Pridėta 14.03.2019

Ženevos automobilių parodoje „Citroën“ pristatė savo konceptinį modelį „SpaceTourer The Citroënist Concept“. Tai yra modernus ir išraiškingas furgonas, kurį įkvėpė laisvės paieškos ir noras dalintis. Jame galima gyventi ir dirbti, patiriant įvairiausius nuotykius. Modelio pavadinimas atspindi jo gerbėjų atsidavimą šiam prekės ženklui, kurio pagrindinis siekis – iškirtinis ir išraiškingas dizainas susipinantis su komfortu kelionėse.

Jis taip pat suteiks daugiau judėjimo laisvės, nes kartu pristatomas išskirtinis dviratis. „Rider The Citroënist by Martone“ kurtas su dviračių gamintoju „Martone“, o jame atsispindi konceptinio „SpaceTourer The Citroënist Concept“ dizaino detalės. Dvirtatį kartu su kitais „The Citroënist“ aksesuarais galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.lifestyle.citroen.com.

       

Naujasis keliavimui skirtas konceptinis modelis sukurtas ant „SpaceTourer“ bazės. Jo įrangą viduje kurė namelių ant ratų gamybos kompanija „Pössl“, kuri parduoda „SpaceTourer“ versiją „Campster“. Jame gali miegoti du žmonės, yra dviračių laikiklis, o viduje galima susikurti vietą darbui. „SpaceTourer The Citroënist Concept“ atspindi dinamišką „Citroën“ įsitraukimą į namelių ant ratų rinką. 2018 metais Europos namelių ant ratų rinkoje „Citroën“ augo 71 proc. ir įsitvirtino antroje vietoje.

Darbalaukio versija