Citroen naudoti automobiliai su garantija. Lizingas. Fakto Auto

Fakto Auto - naudoti automobiliai su garantija

Teisingas Jūsų pasirinkimas.

www.naudoti-automobiliai.lt

Dokumentuota automobilio ir serviso istorija Kiekvienas “Fakto Auto” automobilis turi savo nuosavą istoriją . Visa svarbi automobilio informacija nuo pagaminimo metų iki nuvažiuoto atstumo yra registruojama. Be to, pilnai dokumentuojamos visos apžiūros, techninės priežiūros darbai ir techninės modifikacijos, todėl galite būti tikri, kad Jūsų pasirinktas automobilis visada buvo prižiūrimas įgaliotų ir kompetentingų specialistų.

Profesionali techninė patikra Kiekvienas “Fakto Auto” priklausantis automobilis ir visapusiškai patikrinamas kompetatingų ir tik su modernia technine įranga dirbančių serviso meistrų.

Automobilio atpirkimo/keitimo pasiūlymai “Fakto Auto” atpirkimo/keitimo pasiūlymas padės Jums lengvai apsispręsti: Mes pateiksime puikų Jūsų automobilio pirkimo pasiūlymą. Remdamiesi objektyvia įvertinimo sistema mes nustatysime Jūsų automobilio rinkos vertę ir pateiksime sąžiningą pasiūlymą.

Greitai sutvarkoma registracija, lizingas, draudimas Taupykite savo brangų laiką. Palikite registracijos, lizingo ir draudimo rūpesčius mums! Mes sutvarkysime visus reikalingus dokumentus vietoje.

Savo srities profesionalai Mūsų išskirtinumas, tai didelė patirtis ir aukštos klasifikacijos darbuotojai pasiruošę padėti visais Jums rūpimais klausimais.

Darbalaukio versija