Data:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

Naujasis C3 – sportinis miesto automobilis

1 2 3 4

Naujojo C3 išvaizda visada gatvėje prikaustys žvilgsnį. Išskirtinis dizainas ir plačios derinimo galimybės užtikrina, kad ateityje gatvėje nebepamatysite dviejų tokių pačių automobilių.

Naujasis C3 yra itin unikalus, todėl unikalus yra ir jo savininkas. Tikėtina, kad ateityje per dieną nepamatysite dviejų identiškų C3, nes „Citroën“ pasirūpino įvairiais unikaliais spalvų sprendimais.

Naudojamos devynios pagrindinės spalvos, o unikalumą užtikrina trys kontrastingos spalvos – stogas, rūko žibintų lizdai, šoniniai veidrodėliai ir apsaugų „Airbump“ kraštai yra nudažomi būtent tokia spalva. Galima pasirinkti vieną iš 36 skirtingų derinių, o rezultatas – kasdienybę nuskaidrinantis sprendimas. Būtent taip, kaip yra būdinga „Citroën“.

Unikalus C3 technologinis sprendimas yra vaizdo kamera ConnectedCAM™. Tai – 2 megapikselių prie GPS prijungta vaizdo kamera, kurios pagrindinė funkcija yra fiksuoti eismą. Eismo įvykio metu vaizdo kamera įsijungia automatiškai ir savarankiškai išsaugo vaizdo medžiagą, užfiksuotą 30 sekundžių prieš eismo įvykį ir 60 sekundžių po jo. Vaizdo kamerą ConnectCAM™ gali naudoti ir vairuotojas, paspaudęs mygtuką fotografuoti arba filmuoti kelyje pasitaikiusius įdomius įvykius. Tai pat lengvai užfiksuotus vaizdus galima perkelti į socialinius tinklus.

„C3“ pasižymi ne tik patraukia išvaizda – posūkius jis įveikia tiesiog stebėtinai. Tikslus vairas nėra per daug sustiprintas, kaip to laukiama iš miesto automobilio. Važiuojant nelygiu keliu pakaba išlaiko automobilio stabilumą, taigi, kelio nelygumai jam yra visiškai nebaisūs. Naujasis C3 yra tiesiog užkrečiantis, todėl visai nenuostabu, kad įsigijus antrą automobilį, šeimoje kyla nedidelių ginčų, kuris gi važiuos šiuo automobiliu.

Svarbu ne tik puikios važiavimo savybės, bet ir C3 lengvumas – nepakrauto bazinio modelio masė yra tik 976 kg. Tik 3,99 metro ilgio naujajame C3 modelyje yra įtaisyta talpi 300 litrų bagažinė.

Galima pasirinkti naują benzininį „PureTech“ arba „BlueHDi“ dyzelinį variklį. 1,2 litro benzininis variklis yra galinamas trijų galių (67, 81 ir 110 AG), 1,6 litro dyzelinis variklis – 74 arba 99 AG.

Plataus pasirinkimo standartinėje įrangoje yra ir kondicionierius, įspėjimo apie nukrypimo iš eismo juostos bei pastovaus greičio palaikymo sistema bei šildomos sėdynės. Be to, variklius galima derinti su nauja šešių pavarų automatine bėgių dėže.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija