CITROËN VILNIUS

Salono darbo laikas

I - V 8:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
VII nedirbame

Serviso darbo laikas

I - V 8:00 - 18:00
VI 10:00 - 15:00
VII nedirbame

UAB "Fakto" autocentras


Laisvės pr. 3a, LT-04132
Vilnius

Telefonas: (+370 5) 275 37 44
Servisas: (+370 5) 275 37 44
Atsarginės dalys: (+370 5) 275 37 44
citroen@faktoauto.lt
www.citroen-vilnius.lt

Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
Bankas  Atsiskaitomoji sąskaita
AB Swedbank LT597300010092333779 
AB SEB bankas  LT187044060000480506
AB Nordea bankas LT712140030000862930 
Automobilių pardavimo skyrius
Audrius Šatas
Citroën pardavimų vadovas
+370 686 99475
audrius.satas@faktoauto.lt
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt
Mantas Mykolaitis
Citroën pardavimų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2157125
+370 619 65470
mantas.mykolaitis@faktoauto.lt
Autoservisas
Robertas Tamulynas
Serviso vadovas
Telefonas: 8 (5) 2357144
Telefonas: 8 (5) 2506022
robertas.tamulynas@faktoauto.lt
Igor Sabilo
Detalių vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
igor.sabilo@faktoauto.lt
Artūras Purvelis
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
arturas.purvelis@faktoauto.lt
Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt
Petras Serapinas
Serviso ir garantijų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2506022
petras.serapinas@faktoauto.lt
Kėbulų remonto servisas
Audrius Gėrkis
Kėbulų cecho meistras
Telefonas: 8 (5) 2357146
audrius.gerkis@faktoauto.lt
Alfredas Ališauskas
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357146
alfredas.alisauskas@faktoauto.lt
Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357146
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt
Administracija
Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Marketingo specialistas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt
Aurelija Pempytė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: 8 (5) 2100606
+370 612 33970
aurelija.pempyte@faktoauto.lt
Laima Stankevičiūtė
Serviso administratorė
Telefonas: 8 (5) 2157518
administratore.laisves3a@faktoauto.lt