Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

NAUJASIS CITROËN SPACETOURER

Citroën Spacetourer kaina - nuo 23 700 €

Citroën SpaceTourer komfortą, praktiškumą ir stilių sujungia su našiais varikliais ir išskirtinio vairavimo patirtimi. Nauji technologiškai pažangūs sprendimai suteikia maksimalų saugumą ir gerbūvį. Visa tai tampa vieniu naujajame Citroën modelyje.


 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


DIZAINASDizainas

Svajojate apie trumpas atostogas su visa šeima? Keliauti kartu su daugiau žmonių – protinga. Šis Citroën yra keleivinis automobilis, kuris sukurtas palengvinti keliaujančių grupelėmis gyvenimą. Naujausios technologijos užtikrina dinamiškas savybes, mažas degalų sąnaudas, išskirtinį komfortą, praktiškumą ir 5 EuroNCAP žvaigždutėmis įvertintą saugumą.


ERDVUS

Kokia žavesio paslaptis? Sodrios linijos, šviesios spalvos ir dailios proporcijos. Rinkitės iš 7 rafinuotų spalvų: „Perla Nera Black“ juoda, „Rich Oak“ tamsiai pilka, „Platinum Grey“ pilka, „Cumulus Grey“ pilka, „Tourmaline Orange“ oranžinė, „Soft Sand“ šviesi ir „Polar White“ balta.

LED DIENOS ŽIBINTAI

 

DAUG ŠVIESOS IR LENGVAS ĮLIPIMAS

 

GALINIS LANGAS

LED žibintai   Slankiojančios durys   Galinis langas

Vertikalūs LED dienos žibintai įmontuoti ant ratų arkų. Jie harmoningai susilieja su rūko žibintais ir suteikia žaismingumo.

 

Žiūrint iš šono, dėl savo slankiojančių durų ir didelių langų Citroën SpaceTourer sudaro didelės erdvės įspūdį.

 

Čia susipina stilius ir funkcionalumas. Bagažinės durys tokios didelės, kad iškart verčia galvoti apie naujas keliones!

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


IŠŠŪKIUI PARUOŠTA ERDVĖ

Galima rinktis iš dviejų ilgių (L2: 4,96 m, L3: 5,30 m). Tai pirma rinkoje kompaktiška versija, kurioje telpa 9 žmonės. Kas galėjo pagalvoti, kad palyginti trumpas furgonas bus toks talpus?

1,9 METRO AUKŠČIO

1,9 m aukščio automobilis lengvai manevruoja miesto, požeminėse, prekybos centrų ir oro uostų stovėjimo aikštelėse.SpaceTourer aukštis 195 cm, todėl drąsiai įvažiuosite į visas stovėjimo aikšteles

Šis Citroën modelis pasižymi optimaliu dydžiu (ilgis: nuo 4,96 iki 5,30 m, plotis: 1,92 m, aukštis: 1,9 m), o dėka elektrohidraulinio vairo stiprintuvo automobilio apsisukimo spindulys yra 12,4 metro. Dėl šios priežasties busiukas yra vikrus ir atitinka keleivinių automobilių vairuotojų lūkesčius.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


VIP LYGIO KOMFORTAS

VIP salonas

Erdvus interjeras buvo sukurtas galvojant apie kiekvieną keleivį ir maksimalų patogumą. Nesvarbu, ar leidžiatės į ilgą ar trumpą kelionę – su šiuo automobiliu kiekviena akimirka taps poilsiu.

JAUKUS INTERJERAS
 

Komfortas

Sėdynės aptrauktos švelniu ir šiltu audiniu, suteikiančiu aukščiausio lygio komfortą. Antroje ir trečioje sėdynių eilėse pasijausite kaip pirmojoje lėktuvo klasėje. Jos slankioja, nusilenkia, suteikia daug vietos kojoms, o visą įspūdį sustiprina patogūs galvos atlošai ir porankiai.

PRIETAISŲ SKYDELIS
 

SpaceTourer įranga

Prietaisų skydelis sumontuotas taip, kad vairuotojui viskas būtų po ranka: mygtukai, 7 colių jutiklinis ekranas, šildymo nustatymai, dėtuvės, elektra valdomų durų mygtukas.


VIETOS UŽTEKS VISAI ŠEIMAI

Skirtas visai šeimai ir ne tik

Nuo vyresnėlio banglentės iki jaunėlio gitaros. Citroën sutalpins viską.

KAIP NAMIE…

Komfortas


STIKLINIS PANORAMINIS STOGAS IR NE TIK

Citroën SpaceTourer panoraminis stogas

Panoraminis į dvi dalis padalintas stogas ir slankiojančios durys saloną užpildo šviesa. Mėgaukitės vaizdu ir kiekvieną kelionę paverskite nuotykiu.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

TECHNOLOGIŠKAI IŠMANUS

Technologijos, kurios palengvina kasdienybę: beraktis atrakinimas ir užvedimas bei automatiškai atsidarančios šoninės durys suteiks dar daugiau patogumo Jūsų kelionėse.

 

CITROËN CONNECT NAV

 

MIRROR SCREEN

 

HEAD-UP DISPLAY

SpaceTourer navigacija 3D   Apple CarPlay ir AndroidAuto palaikymas   SpaceTourer projekcinis ekranas

„Citroën Connect Nav“ yra nauja trimatė navigacijos sistema, kurią galima valdyti balsu arba 7 colių jutikliniu ekranu.

 

Norite paklausyti savo muzikos arba rasti maršrutą? Su intuityvia „Mirror Screen“ funkcija tai labai paprasta. Jūsų programėlės bus matomos 7 colių jutikliniame ekrane. „Mirror Screen“ veikia su „Apple CarPlay“ ir „MirrorLink“ programomis. Argi ne patogu?

 

Pirmąkart šiame segmente įmontuotas spalvotas ekranas prieš akis rodo aktualiausią informaciją vairuotojo akių lygyje. Vairuotojai gali matyti svarbiausią informaciją: esamą ir rekomenduojamą greitį, greičio palaikymo ir ribojimo sistemos nustatymus, navigacijos nurodymus ir įspėjimus apie pavojus. Taip galite susitelkti į kelią.

DURŲ ATIDARYMAS BE RANKŲ

Automatinis durų atidarymas Rankos pilnos? Jokių problemų! Šonines duris galima atidaryti pakišus koją po galinio buferio kampu. Labai patogus sprendimas, ypač kai reikia įdėti vaiko kėdutę. Kituose šio segmento automobiliuose tokios technologijos nėra.

VISKAS JŪSŲ SAUGUMUI
 

Adaptyvi greičio kontrolė   Aklos zonos sistema

Aktyvi greičio palaikymo sistema Citroën automobilyje gali nustatyti greitį pagal priekyje važiuojantį automobilį. Esant sunkiai prognozuojamoms kelio sąlygoms, automobilio greitis gali būti sumažinamas iki 20 km/val.

 

Ši stebėjimo sistema aptinka iš galo „aklojoje zonoje“ važiuojančius automobilius, kurių nesimato veidrodėliuose. Tuomet skydelyje įsižiebia oranžinis įspėjimo signalas, pranešantis apie kitą eismo dalyvį.

 

Kelio ženklų atpažinimo sistema   Automatinė stabdymo sistema

Su kameromis veikianti greičio ribojimo ženklų atpažinimo sistema praneša apie rekomenduojamą greitį. Tuomet greičio palaikymo sistemoje lieka pasirinkti teisingą maksimalų greitį.

 

Priekinio stiklo viršuje esanti daugiafunkcinė kamera aptinka tokias kliūtis kaip, pavyzdžiui, ta pačia juosta važiuojantys arba stojantys automobiliai. Jei aptinkama susidūrimo rizika, sistema automatiškai stabdo automobilį, taip išvengdama susidūrimo su judančiomis arba statiškomis kliūtimis ir pėsčiaisiais.


NAUJAUSIOS KARTOS VARIKLIAI

Bandymais įrodyta, kad šis ypač talpus Citroën SpaceTourer yra mažiausiai degalų sunaudojantis modelis savo segmente. Su „BlueHDi 120 S&S“ varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže 100 km jis sunaudoja 6 litrus degalų ir į aplinką išmeta tik 126 g/km CO2.

Vidutinės kuro sąnaudos   CO2 126g/km

 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

 

 
 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija