Pridėta 30.11.2018

Europos metų automobilio rinkimų komisija iš 38 automobilių išrinko 7 finalininkus. Tarp jų – naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“. 2019 metų Europos automobilis bus paskelbtas kovo 4 dieną, prieš Ženevos automobilių parodą.

Metų automobilio rinkimų organizatoriai geriausius automobilius kasmet renka jau nuo 1964 metų. Balsavime dalyvauja 60 žurnalistų iš 23 Europos šalių. Jie atsižvelgia į automobilio kainos ir kokybės santykį, dizainą, patogumą, saugumą, technologijas bei poveikį aplinkai.

Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ šiemet yra tarp 7 finalininkų. Jis pasižymi išreikštu individualumu ir išsiskiria unikalia energija bei pasitikėjimu. Po pristatymo Paryžiaus automobilių parodoje Europoje buvo užsakyta daugiau nei 1500 modelių, o pirmieji klientus pasieks jau gruodį.„Citroën C5 Aircross SUV“ akį traukia tvirtu ir raumeningu dizainu, pasižyminčiu galia be arogancijos. SUV segmente modelis išsiskiria glotniomis linijomis ir grafiniais elementais, tarp kurių – „Airbump“ apdailos. Kaip „Citroën Advanced Comfort“ programos ambasadorius, naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ gali pasigirti komforto inovacijomis. Jame sumontuota nauja pakabos sistema „Progressive Hydraulic Cushions“ su hidraulinėmis pagalvėmis ir naujo dizaino patogios sėdynės. Žinoma, naujasis modelis kurtas pagal geriausias „Citroën“ praktiškumo tradicijas, todėl yra erdvus ir įvairiapusiškas. Jis atspindi šiandieninius poreikius: turi 20 vairuotojo asistentų bei 6 junglumo technologijas.

„Citroën“ tai yra penkti sėkmingi metai iš eilės. Per šį laiką Europoje buvo parduota 590 tūkst. modelių. Per 7 metus tai yra geriausi pardavimų metai ir vien pernai Europoje jie augo 6 procentus. Praėjusių metų spalį rinkoje pasirodė pirmasis „Citroën“ krosoveris „C3 Aircross Compact SUV“. Nuo tada buvo užsakyta beveik 120 tūkst. modelių. Taigi naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ yra neatskiriama „Citroën“ sėkmės dalis ir toliau gamintojui leis siekti gerų rezultatų.

Po vasarį vyks finale esančių automobilių bandymai. Daugiausiai komisijos balsų surinkęs modelis kovo 4 dieną, prieš Ženevos automobilių parodą, bus paskelbtas Europos metų automobiliu.

Darbalaukio versija