovimo stotelių. Jų sąrašą galite rasti pasinaudoję mūsų specialiosiomis paslaugomis.


Rinkitės socialiai atsakingą mobilumą su „Citroën“ elektromobilių serijos modeliais.

Mažas miesto automobilis, keturvietis elektromobilis kabrioletas ar funkcionalus komercinis automobilis, skirtas judumui mieste... Atraskite daugybę elektromobilio privalumus: Subtilus ir tylus važiavimas, akimirksniu prieinamas sukimo momentas, jokių CO2 emisijų, greitas įkrovimas... Aukštųjų technologijų turtingas elektromobilis, pritaikytas daugumai šiandieninio vairuotojo poreikių, skirtas įveikti rytdienos iššūkius!

Visiškai elektrinė pavara

Važiuodami 100 % elektra varomu automobiliu galėsite mėgautis precedento neturinčiu komfortu. Jūsų elektrinis automobilis nekelia jokio triukšmo, be to, važinėti mieste ir užmiestyje yra vienodai lengva. Elektrinio automobilio važiavimo savybės idealiai patenkina važiavimo mieste poreikius – elektromobilio rida, atsižvelgiant į modelio technines savybes, siekia 350 km – tai taip pat yra svarus argumentas išvažiuojant už miesto ribų. „Citroën“ elektromobilių akumuliatorių garantija yra 8 metai arba 160 000 km.

Lengvas įkrovimas

„Citroën“ elektromobilį galima įkrauti tiek atitinkamuose pakelėse įrengtuose terminaluose, tiek namuose, naudojant 230 V įtampos maitinimo lizdą, o taip pat ir važiavimo metu, rekuperuojant stabdymo ir lėtėjimo fazėse išskiriamą kinetinę energiją. Paprasčiau, švariau ir ekonomiškiau.

Elegantiško dizaino automobiliai

„CITROËN“ siūlo platų elektromobilių asortimentą, pradedant miesto automobiliu, baigiant patogiu ir lanksčiu funkcionaliu komerciniu automobiliu, atitinkančiu jūsų profesinės veiklos poreikius. Atraskite rafinuotą ir urbanistinį „CITROËN Ë-C4“, avangardinio ir ekologiško dizaino miesto automobilį. Kalbant apie funkcionalius komercinius automobilius, visiškai elektrinis „CITROËN Ë-JUMPY“ elektromobilis nustebins jus savo interjero harmonija ir didele krova; jis tiesiog skirtas patenkinti jūsų profesinės veiklos poreikius.

100 proc. elektrinė „Citroën“ serija

Naujasis Citroën Ë-C4

Naujasis „ë-C4“ – 100 proc. ëlektrinis automobilis įkūnija technologinį ir modernų elektrinį mobilumą, ultrakomfortiškas sedanas beprecedentei važiavimo patirčiai:
● tylus veikimas,
● jokių vibracijų,
● sklandus ir dinamiškas važiavimas be pavarų perjungimo ir su iš karto prieinamu sukimo momentu,
● nuotoliniu būdu programuojamos paslaugos, leidžiančios nesukti galvos dėl smulkmenų (išankstinis salono kondicionavimas, ...).

Citroën ë-Jumpy

100 % elektrinis „Citroën ë-Jumpy“ yra įspūdingas palydovas, patenkinantis verslo klientų poreikius važiuojant mieste ir užmiestyje. Dviejų skirtingų talpų akumuliatoriai ir dvi skirtingos galimo nuvažiuoti atstumo galimybės:

• 230 km išmatuoti pagal WLTP važiavimo ciklą – galima įsigyti modelių versijas L1, L2, L3 su 50 kWh akumuliatoriumi;

• 330 km išmatuoti pagal WLTP važiavimo ciklą – galima įsigyti modelių versijas L2 ir L3 su 75 kWh akumuliatoriumi.

 


VISKAS, KĄ JUMS REIKIA ŽINOTI APIE ĮKROVIMĄ IR AUTONOMIJĄ

Pagalvojus apie elektromobilius, dažnai iškyla tie patys klausimai!

Nesvarbu, ar esate namuose, biure ar kelionėje, yra daugybė prieinamų įkrovimo sprendimų, leidžiančių lengvai mėgautis „Citroën“ automobiliu.

Namuose pakanka paprasto buitinio kištuko

Galite pilnai įkrauti savo automobilį jį prijungę prie įprasto buitinio lizdo, naudodami standartinį buitiniam lizdui tinkantį komplekte esantį kabelį. Jei pageidaujate greitesnio įkrovimo, rinkitės sustiprintą lizdą arba „Wallbox“ krovimo stotelę. Abu šie sprendimai pasižymi skirtingomis savybėmis: Krovimo stotelė „Wallbox“, pasižyminti didžiausia galia, leidžia greitai įkrauti automobilį. Kita vertus, „Green‘up“ – tai geras kompromisinis variantas. Tai yra ekonomiškesnis ir greitesnis įkrovimo būdas nei naudojant standartinį lizdą Įkrovimo kabelis buitiniams maitinimo lizdams, esantis komplekte su jūsų automobiliu, yra suderinamas su sustiprintu lizdu. Kabelį, suderinamą su krovimo stotele „Wallbox“, gausite įsigiję šią krovimo stotelę.

Sužinokite įkrovimo laiką, kuris priklauso nuo jūsų naudojamo įkrovimo sprendimo

Naudodami standartinį buitinį lizdą – per naktį įkrausite iki 30 proc., tai yra, 100 km, elektromobilio autonomijos / Naudodami įkraunamąjį hibridinį automobilį – įkrausite iki 100 proc. autonomijos, tai yra, 55 km važiuojant vartojant tik elektros energiją, greičiau nei per 7 valandas
Naudodami 3,7 kW „Green‘up“ sustiprintą maitinimo lizdą – per naktį įkrausite iki 60 proc., tai yra, 200 km, elektromobilio autonomijos / Naudodami įkraunamąjį hibridinį automobilį – įkrausite iki 100 proc. autonomijos, tai yra, 55 km važiuojant vartojant tik elektros energiją, greičiau nei per 4 valandas
Naudodami 7,4 kW krovimo stotelę „Wallbox“ – per mažiau nei 8 val. įkrausite iki 100 proc., tai yra, 100 km, elektromobilio autonomijos /Naudodami įkraunamąjį hibridinį automobilį – įkrausite iki 100 proc. autonomijos, tai yra 55 km važiuojant vartojant tik elektros energiją, greičiau nei per 2 valandas

gatvėje nesunkiai rasite įkrovimo sprendimų

Suraskite, atrakinkite terminalą, prijunkite kabelį, įkraukite akumuliatorių, juk tai taip paprasta.

Šiuo metu Europoje yra įrengta 185 000 viešųjų įkrovimo terminalų, ir šis tinklas ir toliau plečiasi, todėl įkrovimo terminalus rasite strateginėse vietose netoli jūsų kasdien lankomų objektų. Lengvai raskite suderinamus terminalus kaimynystėje ir kas mėnesį apmokėkite už atliktus įkrovimus naudodami programėlę „Free2move Services“.
* Jei norite naudotis viešaisiais įkrovimo terminalais, turite pasiimti suderinamą kabelį. Šį suderinamą kabelį galima įsigyti kaip priedą „Citroën“ tinkle arba įsigyti kartu su krovimo stotele „Wallbox“.
* Viešųjų kelių pakelėse įrengtų įkrovimo terminalų vidutinė galia – 22 kW, tačiau ji gali būti ir didesnė. Kalbant apie hibridinius automobilius, jie yra suderinami tik su įkrovimo terminalais, kurių galia – iki 43 kW.

Platus greitojo įkrovimo terminalų greitkeliuose tinklas

Trumpa pertraukėlė, puodelis kavos – per tiek laiko įkrausite net iki 80 proc. autonomijos.

Greitojo įkrovimo terminalų greitkeliuose tinklas sparčiai plečiasi, leiskitės į savo improvizuotą savaitgalio nuotykį. Įvairios bendrovės, tokios kaip „IONITY“ ar „ALLEGO“, nuo 2020 m. užtikrins, kad visoje Europoje būtų ištisas įkrovimo terminalų greitkeliuose tinklas. Norėdami važiuoti į kelionę savo elektromobiliu, turite įvertinti į įkrovimo poreikius kelionės metu, Kelionių planavimo priemonė tai padarys už jus naudojant programėlę „Free2move Services“.
* Greitojo įkrovimo terminalai (didesnės kaip 43 kW galios) yra suderinami tik su 100 proc. elektriniais automobiliais

Raskite suderinamus terminalus

Atskirų tipų įkrovimo terminalams reikia atitinkamų kabelių

Siekiant optimizuoti jūsų automobilio akumuliatoriaus įkrovimą, jums siūloma keletas kabelių tipų.
KABELIS MODE 2 STANDARD
Šis kabelis, esantis standartiniame jūsų elektromobilio komplekte, gali tiekti iki 1,8 kW galios. Optimizuotas naudoti su naminiu maitinimo tinklu.
KABELIS MODE 2 RENFORCE
Šį kabelį galima įsigyti atskirai, jis suteikia iki 3,2 kW galios. Optimizuotas naudoti su sustiprintu maitinimo tinklu.

KABELIS MODE 3 MONOPHASE
Šį kabelį galima įsigyti atskirai, jis suteikia iki 7,4 kW galios. Optimizuotas naudoti su jūsų 7,4 kW galios „Wallbox“ krovimo stotele arba viešajame terminale.
KABELIS MODE 3 TRIPHASE
Šį kabelį galima įsigyti atskirai, jis suteikia iki 3,2 kW galios. Optimizuotas naudoti su jūsų „Wallbox“ krovimo stotele ar viešajame terminale.

Patarimai, kaip pailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką

KASDIENIS IR GREITASIS ĮKROVIMAS

Galite prijungti savo automobilį prie įkrovimo terminalo kiekvieną dieną, taip pat galite jį palikti ilgą laiką nekraunama be jokio neigiamo poveikio akumuliatoriui, tačiau rekomenduojama jį įkrauti bent kartą per mėnesį. Akumuliatoriaus būsenos valdymo sistema yra valdoma elektroniniu būdu ir vartoja labai mažai energijos. Jeigu akumuliatorių kraunate dažnai ir trumpam, rekomenduojama jį standartiniu būdu įkrauti iki pilnos įkrovos kas dvi savaites.

SROVĖS TIPAS, TINKAMAS ĮKRAUTI JŪSŲ ELEKTROMOBILĮ

Nesvarbu, ar iš savo energijos tiekėjo gaunate vienfazę, ar trifazę srovę, abiem atvejais galite įkrauti savo elektromobilį. Jei jūsų elektromobilis yra suderinamas su integruotu trifaziu įkrovikliu, galėsite greičiau įkrauti elektromobilį, kadangi trifazė srovė pasižymi didesne galia.
* Naująjį padidinto pravažumo automobilį „C5 Aircross Hybrid“ papildomai galima krauti naudojant integruotą trifazį įkroviklį.

VAIRUOKITE EKOLOGIŠKAI

VAIRUOKITE SUBTILIAU
Vairuodami subtiliau, sumažinsite energijos sąnaudas. Numatykite į priekį stabdymo ir lėtėjimo manevrus, stenkitės vengti trūkčiojimų. Greitkeliuose rinkitės optimalų greitį, kadangi važiuojant per dideliu greičiu greitai mažėja elektromobilio autonomija.
NAUDOKITE STABDYMO REŽIMĄ
Kai tik įmanoma, naudokite stabdymą varikliu, o ne stabdžių pedalu. Tokiu būdu galėsite įkrauti elektromobilio ar hibridinio automobilio akumuliatorių stabdymo ir lėtėjimo metu.
IŠ ANKSTO KONDICIONUOKITE ORĄ ELEKTROMOBILIO SALONE
Suaktyvinę išankstinio kondicionavimo funkciją kol kraunasi elektromobilio akumuliatorius, orą salone kondicionuosite nesumažindami įkrovos lygio. Tokiu būdu galite sumažinti energijos, kurią suvartoja oro kondicionavimo ar šildymo sistemos važiavimo metu, sąnaudas.
STEBĖKITE PADANGŲ BŪKLĘ IR SLĖGĮ
Norint optimizuoti energijos sąnaudas, būtina užtikrinti, kad jūsų elektromobilio padangos būtų geros būklės ir tinkamai pripūstos.

Darbalaukio versija