Pridėta 09.06.2016

Nuo 2016 m. birželio 10 d. iki rugsėjo 3 d . parodos DS WORLD PARIS lankytojai pamatys naują ekspoziciją „DS ir Vaillante – dvi prancūzų markės“.

Parodoje bus pademonstruoti ryšiai jau beveik 60 metų siejantys šias dvi markes, bus nušviesta turininga Michel’io Vaillant’o ir jo kūrėjų Jean’o et Philippe Graton’ų istorija, taip pat kūrinys Renaissance – naujas Michel’io Vaillant’o nuotykių albumas, išleistas Dupuis leidykloje.

Taip pat bus demonstruojama DS istorija, atspindinti Michel’io Vaillant’o debiutą lenktynėse, galima bus pamatyti DSV-01 – vienvietį 100% elektrinį automobilį, kuriuo komanda DS Virgin Racing važiavo FIA Formulės E čempionate. Šiame naujame albume pasakojama, kaip būtent per šį čempionatą Michel’is Vaillant’as atsidūrė ePrix de Paris 2016 m. lenktynėse.

Nuo 2016 m. birželio 10 dienos šis leidinys išimties tvarka, dar prieš jo pristatymą birželio 17 dieną, bus parduodamas tik DS WORLD PARIS parodoje.

„Nors viena yra reali, kita išgalvota, DS ir „Vaillante“ šiaip ar taip yra dvi jautriai susietos prancūzų markės, kurios ženklino istoriją“, – komentuoja Julien Faux, DS WORLD PARIS vadovas. „Šiandien jos vėl sutelktos į vieną Michel’io Vaillant’o nuotykių albumą – idealią progą, kuria galima atskleisti visuomenei ilgesnę nei 60 metų istoriją.“

EKSPOZICIJA „DS ir VAILLANTE: DVI PRANCŪZŲ MARKĖS“ – ISTORIJA, KURI TĘSIASI

Ekspozicijoje atskleidžiamas ryšys tarp dviejų prancūzų markių – DS ir Vaillante (markės, kurią 1957 metais sukūrė Jean’as Graton’as savo komiksų serijoje – Michel Vaillant). Per beveik 60 metų istoriją jų keliai susikirto daugybę kartų. Ekspozicija panardins lankytojus į unikalią aplinką, kur susimaišo realybė ir fikcija. Per DS WORLD PARIS parodos aukštus bus atskleista, kad DS visada buvo Michel’io Vaillant’o istorijos dalyvė.

Su R-1 bus galima peržvelgti visas albumų ištraukas, kuriose DS atsiduria šalia Vaillante’ų, kaip, pavyzdžiui, kelyje, kuris vaizduojamas albume „Naktinė kelionė“, arba lenktynėse albume „5 merginos lenktynėse“.

Pirmajame aukšte bus pagerbtas Jean’as Graton’as su savuoju DS ir jo, kaip menininko, veikla – demonstruojant originalų jo ranka sukurtą kūrinį.

Su R+1 šviesos bus nukreiptos į naująjį Michel’io Vaillant’o nuotykių albumą Renaissance bei į Formulę E – XXI amžiaus lenktynes. Šiame aukšte bus taip pat demonstruojamas DSV-01 – vienvietis 100 % elektrinis komandos DS Virgin Racing lenktyninis automobilis, dalyvaujantis FIA Formulės E čempionate. Būtent šis automobilis šiame naujame epizode yra Michel’io Vaillant’o konkurentas.

Philippe’o Graton’o, Jean’o sūnaus ir dabartinio Michel Vaillant scenaristo nuomone, „ši paroda su realia ir išgalvota marke yra nepakartojamas dalykas, ryšiai yra stebinantys, DS ir Vaillante yra amžininkai, pasižymintys dizaino drąsa ir elegancija, technologinėmis naujovėmis bei prancūziška kompetencija“.

ALBUMAS RENAISSANCE IR MICHEL VAILLANT ART STRIPS PIRMA JŲ PRISTATYMO

Albumas Renaissance bus išimtinai pardavinėjamas parodoje DS WORLD PARIS dar prieš Dupuis leidyklai jį pristatant birželio 17 d. Prancūzijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Kanadoje.

Penktasis naujojo sezono epizodas nukels skaitytoją į FIA Formulės E čempionatą. Šalia Michel’io Vaillant’o, dalyvaus ir DS markės automobilių sporto padalinio DS Performance nariai, sukūrę ir tobulinantys DSV-01 – automobilį, kuriuo lenktynėse dalyvauja DS Virgin Racing komanda.

Albumą Renaissance bus galima įsigyti už 15,50 eurų.

Šio pristatymo proga bus parduodami ir keturi Michel Vaillant Art Strips darbai (didelio formato piešinių variantai). Tai nauji šiuolaikinio meno kūriniai, iškeliantys Jean’o Graton’o kūrybą.

Darbalaukio versija