DARBUI IR LAISVALAIKIUI – CITROEN BERLINGO 

Citroën Berlingo kaina - nuo 21 990 €

Vienatūris Citroen Berlingo – ypatingas charakteris, praktiškumas ir modernumas viename. Berlingo dizainas nepalieka abejonių, kad tai – universalus automobilis, puikiai tinkantis tiek darbui, tiek kelionėms su visa šeima. Tikras darbo-laisvalaikio simbolis – funkcionalus visada!

 

 

KLASIKINIS DIZAINAS

Dar patogesnė ir stilingesnė vienatūrio Berlingo priekinė dalis sukurta naudojant modernią EMP2 platformą. Kitaip, nei ankstesnių Citroen modelių, šio Berlingo modelio priekinis stiklas yra nuožulnesnis – tai automobiliui suteikia daugiau stilingumo ir modernumo. Pamėgta elegantiška klasikinė Citroen išvaizda atsispindi priekinėje apatinėje dalyje, kurioje įmontuoti dviejų lygių žibintai ir priešrūkiniai žibintai.

Universalumas ir praktiškumas kiekvieną dieną

Su Airbump plastiko apdailomis sukurtos klasikinės Berlingo linijos, o nuožulni stogo linija kuria modernumo įspūdį. Šiam Citroen modeliui būdingas įprastas, bet atsinaujinęs Berlingo dizainas: funkcionalus ir praktiškas, tačiau tuo pačiu elegantiškas ir stilingas. Siūlomos dvi Citroen Berlingo spalvos: klasikinė balta arba dėmesį traukianti šilta oranžinė.

Vientūris Citroën Berlingo komplektuojamas dvejais dydžiais:

  • M (4,4 m ilgio);
  • XL (4,75 m ilgio).

Komplektuojamas su 5 arba 7 vietomis.

 

IŠMANŪS SPRENDIMAI PATOGIOMS KELIONĖMS

Praktiški Citroen Berlingo sprendimai bus naudingi kasdien. Pavyzdžiui, panaudojus „Magic Flat“ svirtį, trys galinės sėdynės gali būti išimamos. Nulenkus priekinę keleivio sėdynę, krovinių skyrius tampa plokščias, todėl M dydžio versijoje telpa 2,7 m, o XL – 3,05 m ilgio krovinys. Jau buvusi didžiausia klasės bagažinė dabar dar didensė – M versijoje talpina net 775 litrų krovinio.

Citroën Berlingo erdvus vidusStandartinė versijaPrailginta versijaSlenkančiose duryse įmontuoti automatiškai valdomi langai. 28 salono daiktadėžių bendras tūris – net 186 litrai. Su pamėgtąja Modutop stogo sistema salone ne tik įleidžiama daugiau natūralios šviesos, bet ir sukuriamas dar didesnės erdvės pojūtis.

 

19 VAIRAVIMO ASISTAVIMO ĮRENGINIAI

Citroen Berlingo modelyje įdiegta naudingų technologijų. 19 vairavimo ir manevravimo pagalbos įrenginių užtikrina komfortą bei saugumą kelionėse ir, svarbiausia, užkerta kelią galimoms žmogiškojo faktoriaus klaidoms vairuojant.

Citroen Berlingo technologijosTehnologijos kelyjeApple CarPlay ir Android Auto suderinamumasJuostų kirtimo perspėjimo sistema su kamera

Citroen Berlingo salone, patogioje vietoje priešais vairuotojo akis įrengtas spalvotas informacinis ekranas. Tam, kad vairuotojui nereikėtų nukreipinėti žvilgsnio nuo kelio, ekrane pateikiama visa vairuotojui svarbi informacija: greitis, greičio palaikymo ir ribojimo sistemų nustatymai ir kt.

Kelio juostas ir nukrypimus nuo trajektorijos stebi Citroen Berlingo juostų kirtimo perspėjimo sistema su kamera. Pastebėjus neatitikimus, sistema perspėja vairuotoją mirksiančiu signalu, pasuka vairą ir grąžina automobilį atgal į eismo juostą. Sistema veikia, kai automobilis važiuoja 65-180 km/val. greičiu. Sistema geriausiai veikia greitojo eismo keliuose, kur greitis yra didesnis nei 65 km/val. Nuvažiavus daugiau nei dvi valandas greičiau nei 65 km/val. greičiu, sistema praneša apie tai, kad laikas pailsėti.

Panoraminis stogas su "kišenėmis" daiktams pasidėti Priekis interjerasKonsolė

Citroen Berlingo dizainas

Citroen Berlingo priekinio stiklo dalyje įmontuota kamera atpažįsta kelio ženklus (greičio ribojimą, greičio ribojimo pabaigas ir kt.), apie kuriuos informuoja kelio ženklų atpažinimo sistema. Informaciniai ženklai ir rekomenduojamas greitis parodomas prietaisų skydelyje ir projektuojamame Citroen Berlingo ekrane. Sistema taip pat parodo, kokie kelio ženklai yra registruoti navigacijos sistemoje.

Galingi, tačiau aplinkai draugiški dyzeliniai ir benzininiai varikliai pritaikyti visoms situacijoms mieste ir už jo ribų. Komplektuojama 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė (priklausomai nuo versijos), kuri vairavimui suteikia dar daugiau malonumo:

  • 1,2 litro „PureTech 1.2“ benzininių variklių gama: 110 AG galios variklis su 6 laipsnių mechanine ir 130 AG galios jėgainė su automatine EAT8 pavarų dėže.
  • 1,5 litro „BlueHDI“ dyzelinių variklių pasirinkimas: 75, 100 ir 130 AG varikliai su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei 130 AG jėgainė su automatine EAT8 pavarų dėže.

Visiems Citroen automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija. 

 


 

Vienas autoritetingiausių Europoje automobilių portalų Autocar.co.uk Citroen Berlingo įtraukė į TOP3 ir skyrė net 4.5/5 balo.   

Citroen Berlingo įvertinimas

 
 

 Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija