Pridėta 02.03.2020

Citroen elektromobilis Citroen AMI fakto auto

„Citroën“, per šimtmetį, demonstravo drąsą ir kūrybiškumą demokratizuodama galimybes mobilumui. Einant 101-iesiems gyvavimo metams, prekės ženklas stipriai smogia pristatydamas ami – 100% elektra varomą automobilį. Tai yra kulminacija, prasidėjusi nuo ,,AMI ONE Concept“.

,,Ami“ yra novatoriško prekės ženklo pažangus sprendimas, įkvėptas klientų ir pateisinantis pritaikomumą naujiems poreikiams, iššūkiams mieste bei aplinkosaugai.

Citroen elektromobilis

,,Ami“ yra neįprastas automobilis: 100 procentų varomas elektra, dviejų sėdimų vietų. Elektromobilis komfortiškas, saugus, kompaktiškas bei judrus. Unikalusis „Citroën Ami“ meta iššūkį nusistovėjusiems automobilių šablonams.

,,Ami” yra prieinamas kiekvienam: vairuotojo pažymėjimas nėra būtinas; pritaikyta galimybė klientams „à la carte“ pasirinkti automobilių dalijimąsį per „Free2Move“ arba pasinaudoti ilgalaike nuoma nuo 19,99 € per mėnesį.

„Ami“ yra nauja patirtis: bendradarbiaujant su „Fnac Darty“ ir „Citroën“ tinklo partneriais, kiek įmanoma arčiau vartotojo su 100% interaktyvia patirtimi. „Ami“ siūlo globalų 360° sprendimą mobilumui mieste, kad judėjimo laisvė būtų lengvesnė ir tinkama didžiajai daliai žmonių.  

Citroen AMI elektromobilis Lietuvoje

„Citroën“ - prekės ženklo gamintojas, turintis daugiau nei šimtmečio istoriją kuriant nekonformistinius ikoninius automobilius - šiais metais su Ami- 100% ëlectric ketina klientams palengvinti mobilumą mieste. „Citroën“ DNR yra susijusi su inovacijomis, drąsiais ir netikėtais sprendimais, paslaugomis ar produktais, įkvėptais didžiausio žmonių skaičiaus. 2019 m. kovo mėn. Ženevos automobilių parodoje buvo pristatytas ,,AMI ONE Concept“. Didelio susižavėjimo sulaukęs naujo automobilio konceptas padarė įtaką tam, kad ,,Ami“, praėjus vos metams, taptų realybe.

Citroen ami elektromobilis

„Ami“ - praktinis atsakas į naujus mobilumo lūkesčius, susijusius su trumpomis kelionėmis. Suteikiama puiki galimybė lengviau judėti miesto centre. Tai mikromobilumo priemonės alternatyva motoroleriams, dviračiams, mopedams ar viešajam transportui, nereikalaujanti didelių išlaidų ir didinanti naujų skaitmeninių transporto rūšių vartojimo plėtrą.

Ami - 100% ëlectric neturi jokių apribojimų judėjimui. „Citroën“ pristato šimtaprocentinę elektrinio mobilumo patirtį, kuri ikvepė sukurti kiekvienam lengvai prieinamą automobilį.


 

 

Citroen AMI elektromobilis

Darbalaukio versija