Pridėta 25.10.2018

Europos automobilių rinkimų „Autobest Award“ komisija iš 20 kandidatų išrinko 6 finalininkus. Šiame prestižiniame renginyje net 2 iš jų yra „Citroën“ modeliai: naujieji „Citroën Berlingo“ ir „Citroën C4 Cactus“. Per visus 18 konkurso metų tai yra pirmas kartas, kai finale dalyvauja du vieno gamintojo modeliai. 2019 metų „Best Buy Car of Europe“ konkurso nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 15 dieną. 

Nuo pat 2001 metų „Autobest“ žurnalistų organizacija kiekvienais metais renka „Best Buy Car of Europe“ nominacijos nugalėtoją. 

2017 metais „Citroën Berlingo“ buvo geriausiais parduodamas gamintojo modelis 17 šalių ir dabar bendroje statistikoje nusileidžia tik C3. Europoje tai – antras geriausiai parduodamas laisvalaikio automobilis, o lengvųjų komercinių automobilių segmente yra trejetuke. Iš viso nuo 1996 metų buvo pagaminti daugiau nei 3,3 mln. šių modelių. Naująją automobilio kartą įkvėpė klientų lūkesčiai, o tai geriausiai iliustruoja šūkis „Inspired by You“ (liet. Įkvėptas tavęs). Daugiafunkcinis „Citroën Berlingo“ yra gudrus pirkinys šeimoms ir senjorams, kuriems šis automobilis tampa praktiškas ir erdvus aktyvaus laisvalaikio partneris.

Naujasis „C4 Cactus“ dėka savo unikalumo yra nepamainomas ir ypač patogus hečbekas. Naujasis modelis žymi „C4 Cactus“ pažangą. Dabar jis patobulėjęs technologine ir variklių prasme bei toliau išsiskiria savo stiliumi bei komfortu. Automobilio stilius vis dar toks pat drąsus, modernus ir pasižymintis išskirtiniu statusu. Viduje „C4 Cactus“ komfortui nėra lygių, nes keleiviai apgaubiami tarsi kokone. Dėka gamintojo diegiamos „Advanced Comfort“ programos „C4 Cactus“ yra pirmasis modelis Europoje, kuriame sumontuota „Progressive Hydraulic Cushions“ pakaba su hidraulinėmis pagalvėmis. Todėl važiavimas šiuo automobiliu primena sklendimą „stebuklingu kilimu“.

Automobilius rinkimuose vertins 31 žurnalistas iš 31 Europos šalies. Finalininkai bus vertinami pagal 13 kriterijų tokių kaip kainos ir kokybės santykis, dizainas, patogumas, technologijos, paslaugų ir atsarginių dalių prieinamumas bei pardavėjų tinklas.

Nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 15 dieną.

Darbalaukio versija