Elektros sistemos remontas

Moderniuose šiuolaikiniuose automobiliuose elektros sistema yra išmani, suteikia daugiau komforto ir palengvina vairavimą, tačiau taip pat būtina įvertinti, kad tuo pačiu metu tai – kompleksinė ir sudėtinga sistema, per kurią valdomi kone visi automobilio įrengimai ir išmanūs prietaisai. Dėl šios priežasties tinkamą ir saugų transporto priemonės elektros sistemos remontą reiktų patikėti kvalifikuotiems specialistams. Automobilio elektros sistemą būtina nuolat prižiūrėti ir pasirūpinti, kad ji veiktų ne tik dėl patogumo, bet ir saugumo – tinkamu metu nepasirūpinus automobilio elektros sistemos gedimu gali kilti rimtų automobilio veikimo trikdžių. Fakto Auto centras teikia elektros sistemos diagnostikos ir remonto paslaugas Citroën automobiliams su specialia įranga.

Citeoen-elektros-sistemos-remontas

Didelį ir svarbų vaidmenį turinčios šiuolaikinių automobilių elektros sistemos remontas kartu su diagnostika reikalauja aukštos, specifinės meistro kompetencijos, taip pat svarbu, kad toks remontas būtų atliekamas tik turint išsamią gamintojo informaciją apie kiekvieno modelio elektros instaliaciją. Spcializuotame Citroën Fakto Auto salone dirbantys profesionalai diagnostikos ir remonto darbus atlieka sekdami detaliais gamintojo nurodymais bei remiasi savo ilgamete profesionalaus darbo patirtimi.

Po elektros sistemos remonto - viskas turi būti savo vietose

Šiuo remonto atveju smulkios detalės, tokios kaip jungikliai, saugikliai, laidai, rėlės ir t.t. po remonto privalo būti paliekami tiksliai veikti. Pavyzdžiui, elektros instaliacijos laidai po remonto turi likti ten, kur buvo numatyta gamintojo, taip pat būtina pasirūpinti, kad laidai būtų saugiai pritvirtinti ir nepažeisti remonto metu naudojamų įrankių. Sekdami Citroën gamintojo nurodomais remonto žingsniais, naudodamiesi specialia įranga bei sukaupta patirtimi, "Fakto Auto" servise dirbantys specialistai užtikrina, kad po remonto elektros sistema atitiks gamintojo reikalavimus ir dėl subalansuotos automobilio elektros sistemos apkrovos su savo Citroën toliau keliausite patikimai bei, svarbiausia, saugiai.*

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.**

Darbalaukio versija