Citroën autocentro kontaktai

Oficialus Citroën centras Vilniuje.  Naujų ir naudotų Citroën automobilių pardavimas bei garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Laisvės pr. 3a, LT-04132, Vilnius

SUSISIEKITE SU MUMIS  
Telefonas +370 5 275 3744
Servisas +370 5 275 37 44
Atsarginės dalys +370 5 275 37 44
E-mail: citroen@faktoauto.lt Url: www.citroen-vilnius.lt
Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
AUTO SALONO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 19.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
AUTO SERVISO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 18.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
BANKAS  ATSISKAITOMOJI SĄSKAITA
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779 
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930


 

Citroën automobilių pardavimo skyrius

Greta Avyžiutė Greta Avyžiutė
Salono administratorė
Telefonas: 8 (5) 2157518
administratore.laisves3a@faktoauto.lt
Saulius Balčiūnas
Citroën pardavimų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2157503
+370 694 44285
saulius.balciunas@faktoauto.lt
Audrius Šatas

Audrius Šatas
Citroën pardavimų vadovas
+370 686 99475
audrius.satas@faktoauto.lt

Audrius Butrimavičius
Projektų vadovas
+370 694 44048
audrius.butrimavicius@faktoauto.lt
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt

 

Citroën Autoservisas

Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt

Tautvydas Steputis
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
tautvydas.steputis@faktoauto.lt
Dainius Jarušaitis
Serviso vadovas
Telefonas: 8 (5) 2506022
dainius.jarusaitis@faktoauto.lt 

 

Citroën detalių skyrius

Petras Serapinas
Detalių vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
petras.serapinas@faktoauto.lt

Mindaugas Luneckas
Sandėlio vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
mindaugas.luneckas@faktoauto.lt

 

Naudoti automobiliai

Aurimas Vasiliauskas
Naudotų automobilių pardavimų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 620 95924
aurimas.vasiliauskas@faktoauto.lt
Andrius Petkūnas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 652 52919
andrius.petkunas@faktoauto.lt
Arnas Tamkevičius
Naudotų automobilių pardavimo asistentas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 612 70642
arnas.tamkevicius@faktoauto.lt
Ignas Šiaulys
Naudotų automobilių vyriausias vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 616 70344
ignas.siaulys@faktoauto.lt

 

Citroën kėbulų remonto servisas

Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144

+37062071312
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt

Pavel Žebelovič
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144

+37061522355
pavel.zebelovic@faktoauto.lt

Audrius Gerkis

Audrius Gėrkis
Kėbulų cecho meistras
Telefonas: 8 (5) 2357144
audrius.gerkis@faktoauto.lt

 

Ryšių su klientais skyrius

Greta Serackienė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: 8 (5) 2100606
+370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt

 

Administracija

Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Marketingo specialistas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt

 

Buhalterija

Rolandas Bizunovičius
Vyr. buhalteris
Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt

Irma Purkėnienė
buhalterė
Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt
Laura Daujoytė Laura Daujotaitė
Apskaitininkė
Telefonas: 8 (5) 2357143
laura.daujotaite@faktoauto.lt 

 

Darbalaukio versija