Naudoti automobiliai Citroën

Naudoti Citroën mūsų salone atitinka visus techniškai tvarkingam automobiliui keliamus reikalavimus, tad rinkdamiesi sau patinkantį modelį, galite būti tikri, jog gausite ypač kokybišką transporto priemonę. Siekdami palengvinti automobilio įsigyjimo procesą savo klientams, pasirūpiname technine apžiūra, registracija, lizingu bei draudimu. Išsirinkote norimą naudotą automobilį? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba atvykite į Fakto Auto Citroën automobilių saloną  ir mes pateiksime visą jus dominančią informaciją apie pasirinktą modelį bei jo įsigyjimo sąlygas. Mūsų pagrindinis siekis - tai patenkinti klientai, tad ketiname padaryti viską, jog kiekvieno iš jūsų važinėjimas išsirinktuoju automobiliu būtų saugus, patogus ir patikimas su visomis privalomomis garantijomis.

naudoti-citroen-automobiliai

"Fakto Auto" - naudoti Citroën automobiliai su garantija

Galime garantuoti, jog naudoti Citroën buvo techniškai prižiūrimi ir tvarkomi savo srities profesionalų. Tai įrodo ir su kiekvienu transporto priemonės modeliu pateikiami dokumentai, kuriuose suvesti visi automobilio bei jo serviso duomenys. 

Lengvasis ar komercinis automobilis iš "Fakto Auto" salono – Teisingas Jūsų pasirinkimas.

www.naudoti-automobiliai.lt

Dokumentuoti naudoti Citroën automobiliai ir jų serviso istorija 

 “Fakto Auto” salone esantys naudoti Citroën turi savo nuosavą istoriją, kurioje pateikiama visa svarbiausia transporto priemonės informacija – nuo pagaminimo metų iki nuvažiuoto atstumo. Be šių duomenų, kartu su pagrindiniais automobilio dokumentavimo aspektais registruojami ir visi apžiūros, techninės priežiūros bei techninės modifikacijos darbai, todėl galite būti tikri, jog jūsų automobiliu rūpinosi kompetetingi ir tik su modernia įranga dirbantys serviso meistrai.

Automobilio atpirkimo/keitimo pasiūlymai 

Be naudotų Citroën automobilių įsigyjimo paslaugos mūsų salone taip pat galite pasinaudoti puikiu automobilių atpirkimo/keitimo pasiūlymais. Norite pakeisti savo transporto priemonę? Nustatydami automobilio rinkos vertę mes pateiksime sąžiningą, geriausias sąlygas bei rinkos kainą atitinkantį pasiūlymą specialiai jums. 

Greita registracija, lizingas ir draudimas 

Žinome kaip kartais visiems trūksta laiko, tad registracijos, lizingo ir draudimo rūpesčius galite drąsiai patikėti mums. Visus reikalingus dokumentus sutvarkysime vietoje, kad galėtumėte iškart sėsti į automobilį ir keliauti.

Kodėl naudoti Citroën automobiliai iš "Fakto Auto" verti pasirinkimo? Todėl, kad sukaupę ilgametę patirtį automobilių pardavimo srityje bei turėdami aukštos kvalifikacijos darbuotojus, esame pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus, pateikti visas garantijas įrodančius dokumentus ir sukurti greitą, paprastą bei malonią transporto priemonės įsigijimo patirtį.

Darbalaukio versija