KOMFORTIŠKASIS SUV CITROEN C5 AIRCROSS  

 

Citroen  C5 Aircross SUV  – pamėgto klasikinio kėbulo formų SUV automobilis. Dideli ratai, charakteringas, tvirtas dizainas, 23 cm aukščio prošvaisa, personalizavimo galimybės su Airbump slenksčių ir ratų arkų apsaugomis, stogo tvirtinimais ir kitomis automobilio dalimis vairuotojui ir keleiviams kaskart leidžia mėgautis ypatingai komfortiškomis kelionėmis miestuose ir už jų ribų. Automobilį galite apžiūrėti ir išbandyti Fakto Auto salone, Laisvės pr. 3A, Vilniuje.

Citroen  C5 Aircross SUV naudojamos inovatyvios Citroen Avanced Comfort technologijos: Progresive Hydraulic Cushion amortizatoriai su hidraulinėmis pagalvės ir ypatingą komfortą užtikrinančios sėdynės. Galines sėdynes galima atlošti, slankioti ir suskleisti. Nuo 580 iki 670 litrų talpinanti bagažinė, 20 vairavimo asistavimo ir 6 ryšio technologijos suteikia automobiliui univerasalumo ir leidžia Citroen C5 Aircross vadinti naujausios kartos SUV.

 

C5 AIRCROSS DIZAINAS

IŠSISKIRIANTIS SUV TVIRTUMAS

SALONAS MAKSIMALIAM KOMFROTUI

C5 AIRCROSS komfortiškos sėdynės Universalus SUV
  • Citroën  C5 Aircross SUV pasižymi tvirtu, charakteringu dizainu. Šis Citroen SUV modelis išsiskiria klasikinėmis formomis, kurias išryškina aukštas trumpas variklio dangtis, kėbulo linijos, panoraminis stogas, keturi ovalūs galiniai žibintai ir Airbump apdailos.  4,5 m. ilgio SUV kėbulas ir net nuo 580 iki 670 litrų talpinanti bagažinė  – viena didžiausių Citroen SUV klasėje. 
  • C5 Aircross pasižymi ypatingu komfortabilumu. Erdvus salonas yra ne tik patogus bei funkcionalus, bet ir stilingas  –  klasikinės elegantiškos plastiškos formos derinamos su tvirtomis linijomis. Salone sumontuotas patogus pailgas priekinis skydelis, naudingą informaciją prieš vairuotojo akis rodantis 12,3 colių ekranas, kuris rodo pasirenkamą informaciją. Šiltos spalvos bei medžiagos, aukšta sedėsena ant patogių sėdynių kelionėse leidžia jaustis maksimaliai komfortiškai.

 

CITROEN C5 AIRCROSS: „ĮKVĖPTAS TAVĘS!“

Citroen C5 Aircross SUV gamyba prasidėjo 2017 m. Automobilis kurtas vadovaujantis Citroen šūkiu „Įkvėptas tavęs!“:

 

PLAČIOS PERSONALIZAVIMO GALIMYBĖS

Citroen C5 Aircross SUV  –  pagal kiekvieno individualius poreikius. Galima rinktis iš net 30 kėbulo spalvų kombinacijų:

  • 7 spalvų: „Polar White“ ar „Pearl White“ balta, „Nera Black“ juoda, „Platinum Grey“ pilka, „Steel Grey“ pilka, „Volcano Red“ raudona, „Tijuca Blue“ mėlyna; 
  • 3 anoduoto metalo efekto spalvų: pilka, balta ir raudona. Išorės spalvas galima derinti su „Pearl Black“ juodos spalvos stogu.

Personalizuoti galima ir Citroen C5 Aircross saloną: standartinius salono atspalvius galima derinti su „Metropolitan Grey“ pilka ar „Hype Brown“ ruda. Esant poreikiui, išsirinkti tobulą C5 Aircross dizainą padės Fakto Auto Citroen pardavimo specialistas.

Wild Grey

Metropolitan Grey

Metrolitan Beige

Hype Brown

Wild grey interjero salonas Metropolitan grey interjero salonas Metrolitan Beige interjero salonas Hype brown interjero salonas

NEPRILYGSTAMAS KOMFORTAS

PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS® AMORTIZATORIAI SU HIDRAULINĖMIS PAGALVĖMIS

Progresive Hydraulic Cushion amortizatorių sistema užtikrina neprilygstamą Citroen C5 Aircross komfortą. Tokia moderni amortizatorių sistema sugeria didesnius ir mažesnius kelio nelygumus. Progresive Hydraulic Cushion amortizatorių sistema nuo įprastų pakabų skiriasi tuo, kad kiekvienoje pusėje čia įmontuota hidraulinė pagalvė, slopinanti suspaudimą ir ištraukimą. Taip sumažinama išorinė vibracija ir automobilio kratymas važiuojant per nelygumus.


 

YPAČ PATOGIOS SĖDYNĖS

UNIVERSALIAUSIAS SUV SAVO SEGMENTE

Komfortiškos sėdynės Komfortiškas SUV
  • Citroen C5 Aircross sėdynių ir atlošų dizainas primena patogius minkštus baldus. Sėdynės pagamintos jų centre naudojant tankią putą, kurią dengia 15 mm paminkštinimas. Tai užtikrina pilną kūno palaikymą ir patogumą važiuojant miesto ir užmiesčio keliais. Galima reguliuoti priekinių sėdynių aukštį bei atlošų pasvyrimą, o vairuotojo sėdynė šildoma, taip pat joje veikia 5 programų juosmens, pečių ir nugaros masažavimo sistema. 
  • Citroen C5 Aircross maksimalų komfortą užtikrina tiek priekyje, tiek 3 gale sėdintiems keleiviams. Galinės sėdynės slankioja, todėl pagal poreikį galima padidinti salono arba bagažinės erdvę. Galinės sėdynės turi 5 pozicijas ir gali pasikelti. C5 Aircross turi dvigubas grindis, kurias galima atlenti – taip bagažo skyrius taps lygus. SUV pasižymi didele erdve daiktams: įrengtos daiktadėžės po ranktūriais, šalia esančioje dėtuvėje ir duryse. Telefoną bevieliu būdu galima įkrauti centrinėje konsolėje.

 

Technologijos, kurios sumažina iš išorės sklindantį kelio ir vėjo triukšmą

 

TYLA IR GAIVA

Citroen C5 Aircross SUV technologijos sumažina iš išorės sklindantį kelio ir vėjo triukšmą: priekiniai langai įlaminuoti dviguba danga, variklio skyrius turi garso izoliaciją. Esant poreikiui, siūlome specialią oro vėdinimo sistemą AQS  –  ji automatiškai parenka reikiamą režimą ir filtruoja iš išorės patenkančią oro taršą.

INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS SAUGESNIAM VAIRAVIMUI

C5 Aircross SUV turi net 20 modernių vairuotojo asistavimo įrenginių, kurie užtikrina saugesnes ir komfortiškesnes keliones.

Citroen C5 Aircross vairuotojo asistavimo įrenginiai

20 VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMŲ
 

Citroen C5 Aircross vairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiaiVairuotojo asistavimo įrenginiai

GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA 

 

EISMO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS

 

AUTOMATINĖS ILGOSIOS ŠVIESOS

Adaptyvi greičio palaikymo sistema   Kelio ženklų atpažinimas   Automatinės šviesos

Citroen C5 Aircross SUV įdiegta sistema automatiškai parenka greitį, trajektoriją ir poziciją eismo juostoje. Atsižvelgiant į priekyje esantį automobilį,  C5 Aircross gali sustoti ir pajudėti su adaptyvia greičio palaikymo kontrole, kuri turi „Stop&Start“ funkciją.

 

Greičio palaikymo ar ribojimo programoje galima pasirinkti leistino greičio ženklų atpažinimą. Informacija C5 Aircross vairuotojui perduodama prietaisų skydelyje esančiame ekrane. Sistema atpažįsta taip pat atpažįsta STOP, vienos krypties eismo, greičio ribojimo pabaigos ženklus.

 

Automatizuota Citroen C5 Aircross SUV ilgųjų šviesų sistema veikia patikimai ir operatyviai. Jos dėka vairuoti automobilį tamsiuoju paros metu – ne tik gerokai lengviau, bet ir saugiau.  


Apple CarPlay ir Android Auto palaikymas6 RYŠIO TECHNOLOGIJOS

Inovatyvios Citroen C5 Aircross SUV technologijos telefoną leidžia valdyti patogiau. 8 colių liečiamame ekrane galima matyti ne tik automobilio judėjimo informaciją, bet ir naudotis telefono programėlėmis. Liečiamas ekranas taip pat leidžia patogiai valdyti multimedijos sistemą, oro kondicionierių, Mirror Screen funkciją ir Citroen Connect Nav navigacijos sistemą.

Esant poreikiui, galima pasirinkti ir Citroen Connect Box paketą su SOS funkcija, bevielį išmaniojo krovimą ir ConnectedCAM Citroen paslaugą.


Citroën C5 Aircross 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė

GALINGI SUV VARIKLIAI

Citroen C5 Aircross SUV komplektuojamas su efektyviais ir galingais „Euro 6.2“ standarto varikliais ir 6 laipsnių mechaninėmis arba 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis. Galima rinktis iš dviejų benzininių variklių „PureTech 130 S&S“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže arba „PureTech 180 S&S“ su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir 3 dyzelinių variklių versijų: „BlueHDi 130“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei „BlueHDi 130 S&S“ ir „BlueHDi 180 S&S“ su 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis.

Galima rinktis C5 Aircross su 8 laipsnių automatine pavarų dėže „Efficient Automatic Transmission“. Jai komandos perduodamos elektroniniu būdu. Lyginant su 6 laipsnių automatine pavarų dėže, degalų sąnaudos sumažėja 7 procentais. Dvi papildomos pavaros leidžia jas perjungti sklandžiau.

 

 
 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija