PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Susipažinkite su mūsų privatumo sąlygomisData:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

„Berlingo“ – praktiškumas ant keturių ratų

„Berlingo“ jau kurį laiką yra populiariausias vienatūris. Dėl savo itin didelio praktiškumo ir salono sėdynių išdėstymo galimybių, automobilis puikiai tinka tiek šeimai, tiek ir rimtam darbui.

„Berlingo“ ir vėl stebima savo praktiškumu net ir tuos, kurie yra prie jo įpratę – dabar „Berlingo“ dar erdvesnis. Išėmus sėdynes „Berlingo“ virs krovininiu automobiliu, kuriame yra net 3 m3 ploto kroviniams sudėti.

Šoninės durelės yra užstumiamos, todėl labai patogu, kai vietos yra nedaug. Erdvų saloną papildomai apšviečia stoglangiai, o nuo kaitrios saulės saugo šoninės užuolaidėlės.

„Berlingo“ modelyje apstu įvairių dėklių, todėl jis idealiai tinka kelionėms. Platus ir naujoviškų bei taupių variklių pasirinkimas – priklausomai nuo versijos, vidutinės degalų sąnaudos siekia 4,3–6,4 l/100 km.

Galima užsisakyti ir prailginto kėbulo 7 sėdimų vietų „Berlingo“ modelį.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 3 metų arba 100 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija