Pridėta 21.06.2017

CITROËN tartautiniu mastu stiprina savo pozicijas SUV segmente

Po C5 Aircross pristatymo, CITROËN siekia tarptautiniu mastu užkariauti SUV segmentą ir pristato naująjį C3 Aircross – “naujos kartos” ir išskirtinės išvaizdos krosoverį. Savo unikaliu kėbulo stiliumi ir išraiškingomis formomis jis pateikia galingą ir naują požiūrį. Krosoverio išskirtinumą dar labiau sustiprina gausios individualizavimo galimybės, gamintojas siūlo 90 eksterjero kombinacijų ir 5 interjero dizaino schemas. Įkvėptas klientų lūkesčių, šis “skirtas žmogu” krosoveris pasižymi neprilygstamu erdvumu ir transformavimo galimybėmis, o dėka jo atveriamo panoraminio stiklinio stoglangio jis tarsi susilieja su aplinka.

Kaip Citroën Advanced Comfort® programos ambasadorius, C3 Aircross teikia visapusišką gerovę automobilio salone ir išskirtinę vairavimo patirtį važiuojant. Automobilis vienodai lengvai valdomas tiek mieste, tiek užmiesčio keliuose, o sukibimo kontrolė Grip Control® ir pagalbos važiuojant įkalne Hill Assist Descent sistema dar labiau praplečia naujojo modelio galimybes. Automobilis aprūpintas moderniomis technologijomis, siūloma 12 vairavimo pagalbos sistemų, spalvotas projekcinis ekranas, 4 prisijungimo technologijos, bevielis mobiliųjų įrenginių įkrovimas.

Naujasis krosoveris Citroën C3 Aircross Europoje bus pristatomas antroje 2017 metų pusėje, o vėliau – ir tarptautiniu mastu.

Darbalaukio versija