Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

Esu informuotas dėl lankymosi salone su galimybių pasu. Sužinoti daugiau.

IŠSKIRTINIS CITROEN SPACETOURER

Citroën Spacetourer kaina - nuo 23 700 €

Citroen SpaceTourer – komfortas, funkcionalumas, stilius ir našūs varikliai viename. Automobilyje įdiegti naujos kartos technologijų sprendimai užtikrina, kad kiekviena kelionė su SpaceTourer bus maloni, patogi, ir, svarbiausia, saugi. Tai – tobulas pasirinkimas tiek verslui, tiek šeimai.


 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

 

DINAMIŠKAS DIZAINAS Keleivinis Citroen automobilis su naujosiomis technologijomis komfortą užtikrins visiems keleiviams

Keliaujate su šeima ar kita grupe žmonių? Citroen SpaceTourer skirtas būtent tam. Keleivinis Citroen automobilis su naujosiomis technologijomis komfortą užtikrins visiems keleiviams. Dinamiškumas, mažos degalų sąnaudos, patogumas, praktiškumas ir 5 EuroNCAP žvaigždutėmis įvertintas saugumas – tik keli SpaceTourer privalumai.

 

YPAČ ERDVUS

Elegantiškos linijos, šviesios spalvos ir neiššaukiančios proporcijos šiam Citroen SpaceTourer suteikia ypatingo žavesio. Galima rinktis iš 7 spalvų: „Perla Nera Black“ juodos, „Rich Oak“ tamsiai pilkos, „Platinum Grey“ ir „Cumulus Grey“ pilkų, „Tourmaline Orange“ oranžinės, „Soft Sand“ šviesios ir „Polar White“ baltos.

STILINGI LED DIENOS ŽIBINTAI

 

ŠVIESU IR LENGVA ĮLIPTI

 

GALINIS LANGAS

LED žibintai   Slankiojančios durys   Galinis langas

Ant ratų arkų įmontuoti vertikalūs LED žibintai, susiliejantys su rūko žibintais.

 

Slankiojančios Citroen SpaceTourer durys suteikia dar didesnį erdvės pojūtį.

 

Didelis bagažinės langas – ne tik stiliui, bet ir neprilygstamam funkcionalumui.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

 

ERDVĖ PATOGIOMS KELIONĖMS

Citroen SpaceTourer komplektuojamas dviejais ilgiais (L2: 4,96 m, L3: 5,30 m). Citroen SpaceTourer telpa net 9 žmonės. 1,9 m aukščio automobilis lengvai manevruoja miesto, požeminėse, prekybos centrų ir oro uostų stovėjimo aikštelėse.SpaceTourer aukštis 195 cm, todėl drąsiai įvažiuosite į visas stovėjimo aikšteles

Citroen SpaceTourer išsiskiria optimaliu dydžiu (ilgis: nuo 4,96 iki 5,30 m, plotis: 1,92 m, aukštis: 1,9 m). Elektrohidraulinis vairo stiprintuvas sukuria 12,4 metro automobilio pasisukimo spindulį, kuris SpaceTourer suteikia nepaprasto vikrumo.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

 

VIP KOMFORTAS

Erdvus Citroën SpaceTourer salonas kurtas taip, kad kiekvienas keleivis justų maksimalų komfortą tiek ilgoje, tiek ir trumpoje kelionėje. 

Erdvus Citroen SpaceTourer salonas kurtas taip, kad kiekvienas keleivis justų maksimalų komfortą tiek ilgoje, tiek ir trumpoje kelionėje. 

ŠEIMYNIŠKAS INTERJERAS
 

Komfortas visai šeimai

Švelniu ir šiltu audiniu aptrauktos minkštos sėdynės užtikrina tinkamą kūno palaikymą bei maksimalų komfortą. Antra ir trečia sėdynės slankioja, nusilenkia, suteikia ypač daug vietos kojoms. Aukščiausią komfortą sustiprina patogūs galvos atlošai ir porankiai.

FUNKCIONALUS PRIETAISŲ SKYDELIS
 

Citroën SpaceTourer įranga

Prietaisų skydelis priešais vairuotojo akis. Jame: mygtukai, 7 colių jutiklinis ekranas, šildymo nustatymai, dėtuvės, elektra valdomų durų mygtukas.

 

VIETOS PAKAKS IR DIDELEI ŠEIMAI

Į dvi dalis padalintas panoraminis stogas ir slankiojančios durys saloną užpildo natūralia šviesa ir erdve

Į dvi dalis padalintas panoraminis stogas ir slankiojančios durys saloną užpildo natūralia šviesa ir erdve

 

STIKLINIS PANORAMINIS STOGAS 

Citroen SpaceTourer panoraminis stogas

 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

 

IŠMANIOS TECHNOLOGIJOS

Citroen SpaceTourer technologijos palengvina kiekvieną kelionę. Beraktis atrakinimas ir užvedimas bei automatiškai - tik keli modernūs SpaceTourer patogumai.

 

CITROEN CONNECT NAV

 

MIRROR SCREEN

 

SPALVOTAS EKRANĖLIS

SpaceTourer navigacija 3D   Apple CarPlay ir AndroidAuto palaikymas   SpaceTourer projekcinis ekranas

Citroen Connect Nav trimatę navigacijos sistemą galima valdyti balsu arba 7 colių jutikliniu ekranu.

 

Inuityvi Mirror Screen programa išmanųjį leidžia valdyti. 7 colių jutikliniame ekrane. „Mirror Screen“ veikia su „Apple CarPlay“ ir „MirrorLink“ programomis.

 

Vairuotojo akių lygyje rodoma jam aktuali informacija apie esamą ir rekomenduojamą greitį, greičio palaikymo ir ribojimo sistemos nustatymus, navigacijos nurodymus ir įspėjimus apie pavojus.

DURŲ ATIDARYMAS BE RANKŲ

Automatinis durų atidarymas Šonines Citroen SpaceTourer duris galima atidaryti pakišus koją po galinio buferio kampu. Tokia technologija – išskirtinai tik Citroen SpaceTourer.

TECHNOLOGIJOS SAUGUMUI
 

Adaptyvi greičio kontrolė   Aklos zonos sistema

SpaceTourer greičio palaikymo sistema gali nustatyti greitį pagal priekyje važiuojantį automobilį. Esant sudėtingoms ar sunkiai prognozuojamoms sąlygoms, greitis gali būti sumažinamas iki 20 km/val.

 

Speciali stebėjimo sistema aptinka veidrodėlyje nepastebimus, iš galo „aklojoje zonoje“ važiuojančius automobilius. Tokį aptikus, apie kitą eismo dalyvį perspėja skydelyje įsižiebiantis oranžinis įspėjimo signalas.

 

Kelio ženklų atpažinimo sistema   Automatinė stabdymo sistema

Su kameromis veikianti greičio ribojimo ženklų atpažinimo sistema ekranėlyje praneša apie rekomenduojamą greitį. Maksimalų galimą greitį vairuotojas pasirenka pats.

 

Daugiafunkcinė kamera, įmontuota priekinio stiklo viršuje, aptinka kelio kliūtis. Jei pastebima susidūrimo rizika, sistema automatiškai stabdo automobilį, taip išvengdama susidūrimo su judančiomis arba statiškomis kliūtimis ir pėsčiaisiais.

 

NAŠŪS VARIKLIAI

Citroen SpaceTourer savo segmnte sunaudoja mažiausiai degalų. Su „BlueHDi 120 S&S“ varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže 100 km jis sunaudoja 6 litrus degalų ir į aplinką išmeta tik 126 g/km CO2.

Vidutinės kuro sąnaudos   CO2 126g/km

 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

 

 
 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija