CITROËN VILNIUS

Salono darbo laikas

I - V 8:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
VII nedirbame

Serviso darbo laikas

I - V 8:00 - 18:00
VI 10:00 - 15:00
VII nedirbame

UAB "Fakto" autocentras


Laisvės pr. 3a, LT-04132
Vilnius

Telefonas: (+370 5) 275 37 44
Servisas: (+370 5) 275 37 44
Atsarginės dalys: (+370 5) 275 37 44
citroen@faktoauto.lt
www.citroen-vilnius.lt

Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
Bankas  Atsiskaitomoji sąskaita
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779 
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930 
Automobilių pardavimo skyrius
Audrius Šatas
Citroën pardavimų vadovas
+370 686 99475
audrius.satas@faktoauto.lt
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt
Jonas Aidukas
Citroën pardavimų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2157503
+370 694 44285
jonas.aidukas@faktoauto.lt
Autoservisas
Robertas Tamulynas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Telefonas: 8 (5) 2506022
robertas.tamulynas@faktoauto.lt
Igor Sabilo
Detalių vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
igor.sabilo@faktoauto.lt
Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt
Tautvydas Steputis
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
tautvydas.steputis@faktoauto.lt
Petras Serapinas
Serviso ir garantijų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
petras.serapinas@faktoauto.lt
Kėbulų remonto servisas
Audrius Gėrkis
Kėbulų cecho meistras
Telefonas: 8 (5) 2357144
audrius.gerkis@faktoauto.lt
Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt
Pavel Žebelovič
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
pavel.zebelovic@faktoauto.lt
Ryšių su klientais skyrius
Greta Serackienė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: 8 (5) 2100606
+370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt
Administracija
Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Marketingo specialistas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt
Laima Stankevičiūtė
Serviso administratorė
Telefonas: 8 (5) 2157518
administratore.laisves3a@faktoauto.lt
Buhalterija
Rolandas Bizunovičius
Vyr. buhalteris
Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt
Irma Purkėnienė
Apskaitininkė
Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt