PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Susipažinkite su mūsų privatumo sąlygomisData:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

Atnaujintas „C4“ – visiškai unikalus patogumo potyris

„Citroën“ orientacija į komfortą yra žinoma tiems, kurie jau anksčiau yra susidūrę su „Citroën“ automobiliais. Pristatydamas „C4“ modelį, „Citroën“ dar kartą patvirtina savo gebėjimą pabrėžti vertybes, kuriomis jau beveik šimtmetį pasižymi šis Prancūzijos automobilių gamintojas. Nors ir ne visada mes sau pripažįstame, patogumas yra labai svarbus dalykas kiekvieną dieną važiuojant automobiliu.

Jeigu atsižvelgtume į automobilyje praleidžiamą laiką, tos minutės ar valandos galėtų būti malonios. „C4“ automobilyje jos ir bus malonios. Salono detalių kokybė yra puiki, naudojamos išskirtinės medžiagos. „C4“ modelyje yra įtaisyta aukščiausios klasės triukšmo slopinimo sistema, kuri yra naudojama didesniuose ir brangesniuose automobiliuose.

Taip pat „C4“ modelis patraukia savo sumanumu. Keliais būdais nustatomas daviklių apšvietimas, tamsoje ekrane užgesinama nesvarbi informacija – tai ne tik išradingas, bet ir vairuotojo dėmesį neblaškantis sprendimas. „C4“ salonui jaukumo priduoda panoraminis stogas ir labai patogios sėdynės. Aukšto lygio audiosistemos palydoje kelionės kilometrai praskries tiesiog nepastebimai.

Turtingoje „C4“ standartinėje įrangoje yra automatinis oro kondicionierius, pastovaus greičio palaikymo sistema ir 7 colių jutiklinis ekranas, prie kurio lengvai prijungsite savo išmaniąją įrangą.

„C4“ praktiškumą apibudina šios klasės automobiliams nebūdingo – net 408 litrų dydžio bagažinė. Naujoviški benzininiai „PureTech“ ir dyzeliniai „BlueHDi“ varikliai yra itin taupūs ir 100 km sunaudoja tik 3,6 l degalų.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija