Pavarų dėžių remontas

"Fakto Auto" servise atliekamas kokybiškas pavarų dėžių remontas bei kiti diagnostiniai darbai tiek mechaninėms, tiek automatinėms komercinių ir lengvųjų Citroën automobilių pavarų dėžėms. Šalindami gedimus mūsų kvalifikuoti Citroën meistrai vadovaujasi gamintojo nurodytomis procedūromis, o esant detalių keitimo būtinybei, naudoja tik originalias, visas gamintojo garantijas turinčias detales.

Tam, kad automobilių pavarų dėžės tarnautų nepriekaištingai - būtina jomis pasirūpinti tinkamai ir laiku. Tai viena svarbiausių automobilinių detalių, atsakingų už variklio sūkių transformavimą į įvairius važiavimo greičius, automobiliui stovint atjungianti variklį nuo varomųjų ratų, keičianti varomų ratų sukimo kryptį. Tai užtikrina Citroën automobilio veikimą – optimalias degalų sąnaudas, automobilio trauką, tinkamą judėjimo greitį bei komfortabilų ir saugų vairavimą. Vairuojant pavaros turėtų būti perjungiamos lengvai ir be neaiškių papildomų mechanizmo garsų.

Pavarų dėžės remonto būtinybę nusako ir pastebėti simptomai

Kaip suprasti, kad reikalinga pavarų dėžės diagnostika ir remontas? Gedimą dažnai pirmiausia leidžia nuspėti šie simptomai: paspaudus gazo pedalą, automobilis iškart iš vietos nepajuda, girdite greičių dėžės, guolių ūžimą, pastebite tepalų pratekėjimą, su mechanine pavarų dėže perjungiant pavaras reikia naudoti jėgą arba pavaros visai nepersijungia, keičiant pavaras girdimas čaižus garsas, išmetama pavara. Pastebėjus šiuos ar panašius požymius, derėtų nedelsti ir atvykti į servisą, kur "Fakto Auto" dirbantys meistrai tiksliai diagnozuos gedimą ir pavarų dėžės remontą atliks profesionaliai bei pagal gamintojo rekomendacijas.

Automatinės ir mechaninės pavarų dėžės diagnostikai atlikti mūsų servise naudojama speciali įranga, su kuria iškart galime tiksliai nustatyti pavarų dėžės gedimo priežastį – tai leidžia sumažinti remonto laiko ir išlaidų sąnaudas. Kiek tiksliai užtruks pavarų dėžės remonto darbai priklauso nuo gedimo sudėtingumo, tačiau tiek sudėtingesnių, tiek lengvesnių gedimų atvejais "Fakto Auto" salone užtikrinamas nuodugnus patikrinimas ir kokybiškas remontas.*

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.*

Darbalaukio versija