Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

CITROËN C5 AIRCROSS - ITIN KOMFORTIŠKAS IR UNIVERSALUS SUV

Citroën C5 Aircross kaina - nuo 19 900 €

Citroën pristato naująjį Citroën C5 Aircross SUV. Tai klasikinio SUV kėbulo automobilis su dideliais ratais, tvirtu dizainu, bei 23 cm aukščio prošvaisa. Unikalios stiliaus personalizavimo galimybės savaip modeliuojant „Airbump“ slenksčių ir ratų arkų apsaugas, stogo tvirtinimus ir kitas dalis leidžia automobiliui vadintis tikru Citroën. Šis modelis patiks tiek mieste, tiek už jo ribų gyvenančioms ir keliaujančioms šeimoms. Automobilį galite apžiūrėti ir išbandyti Fakto Auto salone, Laisvės pr. 3A, Vilniuje.

Šis SUV yra „Citroën Avanced Comfort“ inovacijos ambasadorius ir segmente išsiskiria kaip patogiausias modelis dėl dviejų išskirtinių Citroën inovacijų:

  • „Progresive Hydraulic Cushion“ amortizatorių su hidraulinėmis pagalvėmis
  • ypatingą komfortą suteikiančių sėdynių - trys galinės sėdynės gali būti atlošiamos, suskleidžiamos ir slankiojamos

Todėl šis modelis pasižymi įmantriausiu klasėje universalumu. Bagažinės dydis – nuo 580 iki 670 litrų. Galiausiai, 20 vairavimo asistavimo ir 6 ryšio technologijos Citroën C5 Aircross leidžia vadinti naujausios kartos SUV.

 


 

DIZAINAS

TVIRTAS IR IŠRAIŠKINGAS

SAUGUMĄ IR GERĄ SAVIJAUTĄ
SUTEIKIANTIS SALONAS

C5 AIRCROSS komfortiškos sėdynės Citroën C5 Aircross universalus SUV

Šis SUV išsiskiria savo energingu ir tvirtu dizainu. Jo 4,5 metro ilgio kėbulas pasižymi tvirta, galinga, bet ne agresyvia išvaizda. Šis modelis SUV segmente yra kitoks dėl savo elegantiškų formų, kurias paryškina aukštas variklio dangtis, grafiniai elementai ir „Airbump“ apdailos.

Įmantrus panoraminį stogas. Aplink visą automobilį vedanti blizgi apdaila pabrėžia lengvą stogo linijos dizainą ir chromuotą C formos galinių durų stiklo apdailą, kuri yra ir salone. Platus ir aukštas automobilio galas išduoda, kad modelio bagažinė yra viena didžiausių klasėje (nuo 580 iki 670 litrų). Galiniuose žibintuose sumontuoti keturi ovalūs LED moduliai.

Salonas yra ypač erdvus. Jame susilieja plastiškos ir stiprios formos, taip pat ypatingas dėmesys skiriamas funkcionalumui. Čia sumontuotas tvirtas horizontalus prietaisų skydelis. Prieš vairuotojo akis – 12,3 colių ekranas, kuris rodo pasirenkamą informaciją.

Horizontalus prietaisų skydelis, patogios sėdynės, plati centrinė konsolė, šiltos apdailos medžiagos ir aukšta sėdėsena kelyje leidžia jaustis tvirtai ir ypatingai.

 

 


KAIP ŠIS MODELIS GIMĖ?

Naujasis Citroën C5 Aircross SUV – šviežiausias Citroën modelis. Jo gamybą įkvėpė 2015 metais pristatytas konceptinis modelis. Šio modelio sėkminga gamyba prasidėjo 2017 metais , o Citroën savo dėmesį klientų lūkesčiams įrodo šūkiu: „Įkvėptas tavęs!“


30 SPALVŲ DERINIŲ IR 4 SALONO DIZAINO PASIRINKIMAI

30 kėbulo spalvų kombinacijų: galite rinktis iš 7 spalvų („Polar White“ balta, „Nera Black“ juoda, „Platinum Grey“ pilka, „Steel Grey“ pilka, „Volcano Red“ raudona, „Tijuca Blue“ mėlyna, „Pearl White“ balta) ir 3 anoduoto metalo efekto spalvų paketų (pilka, balta ir raudona). Išorės spalvas galima derinti su „Pearl Black“ juodos spalvos stogu.

Išskirtinių atspalvių personalizavimo galimybės – ir salone. Derinkite šviesą, šilumą ir rafinuotumą. Prie standartinių salono atspalvių galima derinti „Metropolitan Grey“ pilką ar „Hype Brown“ rudą spalvas. Jei dėl automobilio dizaino apsispręsti sunku, visada galite kreiptis į Fakto Auto Citroën pardavimo specialistą, kuris padės susikurti norimą automobilio stilių.
 

Wild Grey

Metropolitan Grey

Metrolitan Beige

Hype Brown

Wild grey interjero salonas Metropolitan grey interjero salonas Metrolitan Beige interjero salonas Hype brown interjero salonas

KOMFORTAS

PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS® AMORTIZATORIAI SU HIDRAULINĖMIS PAGALVĖMIS

Dėka „Progresive Hydraulic Cushion“ amortizatorių sistemos, automobilis pasižymi su niekuo nesulyginamu komfortu. Ši inovacija sugeria didesnius ir mažesnius kelio nelygumus ir keleiviams suteikia sklendimo jausmą. Įprastas pakabas sudaro amortizatorius, spyruoklė ir mechaninė pagalvė. Tuo tarpu „Progresive Hydraulic Cushion“ amortizatorių sistema su kiekvienoje pusėje įmontuota hidrauline pagalve slopina amortizatoriaus suspaudimą ir ištraukimą. Taip išvengiama bet kokio staigaus ir intensyvaus kratymo.


 

PADIDINTO KOMFORTO SĖDYNĖS

UNIVERSALIAUSIAS SUV SAVO SEGMENTE

Komfortiškos sėdynės Komfortiškas SUV

Sėdynių ir atlošų stilių įkvėpė minkštų baldų dizainas. Sėdynių centre esanti tanki puta ir ją dengiantis 15 mm paminkštinimas visada garantuoja kūno palaikymą ir komfortą. Priekinių sėdynių aukštis yra reguliuojamas, taip pat reguliuojami galvos atlošai. Vairuotojo sėdynėje veikia šildymo ir masažo sistema. Vairuotojas ekrane gali rinktis iš 5 juosmens, nugaros ir pečių masažo programų.

Gale esančiose sėdynėse gali patogiai įsitaisyti 3 keleiviai. Sėdynės slankioja, todėl galite pasirinkti, kam teikiate pirmenybę: erdvei salone ar bagažinėje. Sėdynės taip pat gali pasikelti – viso turi 5 skirtingas pozicijas. Dvigubos grindys leidžia sėdynes atlenkti taip, kad bagažo skyrius taptų lygus. Šis modelis taip pat turi labai daug vietos daiktams po ranktūriais, šalia esančioje dėtuvėje ir plačiose durų daiktadėžėse. Centrinėje konsolėje taip pat sumontuota bevielio įkrovimo vieta.

 

Komfortas

TYLUS IR KOMFORTIŠKAS SALONAS

Naujasis Citroën C5 Aircross SUV kurtas taip, kad sumažintų kelio ir vėjo triukšmą. Priekiniai langai įlaminuoti dviguba danga, tai leidžia triukšmą iš išorės sumažinti iki minimumo. Ypatingas dėmesys buvo skirtas variklio skyriaus garso izoliacijai.

Keleivių patogumui siūlome salono oro valymo sistemą AQS. Ji aptinka išorės oro taršą ir automatiškai ją filtruoja parinkdama atitinkamą salono vėdinimo režimą.


TECHNOLOGIJOS

NAUJAUSIOS KARTOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis Citroën komplektuojamas su daugybe vairavimo asistavimo įrenginių. Veikia 20 saugumo, komforto ir vairavimo asistavimo technologijų.

Technologijos

20 VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMŲ
 

HIGHWAY DRIVER ASSIST GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

 

EISMO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS

 

AUTOMATINĖS ILGOSIOS ŠVIESOS

Adaptyvi greičio palaikymo sistema   Kelio ženklų atpažinimas   Automatinės šviesos

Ši sistema yra pirmas žingsnis į autonominį vairavimą. Su ja automobilis automatiškai pasirinkta greitį, trajektoriją ir poziciją eismo juostoje. Adaptyvi greičio palaikymo kontrolė kartu su „Stop&Start“ funkcija leidžia automobiliui sustoti ir vėl pajudėti priklausomai nuo priekyje važiuojančio automobilio.

 

Automobilis atpažįsta leistino greičio ženklus ir atvaizduoja šią informaciją prietaisų skydelyje esančiame ekrane. Šią funksciją galima parinkti greičio palaikymo arba ribojimo programoje vienu paspaudimu. Be to, sistema atpažįsta ir kitus ženklus (STOP, vienos krypties eismo, greičio ribojimo pabaigos) bei atvaizduoja juos prietaisų skydelyje.

 

Dėka automatinių ilgųjų šviesų vairavimas naktį taps saugesnis ir lengvesnis.


Apple CarPlay ir Android Auto palaikymasTECHNOLOGIJOS

6 RYŠIO TECHNOLOGIJOS

Naujausių technologijų pagalba leidžiama keleiviams panaikinti atskirtį nuo savo išmaniųjų įrenginių ir įrenginių automobilyje. 8 colių liečiamame ekrane galima valdyti automobilio nustatymus, multimedijos sistemą, telefoną, oro kondicionierių, „Mirror Screen“ funkciją ir „Citroën Connect Nav“ navigacijos sistemą.

Taip pat galima pasirinkti „Citroën Connect Box“ paketą su SOS pagalbos funkcija, bevielį telefono krovimą ir „ConnectedCAM Citroen“ paslaugą.


Citroën C5 Aircross 8 laipsnių automatinė pavarų dėžėVARIKLIAI

NAUJA AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ IR EURO 6.2 VARIKLIAI

Šis SUV komplektuojamas su efektyviais ir galingais „Euro 6.2“ standarto varikliais ir 6 laipsnių mechaninėmis arba 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis. Galima rinktis iš dviejų benzininių variklių „PureTech 130 S&S“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže ir „PureTech 180 S&S“ su 8 laipsnių automatine pavarų dėže. Taip pat yra 3 dyzelinių variklių versijos: „BlueHDi 130“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei „BlueHDi 130 S&S“ ir „BlueHDi 180 S&S“ su 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis.

Modelis taip pat turi modernią 8 laipsnių automatinės pavarų dėžės galimybę, „Efficient Automatic Transmission“, kuriai komandas vairuotojas perduoda ne mechaniniu, o elektroniniu būdu. Taip suteikiama daugiau patogumo ir efektyvumo:

  • Lyginant su 6 laipsnių automatine pavarų dėže, degalų sąnaudos sumažėja 7 procentais.
  • Dvi papildomos pavaros leidžia jas perjungti sklandžiau, nes mažėja intervalai tarp pavarų.

 

 
 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija