Citroën autocentro kontaktai

 Oficialus Citroën centras Vilniuje.  Naujų ir naudotų Citroën automobilių pardavimas bei garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Šiame puslapyje pateikiami visi jums reikalingi kontaktai. Susisiekime jau šiandien!

Laisvės pr. 3a, LT-04132, Vilnius

SUSISIEKITE SU MUMIS  
Telefonas +370 5 275 3744
Servisas +370 5 275 37 44
Atsarginės dalys +370 5 275 37 44
E-mail: citroen@faktoauto.lt Url: www.citroen-vilnius.lt
Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
AUTO SALONO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 18.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
AUTO SERVISO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 18.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
BANKAS  ATSISKAITOMOJI SĄSKAITA
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930


 

Citroën automobilių pardavimo skyriaus kontaktai

Greta Avyžiutė Greta Avyžiutė
Salono administratorė
Telefonas: +370 5 275 3744
administratore.laisves3a@faktoauto.lt
Justina Citroen pardavimu vadybininke Justina Andruškevičiūtė
Citroën pardavimų vadybininkė
+370 694 44285

justina.andruskeviciute@faktoauto.lt

Audrius Šatas

Audrius Šatas
Citroën pardavimų vadovas
+370 686 99475
audrius.satas@faktoauto.lt

 

Citroën verslo klientų skyrius

Audrius Butrimavičius
Projektų vadovas
+370 694 44048
audrius.butrimavicius@faktoauto.lt
Kazimieras Maneikis
Automobilių pardavimo direktorius
Telefonas:  +370 5 275 3744
+370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt

 

Citroën Autoservisas

Žilvinas Marcinkevičius
Serviso vadybininkas
Telefonas: +37052753744
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt

Tautvydas Steputis
Serviso vadybininkas
Telefonas: +370 5 275 3744
tautvydas.steputis@faktoauto.lt
Petras Serapinas
Garantijų vadybininkas
Telefonas: +370 5 275 3744
petras.serapinas@faktoauto.lt
Dainius Jarušaitis
Serviso vadovas
Telefonas: +370 5 275 3744
dainius.jarusaitis@faktoauto.lt

 

Citroën detalių skyrius

Mantautas Maslovas
Detalių vadybininkas
Telefonas: +370 5 275 3744
mantautas.maslovas@faktoauto.lt

Mantas Sokolovskis
Sandėlio vadybininkas
Telefonas: +370 5 275 3744
mantas.sokolovskis@faktoauto.lt

 

Naudoti automobiliai

Aurimas Vasiliauskas
Naudotų automobilių pardavimų vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 620 95924
aurimas.vasiliauskas@faktoauto.lt
Andrius Petkūnas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 652 52919
andrius.petkunas@faktoauto.lt
Arnas Tamkevičius
Naudotų automobilių pardavimo asistentas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 612 70642
arnas.tamkevicius@faktoauto.lt
Ignas Šiaulys
Naudotų automobilių vyriausias vadybininkas
Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 616 70344
ignas.siaulys@faktoauto.lt

 

Citroën kėbulų remonto servisas

Jevgenij Kibickij
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144

+37062071312
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt

Pavel Žebelovič
Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas
Telefonas: 8 (5) 2357144

+37061522355
pavel.zebelovic@faktoauto.lt

 

Ryšių su klientais skyrius

Greta Serackienė
Ryšių su klientais atstovė
Telefonas: +370 5 275 3744
+370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt

 

Administracija

Donatas Rutkauskas
Direktorius
Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt
Vaidotas Kviklys
Marketingo vadovas
Telefonas: 8 (5) 2357145
vaidotas.kviklys@faktoauto.lt

 

Buhalterija

Rolandas Bizunovičius
Vyr. buhalteris
Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt

Irma Purkėnienė
Buhalterė
Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt
Darbalaukio versija