Važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas "Fakto Auto" servise atliekamas tiek lengviesiems, tiek komerciniams Citroën automobiliams. Pagrindiniai darbai įeinantys į šios paslaugos paketą, tai stabdžių remontas ir keitimas, pakabos, vairo, ratų, tiltų mechanizmai bei jų detalių keitimas ir remontavimas. Sudėtingos modernių automobilių važiuoklės reikalauja profesionalios priežiūros, todėl, vairuotojui pastebėjus tam tikrus automobilio gedimo simptomus, pavydžiui, atsiradus neaiškiam garsui ar kvapui, būtina atvykti į servisą, kur kvalifikuoti Citroën meistrai atliks diagnostiką ir, jei reikia, remontą vadovaudamiesi gamintojo nurodytomis procedūromis. Jei šios procedūros metu bus keičiamos kokios nors dalys, galime užtikrinti, jog naudojame tik originalias Citroën detalės.

Citroen važiuoklės remontas

Periodiška priežiūra - užkirstas kelias dideliems važiuoklės remonto darbams

Dėl nuolatinės apkrovos automobilio važiuoklė yra viena dažniausiai nusidėvinčių dalių. Periodiškai atlikus profesionalią diagnostiką ir remontą, užtikrinama, kad kitos važiuoklės dalys nebus pažeistos – sugedus ar susidėvėjus vienai ar kitai važiuoklės daliai (pavyzdžiui, amortizatoriui, spyruoklėms, šarnyrui, ratų guoliams, įvoriams ir t.t.) ir jos nepakeitus (nesuremontavus), galimas ir kitų važiuoklės dalių gedimas bei nutinka neišvengiamas CITROËN pakabos remontas.

Žinoma, šios automobilio dalies priežiūra ir remontas būtinas ne tik dėl išlaidų – bet koks šios dalies gedimas stipriai sumažina saugumą keliaujant, lemia greitesnį automobilio nusidevėjimą, kelia diskomfortą vairuojant, o, esant stambesniam gedimui, gali tapti autoavarijos priežastimi. Tvarkinga automobilio važiuoklė užtikrins geresnį sukibimą, saugumą, o ir pati kelionė taps malonesnė važiuojant įvarių dangų keliais.

Atvykite į "Fakto Auto" autoservisą, kur atlikus važiuoklės remontą išvengsite daugiau laiko reikalaujančių remonto darbų, didesnių išlaidų remontui ir, be abejonės, pasirūpinsite savo bei kitų kartu keliaujančių saugumu!

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.**

Darbalaukio versija