Pridėta 01.06.2020

 

Dalinamės dar vieno Citroën automobilio apžvalga. Šį kartą visą dėmesį skiriame Citroën C5 Aircross. O tie, kuriems šis pristatymas patiko, registruokitės bandomajam važiavimui ir išbandykite šio išskirtinio SUV savybes gyvai.
 

Stilingas ir komfortiškas salonas

Citroën C5 Aircross salonas

Didelėje „Citroën C5 Aircross“ salono erdvėje rasite daug modernių technologijų, supakuotų į stilingą ir komfortišką rinkinį, bet konkurentų modeliuose galima rasti ir lengviau naudojamų multimedijos sistemų.

Kol kiti automobilių gamintojai stengiasi pagaminti aptemptų džinsų porą, „Citroën“ pagamino patogių jogos kelnių porą. Leiskite paaiškinti. Matote, didžioji dalis modernių SUV bando būti stilingi ir sportiški, kas dažniausiai pasireiškia dideliais ratais ir nepatogiu važiavimu, bet tik ne „Citroën C5 Aircross“. Stiliaus jis turi per akis, o komfortas pirmoje vietoje. Būtent taip ir turėtų būti sukurtas SUV.

Beje, kovodamas prieš stiprius konkurentus, Citroën C5 Aircross pelnė „carwow“ 2019 metų apdovanojimą už komfortą.

Negana to, dėka dėl kai kurių dizaino elementų, tokių kaip įmantrūs galiniai 3D žibintai arba kontrastuojančių spalvų akcentai aplink visą kėbulą, „Citroën C5 Aircross“ atrodo gerokai įdomiau.

Viduje, sprendžiant vien pagal išvaizdą, „C5 Aircross“ taip pat triuškina konkurentus - gaunate tvarkingą minimalistinį išdėstymą, kurį galite suasmeninti pasirinkdami iš daugelio dizaino ir spalvų schemų. Nesvarbu kokią spalvą pasirinksite - sėdynės, kurias gausite, yra super komfortiškos.

Sėdėdami gale taip pat jausitės komfortabiliai. Čia rasite tris atskiras sėdynes, ko dažniausiai nėra to pačio kainų segmento modeliuose. Tai leidžia kiekvieną sėdynę atskirai judinti pirmyn ar atgal, o prireikus ir sulankstyti, kad visokio dydžio keleiviai tilptų patogiai.

Net nustūmus sėdynes atgal bagažinė liks didesnė, nei rasite „Kia Sportage“. Nustumkite sėdynės į priekį ir bagažinės tūriu konkuruosite su didesniu „Škoda Kodiaq“. „Citroën C5 Aircross“ yra labai praktiškas SUV.

 

„Citroën C5 Aircross“ puikiai tinka migdant jūsų kūdikį - jis toks komfortabilus ir tylus

Dėka to, kaip raminančiai važiuoja „C5 Aircross“, galima ir užmiršti kai kuriuos salono trūkumus. Daugelyje konkurentų galimybė pasirinkti važiavimo režimą suteikia iliuziją, kad vairuojate sportinį automobilį, bet „C5 Aircross“, pašalinęs šią iliuziją, yra vienas komfortiškiausių šeimai skirtų SUV, šiuo metu esančių pardavime. Suteikdamas važiavimo komfortą greitkelyje „Citroën“ su užduotimis puikiai susitvarko ir manevruojant mieste. Dėka papildomoje įrangoje montuojamos 360 laipsnių kameros ir lengvo bei malonaus vairo, parkuoti šį automobilį bus labai lengva.

Šios komfortiškos važiuoklės trūkumas yra tai, kad posūkiuose jaučiamas pakankamai didelis automobilio svyravimas, o tai sudaro ne tokio „aštraus“ valdymo įspūdi, kaip, pavyzdžiui kiek mažesnio „Seat Ateca“. Kitą vertus, tai maža kaina, kurią sumokate už gaunamą komfortą.

Kalbant apie variklių pasirinkimą, „C5 Aircross“ ir čia lenkia jau minėtą „Seat Ateca“. Geriausias pasirinkimas - 130 AG dyzelinis motoras, suporuotas su aštuonių pavarų automatine pavarų dėže. Su šia kombinacija nelaimėsite lenktynių prie šviesoforų, bet būsite apdovanoti puikiais degalų sąnaudų rezultatais, o žemų sūkiu diapazone esanti galia daug geriau atitinka „C5 Aircross“ charakterį nei aukštus sūkius mėgstantis 130 AG išvystantis benzininis motoras. Galima rinktis ir 180 AG turintį benzininį ar dyzelinį motorą, bet šį pasirinkimą vertą daryti tik jeigu pastoviai teks vežioti keleivius ir bagažą.

Jau standartinę įrangą turinčiuose modeliuose sumontuota svarbiausia saugumo įranga, tokia kaip automatinis stabdymas ar perspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema. Funkcija, su kuria verta komplektuoti automobilį, yra „Grip Control“. Ši sistema, pasitelkdama stabilumo kontrolę, suteikia papildomo pasitikėjimo važiuojant bekelėje ir bandant ištrūkti iš purvyno stovyklavietėje ar apsnigto išvažiavimo iš kiemo.

Apibendrinus galima sakyti, jog yra sportiškesnių SUV, kurie galbūt net turi geresnes multimedijos sistemas, bet nei vienas iš jų nėra toks komfortabilus ir atsipalaidavęs kelyje kaip „Citroën C5 Aircross“, o taip pat ir taip gerai atrodantis. Visa tai „C5 Aircross“ paverčia puikiu pasirinkimu, jeigu ieškote komfortabilaus transporto šeimai.

 

Šią apžvalgą parengė carwow.co.uk


 
 

 

Darbalaukio versija