Data:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

1 2

Naujasis „Berlingo Van“: universalus ir komfortiškas

Nuo 1996 metų buvo pagaminti daugiau kaip 1,5 mln. „Berlingo“ modelių. Lengvasis komercinis automobilis, skirta profesionalams, atsinaujino vadinasi „Berlingo Van“. Naujasis modelis, kaip ir keleivinė automobilio versija, kuri jau yra prekyboje, išsiskiria savo dizainu ir įranga. Tvirtas ir atitinkantis „Citroen“ vertybes: jis siūlo naujas funkcijas, kurios užtikrina papildomą komfortą ir universalumą. „Berlingo Van“ sukurtas daugeliui paskirčių ir pritaikytas visiems profesionalams. Naujas modelis bus dviejų kėbulo dydžių: M ir XL. Pagal naudojimo paskirtį, pravažumą, įrangą ir papildomus apsauginius elementus, klientas galės rinktis „Worker“ ir „Driver“ versijas. Automobilis pasižymi našumu, didele erdve kroviniams ir lengvu įlipimu į kabina, kurią galima rinktis iš dviejų versijų „Extenso Cab“ arba „Crew Cab“. Naujasis „Citroen Berlingo Van" yra sukurtas ant naujos platformos, todėl gali pasigirti geresniu vairavimu ir saugumu. Segmente jis žymi naują erą, nes turi 20 vairavimo asistentų sistemų ir 4 junglumo sprendimus. Taip pat čia sumontuotos naujos kartos jėgainės: naujas „BlueHDi 1,5“ dyzelinis ir „PureTech 1,2“ benzininis varikliai bei EAT8 automatinė 8 pavarų dėžė. Naujasis „Berlingo Van“ bus pristatytas 2018 m. pabaigoje.

2017 metais Europos komercinių automobilių rinkoje „Citroen“ užėmė 9,7 proc. ir su 73 000 parduotų vienetų buvo trečioje vietoje. Stiprias gamintojo tradicijas šiame segmente patvirtina tokie legendiniai modeliai kaip 2CV, C15 ir „Berlingo“. „Citroen“ taip pat pirmieji šioje rinkoje pristatė dyzelinius variklius, integruotas svarstykles ir tris priekines sėdynes. Kartu su tokia stipria istorija naujasis „Berlingo Van“ žymi geriausiai parduodamo modelio atgimimą. Profesionalams modelis yra tarsi praktiškumo etalonas.

„Citroen Berlingo“ – stipriausias žaidėjas šiame segmente, kuris per visus šiuos metus stipriai pakeitė inovacijas. Iš viso buvo pagaminti 1,5 mln. šių modelių, o 1,3 mln. iš jų buvo skirti Europos rinkai. „Berlingo“ sudaro 40 proc. visų „Citroen“ lengvųjų komercinių automobilių pardavimų ir yra sėkmingiausias gamintojo modelis šiame segmente.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 3 metų arba 100 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija