CITROËN servisas Vilniuje

Esame UAB “Fakto” autocentras – autorizuotas Citroën servisas Vilniuje, kuriame atliekame aukščiausios kokybės garantinę ir pogarantinę priežiūrą, specializuotą diagnostiką ir, esant reikalui, remontą. Mūsų autocentre gali būti atliekamas tiek lengvųjų, tiek komercinių automobilių remontas.

Autmobilių servise vienu metu galime aptarnauti net 8 automobilius. Kol mūsų specialistai rūpinsis Jūsų automobiliu, klientų poilsio zonoje galėsite mėgautis kava ir naudotis bevieliu interneto ryšiu.

Citroën servisas Vilniuje automobilio remontą atlieka preciziškai. Diagnostika atliekama tik su originalia sertifikuota diagnostine įranga, leidžiančia automobilio apžiūrą įvykdyti patikimai ir tiksliai. Citroën automobilių remontas atliekamas tik po detalios problemos analizės, remiantis ilgaamže profesionalaus darbo patirtimi bei gamintojo nurodytomis rekomendacijomis.

CITROËN Servisas Vilniuje, CITROËN remontas, komercinių automobilių remontas, CITROËN diagnostika

Visus automobilio remonto darbus atlieka sertifikuoti profesionalai, kuriais galite pasitikėti. Mums ypač svarbu augti kartu su greitai besikeičiančia automobilių pramone ir klientų poreikiais, todėl periodiškai siunčiame savo darbuotojus profesinių žinių atnaujinimui techniniuose kursuose bei klientų aptarnavimo mokymuose.

Citroën serviso sandėlyje turime visas būtiniausias atsargines dalis bei aksesuarus įvairiems lengvųjų ir komercinių automobilių modeliams. Tai mums leidžia užtikrinti itin greitą ir efektyvų klientų aptarnavimą. Dalys, kurių sandėlyje neturime, yra užsakomos iš tiekėjų ir pristatomos per 5-7 darbo dienas. Verta paminėti ir tai, kad visoms dalims suteikiama gamintojo garantija.

Citroën servise atliekami darbai:

Citroën servisas (Vilnius) atlieka šias paslaugas:

Mūsų Citroën servise Vilniuje taip pat yra ir dažų maišymo patalpos, todėl visus reikiamus atspalvius galime pasigaminti vietoje. Tokiu būdu sutaupome laiko ir darbus atliekame daug greičiau. Visi automobiliai dažomi aukščiausios kokybės standartus atitinkančiais vandens pagrindo dažais, kurių dėka galime atstatyti įvairiausius paviršių pažeidimus. Be to, visiems atliekamiems darbams suteikiame garantiją!

Darbalaukio versija