Citroën autocentro kontaktai

Oficialus Citroën centras Vilniuje.  Naujų ir naudotų Citroën automobilių pardavimas bei garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Šiame puslapyje pateikiami visi jums reikalingi kontaktai. Susisiekime jau šiandien!

Laisvės pr. 3a, LT-04132, Vilnius

SUSISIEKITE SU MUMIS  
Telefonas +370 5 275 3744
Servisas +370 5 275 37 44
Atsarginės dalys +370 5 275 37 44
E-mail: citroen@faktoauto.lt Url: www.citroen-vilnius.lt
Įmonės kodas 126200938
PVM kodas LT262009314
AUTO SALONO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 18.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
AUTO SERVISO DARBO LAIKAS  
P - P 8.00 – 18.00
Š 10.00 – 15.00
S nedirbame
BANKAS  ATSISKAITOMOJI SĄSKAITA
AB Swedbank LT59 7300 0100 9233 3779
AB SEB bankas  LT18 7044 0600 0048 0506
Luminor Bank AB LT71 2140 0300 0086 2930


 


Citroën automobilių pardavimo skyriaus kontaktai

Monika Liaudanskytė

Salono administratorė

Telefonas: +370 5 275 3744
administratore.laisves3a@faktoauto.lt

Justina Andruškevičiūtė

Citroën pardavimų vadybininkė

Telefonas: +370 694 44285
justina.andruskeviciute@faktoauto.lt

Petras Serapinas

Citroën pardavimų vadovas

Telefonas: +370 616 71499
petras.serapinas@faktoauto.lt

Arnas Trapnauskas

Automobilių pardavimų asistentas

Telefonas: +370 5 275 3744
arnas.trapnauskas@faktoauto.lt

 


Citroën verslo klientų skyrius

Audrius Butrimavičius

Projektų vadovas

Telefonas: +370 694 44048
audrius.butrimavicius@faktoauto.lt

Kazimieras Maneikis

Automobilių pardavimo direktorius

Telefonas:  +370 611 13323
kazimieras.maneikis@faktoauto.lt

 


Citroën Autoservisas

Žilvinas Marcinkevičius

Serviso vadybininkas

Telefonas: +370 5 2753744
zilvinas.marcinkevicius@faktoauto.lt

Lukas Zalanskas

Serviso vadybininkas

Telefonas: +370 5 2753744
lukas.zalanskas@faktoauto.lt

Tautvydas Steputis

Vyr. serviso vadybininkas

Telefonas: +370 5 275 3744
tautvydas.steputis@faktoauto.lt

Mantautas Maslovas

Garantijų vadybininkas

Telefonas: +370 5 275 3744
mantautas.maslovas@faktoauto.lt

Dainius Jarušaitis

Serviso vadovas

Telefonas: +370 5 275 3744
dainius.jarusaitis@faktoauto.lt

 


Citroën detalių skyrius

Justinas Pavasaris

Atsarginių detalių vadybininkas

Telefonas: +370 5 250 6022
justinas.pavasaris@faktoauto.lt

Tomas Piškinas

Sandėlio vadybininkas

Telefonas: +370 5 250 6022
sandelisl3@faktoauto.lt

 


Naudoti automobiliai

Andrius Petkūnas

Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 652 52919
andrius.petkunas@faktoauto.lt

Justas Cemnolonskis

Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 620 95924
justas.cemnolonskis@faktoauto.lt

Arnas Tamkevičius

Naudotų automobilių pardavimo asistentas

Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 612 70642
arnas.tamkevicius@faktoauto.lt

Ignas Šiaulys

Naudotų automobilių vyriausias vadybininkas

Telefonas: 8 (5) 2357145
+370 616 70344
ignas.siaulys@faktoauto.lt

 


Citroën kėbulų remonto servisas

Jevgenij Kibickij

Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas

Telefonas: 8 (5) 2357144
+37062071312
jevgenij.kibickij@faktoauto.lt

Pavel Žebelovič

Kėbulų remonto serviso priėmėjas-konsultantas

Telefonas: 8 (5) 2357144
+37061522355
pavel.zebelovic@faktoauto.lt

 


Ryšių su klientais skyrius

Greta Serackienė

Ryšių su klientais atstovė

Telefonas: +370 5 275 3744
+370 612 33970
greta.serackiene@faktoauto.lt

 


Administracija

Donatas Rutkauskas

Direktorius

Telefonas: 8 (5) 2357145
donatas.rutkauskas@faktoauto.lt

Valdemaras Rudzys

Popardaviminio aptarnavimo padalinio vadovas

Telefonas: 8 (5) 2357145
valdemaras.rudzys@faktoauto.lt


Buhalterija

Rolandas Bizunovičius

Vyr. buhalteris

Telefonas: 8 (5) 2357143
rolandas.bizunovicius@faktoauto.lt

Irma Purkėnienė

Buhalterė

Telefonas: 8 (5) 2357143
irma.purkeniene@faktoauto.lt

 


 

Darbalaukio versija