Padangų keitimas ir saugojimas

Padangų keitimas bei padangų montavimas – vieni dažniausiai atliekamų automobilio techninės priežiūros darbų, kuriais privalu pasirūpinti laiku ir tinkamai. "Fakto Auto" salone profesionaliai atliekami visi Citroën lengvųjų ir komercinių automobilių padangų montavimo, balansavimo, keitimo darbai.

Pasirūpinti automobilio padangomis svarbu dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, kokybiškos ir tinkamai sumontuotos padangos užtikrina vairuotojo ir keleivių saugumą – nuo jų priklauso, kaip stabiliai bus galima vairuoti ir suvaldyti automobilį įvairiomis situacijomis bei oro sąlygomis. Pasirūpinkite, kad turėtumėte visišką kontrolę kelyje atvykę į mūsų Citroën servisą, kur specialistai padangų montavimą atlieka su kokybiška įranga.

padangų-montavimas-padangų-keitimas-saugojimas

Svarbu atsižvelgti į tai, kad Citroën padangų keitimas yra rimta ir svarbi investicija – naudojant tinkamai sumontuotas geros kokybės padangas geriau apsisaugosite ne tik nuo kelyje pasitaikančių kliūčių, bet ir patikimai jas naudosite ilgesnį laiką. Padangas būtina keisti pagal kelių eismo taisyklių numatytą tvarką keičiantis sezonams, tačiau, siekiant išvengti nemalonumų kelyje, vairuotojams reikėtų būti dėmesingiems ir atkreipti dėmesį į naudojamų padangų stovį nuolat.

Citroën padangų keitimas ir montavimas. Svarbu ir įranga ir darbą atliekančiųjų kompetencija

Speciali, moderni įranga keičiant padangas yra svarbi tiek pat, kiek svarbu ir tai, kad šis darbas būtų atliekamas profesionaliai, o turima įranga būtų naudojamasi tinkamai. "Fakto Auto" servise naudojamos padangų montavimo priemonės leidžia garantuoti, kad numontavimo ar sumontavimo metu padanga nebus pažeista. Visus automobilių priežiūros darbus, įskaitant ir padangų keitimą, mūsų servise atlieka kompetentingi, specialius Citroën mokymus išlaikę serviso meistrai, užtikrinantys kokybišką darbo atlikimą.*

Be aukščiau paminėtų paslaugų, taip pat mūsų servise galite saugoti savo padangas . Pasinaudojus šia galimybe nebereikės daugiau svarstyti, ką daryti su stovinčiomis ir kitam sezonui paruoštomis padangomis. Sandėliuodami tiek lengvųjų, tiek komercinių Citroën automobilių padangas mūsų salone jūs užsitikrinate greitesnį ir patogesnį padangų montavimą bei keitimą, nes viskas, ko reikia šiems darbams atlikti bus vienoje vietoje. 

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.**

PADANGŲ MONTAVIMAS/BALANSAVIMAS/KEITIMAS

  • Standartinis 4 padangų montavimas (iki 18 colių ratlankių, 55% aukščio ir daugiau padangos profilio) –  automobiliams iki 3 m. - 70 € 
  • Itin didelių arba žemo profilio padangų montavimas (nuo 19 colių ratlankių, 50% aukščio ir mažiau padangos profilio) – 95 € su PVM už komplektą. 
  • Ratų su padangomis balansavimas ir keitimas automobiliams iki 3 m.  – 48 €
  • Ratų / padangų komplekto saugojimas sezoną – 60 € su PVM.
Darbalaukio versija