Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

Citroën C3, kaina nuo 13.200 € | Fakto auto

CITROËN C3 – ŽVITRUS MIESTO AUTOMOBILIS

Charizmatiško Citroën C3 išvaizda visada gatvėje prikaustys žvilgsnį. Išskirtinis dizainas ir platus automobilio individualizavimo galimybės užtikrins, kad ateityje gatvėje nesutiksite dviejų tokių pačių automobilių.

Stilingas Citroën C3 išsiskiria savo šiuolaikišku ir optimistišku dizainu, kurį paryškina spalvotos apdailos ir tokie grafiniai elementai kaip Airbump® apsaugos. Jo išraiškinga ir savita forma yra unikali ir akį traukianti. Stilius, individualizavimas, Citroën Advanced Comfort® programa, naujos technologijos ir ConnectedCAM Citroën®. Atraskite Citroën C3 Fakto Auto salone:

 


CITROËN C3 DIZAINAS

Citroën C3 apžvalga

Meilė iš pirmo žvilgsnio! Unikali CITROËN C3 forma daro jį išskirtiniu, o priekinės dalies dizainas ir masyvios apvalios formos suteikia galingą ir energingą išvaizdą. Jo itin švelnios linijos, grafiniai elementai ir spalvos verčia jį stilingu ir madingu modeliu. Išlaisvinkite save su Citroën C3 ir būkite stilingi!

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 

FIRMINIAI ŽIBINTAI

 

STOGO DIZAINAS

Citroen žibintai   Citroën C3 FaktoAuto dizainas

Priekyje – forminiai Citroën dviejų lygių žibintai, kurie sustiprina įspūdį ir paryškina variklio dangčio aukštį. Chromuoti Citroën ženklo kraštai tęsiasi iki LED dienos žibintų, po kuriais – apvalūs žibintai. Apsauginis buferis susilieja su likusiu kėbulu ir sustiprina priekinės dalies pločio ir aukščio įspūdį bei galinčio važiuoti bet kur automobilio išvaizdą ir pojūtį. Spalvotos apdailos aplink rūko žibintus suteikia šiek tiek šviežumo!

 

Vienas iš Citroën C3 stiliaus privalumų – sklendžiančio stogo dizainas,kurį galima rinktis iš 3 spalvų. Stogą tarsi palaiko juodi statramsčiai, kurie pabrėžia dinamišką Citroën C3 prigimtį. Geriausiai automobilio apsaugines proporcijas pabrėžia subalansuota kėbulo dalių ir blizgių paviršių pusiausvyra.


STOGO AKSESUARAI

Jei norite dar labiau individualizuoti Citroën C3, galite pasirinkti centrinės stogo dalies dizaino aksesuarus, kurie išvaizdai prideda išskirtinumo. Jie gali būti balti arba juodi ir yra atsparūs vandeniui bei įbrėžimams. Kreipkitės į Fakto Auto pardavimų vadybininką, kuris mielai jums parodys išskirtinius Citroën C3 aksesuarus. 

 

Citroën C3 FaktoAuto stogo aksesuarai


Citroen C3 airbump Fakto Auto  

AIRBUMP®: DIZAINAS SU PASKIRTIMI

Apsauginės Airbump® apdailos (pripildytos oro ir padengtos įbrėžimams atspariu paviršiumi kaip Citroën C4 Cactus modelyje) yra tarsi firminis gamintojo elementas. Jis suteikia išskirtinio asmeniškumo, stiliaus ir, žinoma, apsaugo. 

Airbump® apdailose naudojama termoplastinė medžiaga atspari kasdieniam nusidėvėjimui, neblunka saulėje ir yra atspari vandeniui bei įbrėžimams. 

Visos Apsauginės Airbump® apdailos yra durų apačioje, kad apsaugotų svarbiausias automobilio dalis atsitikintinų įbrozdinimų. Priklausomai nuo versijos Airbump® taip pat gali turėti grafinius baltus arba raudonus motyvus.


Citroen C3 spalvos Fakto Auto  

MĖGAUKITĖS SPALVŲ DERINIAIS

Citroën C3 galima rinktis iš begalės spalvų: Almond Green žalios, Polar White baltos, Cobalt Blue mėlynos, Shark Grey pilkos, Arctic Steel sidabrinės, Ruby Red raudonos, Perla Nera Black juodos, Orange Power oranžinės arba Soft Sand smėlinės… Derinkite šias 9 spalvas su 3 subtiliomis arba ryškiomis stogo spalvomis (Onyx Black juoda, Sport Red raudona arba Opal White balta) ir taip gausite 36 skirtingus kėbulo spalvų pasirinkimus.

Jie leidžia atgaivinti klasikinę išvaizdą su spalvotu stogu arba kaip tik spalvingą kėbulą padaryti rafinuotesniu, panaudojant tamsų stogą. Šie pasirinkimai sustiprina Citroën C3 stilių ir šiuolaikiškumą. 

Taigi, kokį Citroën C3 pasirinksite jūs?

 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


PASIRINKITE PAGAL SAVO SKONĮ

Citroen C3 dizainas

Citroën C3 turi begales individualizavimo galimybių. Dviejų tonų ar vieno? Su Airbump® apdailomis ar be. Jaukus ar labiau išreikštas salonas. Su tiek galimų variantų apsispręsti lengva!

Citroen C3 dizainas detalės

HYPE COLORADO

 

METROPOLITAN GREY

 

URBAN RED

Citroen C3 interjeras hype colorado   Citroen C3 interjeras Metropolitan grey   Citroen C3 interjeras 2

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


KOMFORTAS

Citroen C3 interjeras

Citroën C3 tarsi sukuria kokono efektą, kuris atriboja nuo išorinio pasaulio ir kelionėse patiriamo streso. Vos tik įlipę vidun pasijausite žymiai geriau. Už tai reikėtų dėkoti vizualiai ir fiziškai patogioms sėdynėms, panoraminiam stogui, kuris į saloną įleidžia daug šviesos, bei sumanioms daiktadėžėmis. Ši visuma įtraukia jus ir keleivius į tikrą burbulą. Citroën C3 prie vairo leidžia pasijausti taip lyg būtumėte namuose.

Citroen C3 bagažinė  

SALONO ERDVĖ IR GUDRIOS DAIKTADĖŽĖS

Daiktadėžės buvo sukurtos kuo įmanoma funkcionaliau. Citroën C3 turi sumanią centrinę daiktadėžę, kuri priekyje sutaupo labai daug vietos, ir didelę daiktadėžę priekinėse duryse.

Pasirinkta salono apšvietimo spalva kontrastuoja su daiktadėžėje padėtais daiktais – taip juos rasti lengviau. Taip pat kompromisų neieškota ir bagažo erdvėje. Citroën C3 bagažinės talpa yra beveik 300 litrų.


PANORAMINIS STOGAS

 

VAIRUOTOJUI DRAUGIŠKA APLINKA

 

JAUKIOS SĖDYNĖS

Citroen C3 panoraminis stogas   Citroen C3 interjero elementai   Citroen C3 komfortiškos sėdynės

Dėka panoraminio stogo Citroën C3 keleiviai gali džiaugtis išskirtine šviesa. Ji sustiprina erdvės pojūtį ir santykį su aplinka. Keleiviai bet kuriuo metu gali saulės skydelio pagalba sumažinti šviesos intensyvumą. 

 

Viduje pasijausite lyg savo svetainėje! Šį komforto jausmą sustiprina horizontalus prietaisų skydelis, kuriantis erdvės ir pločio įspūdį salone.  

 

Citroën C3 sėdynės – didelio darbo rezultatas. Jos yra plačios, todėl pasižymi komfortu, tačiau yra modernaus stiliaus. Sėdynės pagamintos iš medžiagų, kurios suteikia puikų nugaros palaikymą ir aukščiausio lygio komfortą.


TECHNOLOGIŠKAI PAŽANGUS

Citroen C3 technologijos

Citroën C3 taip pat pasižymi madingomis technologijomis. Tai pirmasis pasaulyje Citroën, kuris turi prie tinklo prijungtą HD kamerą ConnectedCAM Citroën®. Šis hečbekas taip pat turi daug įrangos, kuri žymiai palengvina vairuotojo darbą: trimatė navigacijos sistema su balso atpažinimu, galinio vaizdo kamera, juostos kirtimo perspėjimo ir aklosios zonos stebėjimo sistemos.

Citroen C3 connected cam foto/video registratorius  

FILMUOKITE SAVO KELIONES

ConnectedCAM Citroën® leidžia su Citroën C3 fiksuoti gražius kraštovaizdžius, neįprastas vietas ir miesto panoramas. Ši sistema naudoja už galinio matymo veidrodėlio sumontuotą kamerą, kuri fiksuoja viską, ką mato vairuotojas. Ji nufilmuoja visas jūsų kasdienes keliones ir potyrius.

Vienu paspaudimu galite nufotografuoti vaizdą ir iškart juo pasidalinti socialiniuose tinkluose. Kamera filmuoja ir išsaugo visus vaizdus prieš jus, todėl gali suteikti labai vertingos informacijos, jei įvyktų avarija.


 

Citroen C3 ekonomiški ir dinamiški varikliai  

 BLUEHDI DYZELINIAI IR PURETECH BENZININIAI VARIKLIAI

Citroën C3 sumontuoti naujausios kartos PureTech benzininiai ir BludeHDi dyzeliniai varikliai. Jie yra našūs ir taupūs. Benzininiai varikliai PureTech 68 ir 82 yra su trimis cilindrais bei mechaninėmis pavarų dėžėmis. Dyzelinius galima pasirinkti iš BlueHDi 75 ir 100 (su Stop & Start funkcija).

Ieškantys daugiau dinamikos gali rinktis 110 AG variklį (su Stop & Start funkcija). Jis 2018 metais vykusiuose International Engine of the Year rinkimuose pripažintas geriausiu varikliu. Jėgainė komplektuojama su mechanine arba 6 laipsnių automatine EAT6 pavarų dėže, todėl suteikia optimalų vairavimo malonumą, komfortą ir našumą.

Visiems Citroën automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija