Techninė apžiūra ir priežiūra

Automobilių techninė apžiūra

 

 

"Fakto Auto" centre atliekama automobilių techninė apžiūra ir priežiūros paslaugos lengviesiems ir komerciniams Citroën automobiliams. Kvalifikuoti ir pagal gamintojo nurodymus bei rekomendacijas dirbantys Citroën serviso meistrai padės užtikrinti visapusiškai kokybišką automobilio tarnavimą ir ilgaamžiškumą.

Svarbu įsidėmėti, kad skirti laiko techninei automobilio priežiūrai svarbu ne tik atsiradus minimaliems ar didesniems gedimams. Kadangi visos metalinės, plastikinės, guminės automobilio detalės su laiku dyla, periodiškai, pagal gamintojo nustatytą grafiką atlikus automobilio techninę apžiūrą, jūsų Citroën ilgiau išsaugos pirminę vertę, bus užtikrinta nepriekaištinga važiavimo kokybė, galėsite naudotis automobilio garantija, taip pat pasirūpinsite maksimaliu saugumu ir patogumu savo kelionėse.

automobilių-techninė-apžiūra

Automobilių techninė apžiūra - detali jūsų automobilio analizė

Profilaktiškai atvykus atlikti techninę automobilio priežiūrą, detaliai išanalizuosime automobilio vidaus variklio ir išorės būklę: padangas, važiuoklę, alyvos lygį, stabdžių skystį, pakabą, elektros sistemą, pavarų dėžę ir kitas automobilio dalis. Kadangi naudojame efektyvią, profesionalią vairavimo sistemų diagnostikos įrangą, iš anksto pasirūpinsime net ir smulkiais, dar vairuotojui nepastebimais gedimais – tai leis užkirsti kelią nemaloniems netikėtumams kelionėse, kuomet staiga atsiradęs gedimas vėliau gali pareikalauti daugiau laiko ir lėšų remonto darbams.

Prireikus keisti detales, naudojame tik originalias, tiesiai iš gamintojo į mūsų saloną atkeliavusias dalis, užtikrinančias remonto kokybę ir ilgesnį tarnavimą.

Jūsų automobilio techninė apžiūra ir priežiūra geriausiai pasiteisins pasinaudojus Citroën "Fakto Auto" priežiūros programa: https://www.citroen-vilnius.lt/garantijos-ir-technine-prieziura/prieziuros-programa

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.**

Darbalaukio versija