PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Susipažinkite su mūsų privatumo sąlygomis

UAB FAKTO AUTOCENTRAS

Laisvės pr. 3a, LT-04132, Vilnius

SUSISIEKITE SU MUMIS  
Telefonas +370 5 275 3744
Servisas +370 5 275 37 44
Atsarginės dalys +370 5 275 37 44
E-mail: citroen@faktoauto.lt Url: www.citroen-vilnius.lt
Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
AUTO SALONO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 19.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame

AUTO SERVISO DARBO LAIKAS

P - P 8.00 – 18.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
BANKAS  ATSISKAITOMOJI SĄSKAITA
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779 
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930


Automobilių pardavimo skyrius

Audrius Šatas
Citroën pardavimų vadovas
+370 686 99475
audrius.satas@faktoauto.lt
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt
Jonas Aidukas
Citroën pardavimų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2157503
+370 694 44285
jonas.aidukas@faktoauto.lt
Audrius Butrimavičius
Projektų vadovas
+370 694 44048
audrius.butrimavicius@faktoauto.lt

 

Autoservisas

Dainius Jarušaitis
Serviso vadovas
Telefonas: 8 (5) 2506022
dainius.jarusaitis@faktoauto.lt 

Igor Sabilo
Detalių vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
igor.sabilo@faktoauto.lt

Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt

Tautvydas Steputis
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
tautvydas.steputis@faktoauto.lt

Petras Serapinas
Serviso ir garantijų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
petras.serapinas@faktoauto.lt

Martynas Luneckas
Detalių vadybininkas/sandėlininkas
Telefonas: 8 (5) 2357144
sandelys@faktoauto.lt

 

Kėbulų remonto servisas

Audrius Gėrkis
Kėbulų cecho meistras
Telefonas: 8 (5) 2357144
audrius.gerkis@faktoauto.lt
Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt

Pavel Žebelovič
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144
pavel.zebelovic@faktoauto.lt

 

Ryšių su klientais skyrius

Greta Serackienė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: 8 (5) 2100606
+370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt

 

Administracija

Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Marketingo specialistas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt

Laima Stankevičiūtė
Serviso administratorė
Telefonas: 8 (5) 2157518
administratore.laisves3a@faktoauto.lt

 

Buhalterija

Rolandas Bizunovičius
Vyr. buhalteris
Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt

Irma Purkėnienė
Apskaitininkė
Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt

 

Darbalaukio versija