Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

CITROËN C3 AIRCROSS FAKTO AUTO

1 2

NAUJASIS CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 AIRCROSS tęsia drąsius gamintojo žingsnius SUV rinkoje. Modelis išsiskiria savo natūralumu, o unikalus stilius savyje jungia originalumą ir tvirtumą. Tai atspindi Citroën DNR ir SUV dizaino pagrindus. Sužinokite daugiau aplankę mūsų Citroen saloną, Laisvės pr.3A Vilniuje.
 

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU Citroën C3 AIRCROSS VAIZDO ĮRAŠE:


NAUJOS KARTOS CITROËN SUV

Citroen C3 Aircross populiarus SUV automobilis

Citroën C3 AIRCROSS SUV rinkoje išsiskiria savo nauju, galingu ir originaliu požiūriu. Jo stilius yra tvirtas. Aukšto variklio dangčio kraštą pabrėžia chromuotas Citroën logotipas su besitesiančiom linijomis su LED žibintais kraštuose.

Kaip ir buvo numatyta Citroën C-Aircross koncepte – galiniai šoniniai stiklai pagaminti iš polikarbonato ir turi spalvotą sluoksnį centre. Taip kiekviename statramstyje sukuriamas grafinis kontrastas. Šiame SUV galite džiaugtis originalia aukšta sėdėsena.

LENGVAI BET KOKIAME KELYJE: GRIP CONTROL SUKIBIMO SISTEMA SU HILL DESCENT ASISTENTU

 

VIKRUS MIESTE SU PARK ASSIST ASISTENTU IR GALINIO VAIZDO REŽIMU

Citroen C3 Aircross grip control sistema   Citroen C3 Aircross išmanus parkingas

Dominuokite kelyje! Dėl savo aukštos prošvaisos, didelių ratų ir Grip Control sukibimo sistemos su Hill Descent Assist asistentu Citroën C3 AIRCROSS SUV yra pasiruošęs bet kokioms kelio sąlygoms.

Šių funkcijų pagalba galite pasirinkti sukibimo lygį ir kontroliuoti automobilio greitį net leidžiantis nuo stačių nuokalnių.

 

Nevaržomas mieste ir už jo ribų. Citroën C3 AIRCROSS SUV kiekvieną dieną paverčia lengvesne. Manevruoti mieste padeda parkavimosi asistentas Park Assist.

Galinio vaizdo kamera su Top Rear Vision į 7 colių jutiklinį ekraną perduoda 180 laipsnių vaizdą.

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai


NEĮTIKĖTINAI PRAKTIŠKAS IR JAUKUS

Citroen C3 Aircross erdvus SUV

Dėl savo aukštos ir išmanios konstrukcijos Citroën C3 AIRCROSS SUV savyje jungia vieną geriausių klasėje salono erdvių su išskirtiniu komfortu. Čia yra 5 sėdynės su daug vietos kojoms ir galvai.

Nepaprastai didelė bagažinė gali pasigirti 410 litrų talpumu. Jis gali padidėti iki 520 litrų nulenkus galines sėdynes. Prireikus maksimalaus praktiškumo, priekinė sėdynė gali būti nulenkta ir taip automobilyje tilptų 2,4 metro ilgio krovinys.

Citroen C3 Aircross nulenkiamos sėdynės  

Citroen C3 Aircross slankiojančios sėdynės


TVIRTAS IR APSAUGANTIS DIZAINAS

Citroen C3 Aircross išskirtinis SUV
 

Citroën C3 AIRCROSS SUV šiame segmente pribloškia savo originalia stovėsena ir raumeningomis variklio dangčio, kuris yra aukštas ir trumpas, linijomis. Tokia išvaizda sukuria tvirtumo įspūdį, o akis patraukia didelis logotipas priekyje ir gale. Tuo pačiu metu metu jis nėra agresyvus ir pasižymi horizontalia pusiausvyra bei stipriais kontūrais. Šis SUV atspindi klasikinę „Citroen“dizaino kalbą – dviejų lygių žibintus. Jie paryškina turtingą automobilio priekį ir atspindi visų naujų gamintojo modelių identitetą.

Gale plati modelio stovėsena atspindi jo raumeningą charakterį. Trimatį efektą kuriantys galiniai žibintai tampa sąsaja su naujuoju C3 modeliu ir „C-Aircross“ konceptiniu automobiliu. Kaip tikras SUV Citroën C3 AIRCROSS turi platesnius sparnus ir žemesnius slenksčius, kad apsaugotų nuo mažų smūgių.

RINKITĖS IŠ 40 SPALVŲ DERINIŲ!
 

8 kėbulo, 3 stogo spalvos ir 4 spalvų paketai – Citroën C3 AIRCROSS SUV prisitaikys prie unikalaus jūsų skonio. Galima rinktis net iš 40 skirtingų derinių! Neliko vietos, kurios nebūtų galima nudažyti. Individualizavimo konceptas persmelkia kiekvieną detalę: galiniai statramsčiai su žaliuzių efektu, stogo laikikliai, spalvoti veidrodėliai, žibintų apvadai ir ratų dangteliai. Salono nuotaiką taip pat galima pagyvinti keliais pasirinkimais. Čia galima rinktis standartinį, Metropolitan Grey pilką, Urban Red raudoną, Hype Mistral tamsią ir Hype Colorado rudą. Kiekviena versija pasižymi savo išskirtiniais bruožais. Visai kaip mados ir baldų pasaulyje. Jei bus sunku išsirinkti kreipkitės į mūsų Citroën vadybininkus salone, jie mielai pagelbės jums.

Galite maišyti klasikines spalvas arba sušvelninti kontrastus. Taip, kaip norite. Taip pat galima rinktis iš plataus ratų dizaino. Čia rasite 16 colių stilizuotus ratų gaubtus arba 16 ir 17 colių raižytus lengvo lydinio ratlankius.


 

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai

HYPE COLORADO SPALVA

 

HYPE MISTRAL SPALVA

 

Citroen C3 Aircross Colorado interjero spalva   Citroen C3 Aircross mistral interjero spalva  

Hype Colorado salono pasirinkimas pasižymi prabangia išvaizda, kurią sustiprina minkšti paviršiai ir specialūs rudos spalvos apmušalai ant pusiau odinių sėdynių. Su šiuo pasirinkimu vairas yra dviejų spalvų, o prie dizaino prisideda ir prietaisų skydelis. Taip sukuriamas viską apimantis patogumo jausmas ir gerbūvis.

 

Hype Mistral salono pasirinkimas yra prabangus, o jame juodos odos apmušalai derinami kartu su languotais raštais ir odos efektą turinčiu prietaisų skydeliu.

 

METROPOLITAN GREY SPALVA

 

URBAN RED SPALVA

 

Citroen C3 Aircross grey interjero spalva   Citroen C3 Aircross urban red interjero spalva  

Metropolitan Grey salono pasirinkimas apsupa jus šviesiomis spalvomis ir šiltomis medžiagomis ant sėdynių ir prietaisų skydelio. Tai yra tikras komforto ir kontrastų balansas.

 

URBAN Urban Red salono pasirinkimas pasižymi gyvybiškumu ir suteikia Citroën C3 Aircross techniško SUV charakterį. Jame tamsios spalvos susipina su dramatiškais raudonais intarpais sėdynėse.

 

Dabar galite susikomplektuoti ir užsisakyti savo Citroën C3 Aircross SUV internetu arba atvykę pas mus į Citroën atstovybę Vilniuje.


CITROËN ADVANCED COMFORT® PROGRAMA

Citroën C3 AIRCROSS SUV atspindi gamintojo DNR ir Citroën Advanced Comfort® programą. Modelyje sudėta visa Citroën patirtis ir žinios, todėl vairuotojas ir keleiviai kelionėse gali džiaugtis neprilygstamu komfortu.

Citroen C3 Aircross komfortiškas SUV

Kiekvienos kelionės metu C3 AIRCROSS SUV turi tikslą – atriboti keleivius nuo išorės triukšmo lyg kokone. Šį rezultatą padeda užtikrinti: 

  • Patogios ir plačios sėdynės
  • Komfortiška pakaba su klasikiniu Citroën subalansavimu visoms vairavimo sąlygoms 
  • Skrupulinga garso izoliacija ir akustika už tikrina komfortišką akustiką

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai

Citroën C3 AIRCROSS BAGAŽINĖS ERDVĘ GALIMA PADIDINTI IKI 520 LITRŲ

Citroen C3 Aircross erdvi bagažinė
Ribotas keleivių bagažas liko praeityje. Citroën C3 Aircross SUV turi didžiausią bagažinę segmente. Dėka nulenkiamų sėdynių bagažinės erdvė gali padidėti nuo 410 iki 520 litrų. Daiktus galima sudėti per didžiules bagažinės duris ir tai padaryti bus lengva dėl žemo slenksčio. Iš viso salono tūris nulenkus galines sėdynes padidėja iki įspūdingų 1 289 litrų.

Citroën C3 Aircross SUV išlieka praktiškas ir kasdieninėse situacijose. Vežant aukštus daiktus, bagažinės palangę galima nuimti ir pastatyti už galinių sėdynių. Kitas sumanymas – bagažinė su dvigubu dugnu. Tai leidžia turėti lygias grindis, kai sėdynės yra nulenktos.

ATIDAROMAS PANORAMINIS STIKLINIS STOGAS

Citroën C3 Aircross panoraminis stogas viduje yra beveik metro ilgio, todėl atsidaro labai plačiai. Salonas tampa išskirtinai šviesus ir erdvus. Taip sukuriamas komforto jausmas, nesvarbu stogas atidarytas ar uždarytas. Kiekviena kelionė tampa tarsi nauja patirtimi. Du intuityvūs klavišai leidžia vairuotojui atidengti stiklinį stogą arba užtraukti saulės skydelį ir taip reguliuoti šviesos patekimą į saloną.

 
 

NAUDINGOS TECHNOLOGIJOS

SPALVOTAS PROJEKCINIS EKRANAS

Citroen C3 Aircross technologijos

Projekciniame ekrane vairuotojas gali matyti pagrindinę informaciją ir tam nereikia pakelti akių nuo kelio. Ji rodoma spalvotame ekrane, kuris išlenda virš prietaisų skydelio tiesiai vairuotojui prieš akis. 

BEVIELIS TELEFONO ĮKROVIMAS

Citroën C3 Aircross bevielis telefono krovimas

Citroën C3 AIRCROSS SUV pasižymi intuityviu jungiamumu. Centrinėje konsolėje yra speciali vieta pasidėti ir bevieliu būdu įkrauti išmanųjį telefoną. Automobilyje įdiegta Apple CarPlay ir Android Auto programos, todėl jūs be vargo galite prijungti savo telefoną prie bendros sistemos. Dalį telephone esančių program bus atvaizduota lietimui jautriame ekrane su pilnu program valdymu.

12 VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMŲ

Kompaktinis Citroën C3 AIRCROSS SUV susirenka visus Citroën Advanced Comfort® programos privalumus ir pasižymi sklandumu. Dėl šios priežasties automobilyje veikia intuityvios technologijos, kurios užtikrina ramybę ir saugumą prie vairo. Visa technologijų paletė pasiekiama jutikliniame ekrane ir užtikrina, kad kiekviena kelionė bus saugi:

 

 

 

 

SUKIBIMO KONTROLĖ SU LEIDIMOSI NUOKALNE ASISTENTU

Citroën C3 Aircross skirtingi vairavimo rėžimai

Kartu su Grip Control® sukibimo sistema ir specialiomis 16 arba 17 colių M+S padangomis Citroën C3 Aircross SUV pasižymi universalumu ir prisitaiko prie visų skirtingos dangos ir oro sąlygų. Saugumą visomis sąlygomis užtikrina penki vairavimo režimai. Vairuotojas gali palikti sukibimo kontrolės sistemą veikti automatiškai pasirinkęs standartinį režimą arba rinktis iš smėlio, sniego, universalaus ar režimo su išjungta stabilumo sistema.

Kartu su Grip Control® sistema Hill Descent Assist leidimosi nuokalne asistentas išlaiko mažą automobilio greitį net ir leidžiantis stačiomis nuokalnėmis. Ši technologija užtikrina, kad nuokalnėje Citroën C3 Aircross SUV važiuos tinkama trajektorija ir sumažina slydimo riziką.


JUNGIAMUMAS IR INTUITYVUMAS

MIRROR SCREEN

Citroën C3 Aircross Android Auto ir CarPlay palaikymas
Mirror Screen funkcija kartu su Android Auto, Apple Car Play™ ir MirrorLink® paslaugomis leidžia saugiai naudotis savo išmaniojo turiniu ir programėlėmis. Visa tai rodoma jutikliniame 7 colių ekrane.


3D CONNECT NAV

Citroën C3 Aircross 3D navigacija

Ši naujosios kartos navigacija turi integruotą TomTom Traffic eismo stebėjimo realiuoju laiku programą, rodo artimiausias automobilių dirbtuves, stovėjimo aikšteles, kainas, orų prognozes ir vietines lankytinas vietas.


NAŠŪS VARIKLIAI

Platus naujos kartos ekonomiškų ir našių variklių pasirinkimas pasižymi technologiškumu. Citroën C3 AIRCROSS komplektuojamas su 2018 metais tarptautiniu mastu pripažintais 110 AG ir 130 AG PureTech benzininiais varikliais. Tai pat su PureTech 82 AG ir BlueHDi dyzeliniais (100 ir 120 AG) varikliais.

Automatinė 6 laipsnių pavarų dėžė EAT6 sujungta su Stop & Start funkcija komplektuojama kartu su PureTech 110 varikliu. Tuo tarpu PureTech 130 benzininis ir BlueHDi 120 varikliai komplektuojami su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai

Darbalaukio versija