Tepalų keitimas

Tepalų keitimas (variklio alyvos keitimas) – svarbus automobilio priežiūros darbas, kurį vairuotojai turėtų nepamiršti atlikti periodiškai. Alyvos keitimas svarbus ne tik tam, kad būtų užtikrintas tinkamas automobilio veikimas – jei šį darbą atliksite pasikliaudami specialistais ir reguliariu, gamintojo numatytu intervalu, greičiausiai išvengsite nemažai laiko ir išlaidų reikalaujančio kapitalinio variklio remonto.

tepalų-keitimas-citroen

Tepalų keitime svarbu ir dažnumas, ir tepalų kokybė

Keičiant variklių alyvą svarbu ne tik periodiškumas, bet ir naudojamų tepalų kokybė. Naudojant netinkamus automobilinius tepalus rizikuojama, kad jie nustos funkcionuoti greičiau, nei tikimąsi, galiausiai – tai gali lemti didelius variklio gedimus net ir keičiant alyvą reguliariai. Atvykus į Fakto Auto servisą užtikrinsime, kad Jūsų automobilio tepalai bus keičiami specialia, būtent tam varikliui pritaikyta alyva. Tinkami ir pagal automobilio variklio technines savybes pagaminti tepalai užtikrina ilgesnį, efektyvesnį ir stabilesnį alyvos veikimą, o tai reiškia, kad Jūsų Citroën automobilis tarnaus stabiliai gerai.

Mūsų servise dirbantys kvalifikuoti Citroën specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį ir profesinias žinias, reikaingas ne tik kokybiškam automobilio remontui atlikti, bet ir parenkant bei keičiant automobilinę alyvą. Fakto Auto centre teikiama variklio tepalų keitimo paslauga atliekama preciziškai atsižvelgiant į techninius gamyklinius reikalavimus bei remiantis gamintojo nurodytomis procedūromis.*

Atliktiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama garantija.*

Medžiagų bei gamybos brokui.**

https://www.citroen-vilnius.lt/garantijos-ir-technine-prieziura/prieziuros-programa

Darbalaukio versija