Pridėta 20.09.2018

Nuostabus naujojo „Citroën Berlingo“ pripažinimas. Šiandien Hanoverio komercinių automobilių parodoje jis laimėjo geriausio furgono titulą „International Van Of The Year 2019“. Tai jau antras kartas, kai „Berlingo“ įvertinamas šiuo apdovanojimu. Pirmąkart tai įvyko 1997 metais, o nuo to laiko buvo parduota 1,5 mln. šių modelių. Trečioji „Berlingo“ karta apdovanota už išskirtinius sprendimus komforto ir technologijų srityse, kurie nesumažino funkcionalumo. Modelis pratęsia įspūdingą „Citroën“ komercinių automobilių istoriją, kurioje sužibėjo tokie ikoniški automobiliai kaip 2 CV furgonas, „Acadiane“ ir C15. „Įkvėptas profesionalų“ toks yra „Citroën“ komercinių automobilių šūkis, todėl naujasis „Berlingo“ furgonas prisitaiko prie profesionalų poreikių. Jis išsiskiria savo unikalia kėbulo, kuris yra dviejų dydžių (M ir XL), forma bei komforto ir saugumo sprendimais. Čia veikia mažiausiai 20 vairuotojo pagalbos sistemų ir 4 jungiamumo technologijos. Šio prestižinio apdovanojimo nugalėtoją galima užsisakyti jau nuo rudens.

67-osios Hanoverio komercinių automobilių parodos atidarymo metu naujajam „Citroën Berlingo“ buvo suteiktas prestižinis metų furgono apdovanojimas „International Van Of The Year 2019“. Trečiąją modelio kartą įvertino 25 narių komisija, sudaryta iš žurnalistų ir lengvųjų komercinių automobilių žurnalų redaktorių. Naujasis „Berlingo“ furgonas ne tik toliau patobulėjo pagrindinėse srityse - talpume ir praktiškume - bet ir išsiskiria savo moderniu stiliumi, pagerėjusiu komfortu bei technologijomis, kurias šiandien galima sutikti ir keleiviniuose automobiliuose. Šis komisijos, kuriai pirmininkauja Jarlathas Sweeney’us, apdovanojimas pabrėžia modelio pionieriškumą šiame sektoriuje.

Verta prisiminti, kad tai jau penktas kartas, kai „Citroën“ modelis pelno tarptautinį metų furgono apdovanojimą. Komerciniam „Berlingo“ modeliui tai jau antrasis kartas. Pirmąkart apdovanojimą gavo 1997 metais išleista pirmoji modelio karta. Kiti „Citroën“ modeliai taip pat pasižymėjo šioje kategorijoje: „Nemo“ (2009 metais), „Jumpy“ (2008 metais) ir „Jumper“ (1994 metais).

„Citroën“ džiaugiasi, kad naujasis „Berlingo“ furgonas ir vėl gavo metų furgono apdovanojimą „International Van Of The Year 2019“. Šis įvertinimas įrodo trečiosios kartos modelio pažangą ir „Citroën“ stiprybes furgonų rinkoje. Pergalė darkart išryškina spalvingą gamintojo istoriją lengvų komercinių automobilių sektoriuje, o „Berlingo“ ir „Jumper„ ir tęsia „Acadiane“, 2 CV, C15 ir „Type H“ sėkmę. Modernus darbinis automobilis tinkamas visoms paskirtims įkūnija mūsų šūkį „Įkvėptas profesionalų“. Tai yra vienas geriausiai parduodamų komercinių „Citroën“ automobilių, todėl tikimės sustiprinti savo pozicijas Europos lengvų komercinių automobilių rinkoje. Jau pirmąjį pusmetį naujų automobilių registracijos augo 10,6 proc. arba dvigubai sparčiau nei šios rinkos vidurkis“, – pasakojo „Citroën“ prekės ženklo vadovė Linda Jackson.

Darbalaukio versija