Techninė priežiūra atliekama tiek lengviesiems, tiek komerciniams Citroën automobiliams. Kiekvienam naujam salone įsigytam automobiliui suteikiama garantija, galiojanti 5 metus arba nuvažiuotiems 150 000 km. Kiekvienam Citroën automobilio modeliui gamintojas yra nustatęs patikros intervalus, kuomet reikalinga patikra siekiant užtikrinti puikią automobilio būklę.
Šiame transporto priemonės priežiūros procese įvertinama techninė būklė ir visa, apie automobilį gaunama informacija registruojama techninio aptarnavimo knygelėje.

Labai svarbu atlikti techninę priežiūrą pagal gamintojo rekomendacijas

Atlikdami periodišką savo transporto priemonės apžiūra jūs, pirmiausiai, užtikrinate nepriekaištingą visų automobilio dalių veikimą, užtikrinate savo ir su jumis keliaujančių asmenų saugumą, išvengiate netikėtų rūpesčių, kurie jums brangiai kainuotų.

Jeigu savo techninio aptarnavimo knygelėje pastebėjote, jog patikros data jau visai čia pat, nedelskite ir užsiregistruokite "Fakto Auto" Citroën servise jau šiandien. Techninė priežiūra nepareikalaus daug laiko, o jūs jausitės labiau užtikrinti puikia savo autimobilių technine būkle.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šią paslaugą - susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba atvykite tiesiai į mūsų saloną.

Darbalaukio versija