Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

CITROËN BERLINGO - stiprus charakteris ir naujos kėbulo linijos

Citroën Berlingo kaina - nuo 14 400 €

Naujasis vienatūris Citroën Berlingo demonstruoja savo ypatingą charakterį, šįkart dar modernesniais ir praktiškesniais sprendimais. Naujas automobilio dizainas sukuria patrauklų universalumo įspūdį. Neveltui šis automobilis tapo savotišku darbo-laisvalaikio simboliu – su juo patogiai pasieksite bet kokį kelionės tikslą. Funkcionalus dirbant ir leidžiant laisvalaikį!

 


Dizainas

Vienatūris Berlingo gamintas naudojant modernią EMP2 platformą, leidusią sukurti dar patogesnę ir stilingesnę automobilio priekinę dalį: šio automobilio priekinis stiklas yra nuožulnesnis, nei įprasta senesniems šio modelio automobiliams, tad dabar automobilis atrodo dar stilingiau ir patraukliau. Vis dėlto priekinė automobilio dalis, kurioje įmontuoti dviejų lygių žibintai ir priešrūkiniai žibintai, vis dar atspindi pamėgtą klasikinę Citroën išvaizdą.

Universalumas ir praktiškumas kiekvieną dieną

Klasikinėmis linijomis pasižymintis kėbulas sukurtas naudojant „Airbump“ plastiko apdailas, o nuožulni stogo linija prideda modernaus gyvybiškumo. Šiam modeliui būdingas tipiškas, tačiau atnaujintas Berlingo įvaizdis: praktiškas, funkcionalus ir traukiantis akį. Galite pasirinkti iš dviejų automobilio spalvų: klasikinės baltos arba dėmesį traukiančios šiltos oranžinės.

Šis vienatūris automobilis komplektuojamas dvejais dydžiais:

  • M (4,4 m ilgio)
  • XL (4,75 m ilgio)

Gali būti sukomplektuojamas su 5 arba 7 vietomis.


Dar daugiau išmanių sprendimų lengvoms kelionėms

Naujasis Berlingo modelis siūlo praktiškus sprendimus, kuriuos galima naudoti kasdien. Pavyzdžiui, trys galinės sėdynės gali būti lengvai išimamos pasinaudojus „Magic Flat“ svirtimi. Nulenkus priekinę keleivio sėdynę, krovinių skyrius tampa plokščias, todėl M dydžio versijoje telpa 2,7 m, o XL – 3,05 m ilgio krovinys.

Citroën Berlingo erdvus vidusStandartinė versijaPrailginta versijaDvi plačiai atsidarančiose slenkančiose duryse įmontuoti automatiškai valdomi langai. Jau buvusi didžiausia klasės bagažinė dabar dar didensė – M versijoje talpina net 775 litrų krovinio. Automobilyje įmontuotos 28 talpios daiktadėžės, o jų bendras tūris siekia net 186 litrus. Garsioji „Modutop“ stogo sistema ne tik įleidžia daugiau natūralios šviesos, bet ir suteikia didesnės erdvės pojūtį.


Net 19 vairavimo asistavimo įrenginių

Naujasis modelis pilnas modernių technologijų. Jame įmontuota 19 vairavimo ir manevravimo pagalbos įrenginių. Šios modernios sistemos užtikrina saugumą ir užkerta kelią galimoms žmogiškojo faktoriaus klaidoms vairuojant.

Citroën Berlingo technologijosTehnologijos kelyjeApple CarPlay ir Android Auto suderinamumasNavigacija

Patogiame akių lygyje esantis spalvotas informacinis ekranas vairuotojui suteikia reikalingą informaciją. Jame rodomas greitis, greičio palaikymo ir ribojimo sistemų nustatymai ir kt. todėl vairuotojui nereikia nukreipti žvilgsnio nuo kelio.

Juostų kirtimo perspėjimo sistema su kamera atpažįsta kelio juostas ir stebi nukrypimus nuo trajektorijos. Kai taip atsitinka, sistema perspėja vairuotoją mirksiančiu signalu, pasuka vairą ir grąžina automobilį atgal į eismo juostą. Sistema veikia, kai automobilis važiuoja 65-180 km/val. greičiu.

Panoraminis stogas su "kišenėmis" daiktams pasidėti Priekis interjerasKonsolėErdvus salonas

Citroën Berlingo vairuotojo dėmesingumo perspėjimo sistema įspėja vairuotoją, jei silpnėja jo budrumas ir automobilis nukrypsta nuo įprastos trajektorijos. Sistema geriausiai veikia greitojo eismo keliuose, kur greitis yra didesnis nei 65 km/val. 

Nuvažiavus daugiau nei dvi valandas greičiau nei 65 km/val. greičiu, sistema praneša apie tai, kad laikas pailsėti.

Citroën Berlingo dizainas

Kelio ženklų atpažinimo sistema automatiškai nuskaito greičio ribojimo ženklus. Greičio ribojimo pabaigos ir kitus ženklus atpažįsta kamera, įmontuota priekinio stiklo dalyje. Informaciniai ženklai ir rekomenduojamas greitis parodomas prietaisų skydelyje ir projektuojamame ekrane, esančiame prieš vairuotojo akis. Sistema taip pat atkreipia dėmesį ir į tai, kokie kelio ženklai yra registruoti navigacijos sistemoje.

Dyzeliniai ir benzininiai varikliai pritaikyti visoms situacijoms mieste ir už jo ribų. Varikliai yra galingi, tačiau draugiški aplinkai - komplektuojama 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė (priklausomai nuo versijos), kuri itin palengvina vairavimą. 

  • 1,2 litro „PureTech 1.2“ benzininių variklių gama: 110 AG galios variklis su 6 laipsnių mechanine ir 130 AG galios jėgainė su automatine EAT8 pavarų dėže.
  • 1,5 litro „BlueHDI“ dyzelinių variklių pasirinkimas: 75, 100 ir 130 AG varikliai su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei 130 AG jėgainė su automatine EAT8 pavarų dėže.

Visiems Citroën automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija. 

 


 

Vienatūris Berlingo akį traukia ir ekspertus. Vienas autoritetingiausių Europoje automobilių portalų Autocar.co.uk šį puikųjį šeimos automobilį įtraukė į TOP3 ir skyrė net 4.5/5 balo.   

Citroen Berlingo įvertinimas

 
 

 Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija