CITROËN VILNIUS

 

FAKTO AUTO CITROËN SERVISAS


 

UAB “Fakto” autocentras yra CITROËN autorizuotas serviso partneris, kuris atlieka visų ‎Citroën automobilių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontą bei prekiauja originaliomis ‎Citroën automobilių dalimis.
UAB „Fakto“ autocentras autoservise dirbantis techninis personalas yra ruošiamas ir atestuojamas pagal specialias programas. Visi technologiniai procesai atliekami  nustatytu eiliškumu, naudojant moderniausią diagnostinę įrangą bei specialius įrankius, bet didžiausias privalumas yra per 6 darbo metus sukaupta ne tik darbų atlikimo, bet ir klientų aptarnavimo patirtis.


Autoserviso teikiamų paslaugų kainos nustatomos pagal Citroën patvirtintas darbo laiko normas tam tikro modelio ir modifikacijos konkrečiai technologinei operacijai.


Bendrovės kėbulų remonto ceche naudojama moderni dažymo technologija ir įranga: kompiuteriniai kėbulo geometrijos atstatymo stendai, aukščiausios kokybės pilnai įrengta dažymo ir džiovinimo kamera, dažymui naudojami ekologiški dažai vandens pagrindu.


Autoserviso atsarginių detalių sandėlyje visada yra automobilių techniniam aptarnavimui reikalingos detalės ir medžiagos. Didesnės apimties remontams detalės, kurių nėra šiame sandėlyje, pristatomos per 2-3 darbo dienas iš paskirstymo sandėlių Europoje, kur laikoma per 80% visų automobilio detalių.


Visiems bendrovės servise atliktiems darbams suteikiama garantija. Naujai parduotų ir aptarnautų automobilių lankymasis servise fiksuojamas galingoje operacinėje sistemoje, todėl iškilus klausimams galima rasti automobilio aptarnavimo datas, ridą aptarnavimo metu, pakeistas atsargines dalis, atliktus remonto darbus ir kitą informaciją.


‎Citroën automobilio techninės priežiūros darbus rekomenduojame atlikti ‎Citroën atstovybės dirbtuvėse. Vartotojų patogumui UAB „Fakto“ autocentras servise yra atliekami ne tik automobilių aptarnavimo darbai, bet taip pat teikiamos ir kitos paslaugos, susijusios su Jūsų automobilio eksploatacija. ‎Citroën darbuotojai yra specialiai pasirengę šiems darbams. Jiems teikiama naujausia informacija apie techninę automobilio priežiūrą. Be to, jie skaito techninę literatūrą, įvairius leidinius, nuolat stažuojasi mokymo kursuose. Dauguma mechanikų yra susipažinę su pagrindine ‎Citroën gamintojo atestuota technine programa ir išlaikę daugybę sudėtingų egzaminų.


‎Citroën servise naudojamos originalios ‎Citroën atsarginės dalys, sukurtos būtent Jūsų automobiliui.


Mes rekomenduojame laikytis automobilio techninės būklės priežiūros programoje numatyto grafiko. Darbus pagal šią programą atliks bet kuri ‎Citroën atstovybės dirbtuvė. Programos esmė – automobilio techninės būklės patikrinimas, kurį privalu atlikti kas 20 000 km arba vieną kartą metuose. Gamintojas skiria didžiulį dėmesį Jūsų ‎Citroën automobilio būklei, todėl serviso darbuotojai prieš remontą atliks 55 punktų patikrą.


Visiems autoservise atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms suteikiama garantija: originalioms detalėms 12 mėn., amortizatoriams – 24 mėn., darbams – 3 mėn., neoriginalioms detalėms – 3 mėn.


UAB „Fakto“ autocentre galime aptarnauti 10 ‎Citroën automobilių tuo pačiu metu. 6 kvalifikuoti meistrai atlieka darbus pagal aukščiausius ‎Citroën standartus. Kiekvienais metais tobulinasi mokymo kursuose, kuriuose pasisemia naujausių ‎Citroën automobilių ir klientų aptarnavimo žinių.
Autocentro sandėlyje turime visas būtiniausias ‎Citroën atsargines dalis, siekdami užtikrinti greitą ir efektyvų klientų aptarnavimą. Užsakytos ‎Citroën dalys pristatomos per 2-3 darbo dienas bei joms suteikiama gamintojo garantija.


‎Citroën Servise atliekame:

 

Alyvos keitimą;
Filtrų keitimą;

Garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas;

Automobilių diagnostinkos darbus;

Oro kondicionierių užpildymą;

Ratų geometrijos reguliavimą;

Padangų montavimą, balansavimą;

Automobilių elektrinės dalies priežiūrą bei diagnostiką;

Programinių modulių bei programų veiklos diagnostiką;

Visos darbo vietos parūpintos naujausia programine įranga ir specialiaisiais įrankiais.


‎Citroën kėbulų remonto cechas.

Erdviose ir moderniose patalpose vienu metu galime aptarnauti iki 10 ‎Citroën automobilių. Visa įranga atitinka moderniausius ‎Citroën standartus.


Čia mes atliekame:

• Draudimonio įvykio sąmatos sudarymą;

• Automobilio remonto darbų sąmatos sudarymą;

• Atsarginių dalių remontui atlikti užsakymą;

• Automobilio geometrijos atstatymo darbus;

• Automobilio išrinkimo ir surinkimo darbus;

• Automobilio ruošimo ir dažymo darbus;


"Fakto" autocentras turi savo dažų maišymo patalpas, todėl visus reikiamus atspalvius galimė pasigaminti vietoje iškarto, sutaupome daug laiko ir atliekame visus darbus daug greičiau. Visi automobiliai dažomi vandens pagrindo dažais. Kėbulų ceche dirba patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai. Visiems atliekamiems darbams suteikiame garantiją."Fakto" autocentras, UAB

 
Laisvės pr. 3A, LT-04132 Vilnius

Įmonės kodas
126200938
PVM kodas
LT262009314

Bankas

Atsiskaitomoji sąskaita

AB Swedbank

LT597300010092333779

AB SEB bankas

LT187044060000480506

AB Nordea bankas

LT712140030000862930