Pridėta 11.11.2019

„Citroën“ savo technologiškai svarbiausiame modelyje pristato elektrinę jėgainę. Jau dabar gamintojas „C5 Aircross SUV Hybrid“ vadina „ë-Comfort“ klasės SUV. Šis modelis išsiskiria savo komfortu, pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions“ amortizatoriais, „Advanced Comfort“ programos sėdynėmis ir 20 vairuotojo pagalbos sistemų. Dabar „C5 Aircross SUV“ verčia naują „Citroën Advanced Comfort“ programos dalį ir siūlo įkraunamą hibridinį modelį.


„CITROËN“ ELEKTRIFIKACIJOS PRADININKAS

„C5 Aircross SUV Hybrid“ yra pirmasis „Citroën“ žingsnis į savo gamos elektrifikaciją. Tuo tarpu iki 2025 metų visi gamintojo modeliai turės elektrines versijas. 2020 metais „Citroën“ šalia savo modelių su galingais vidaus degimo varikliais pradės siūlyti 100 proc. elektrinius ir įkraunamus hibridus. Nuo šio „C5 Aircross SUV Hybrid“ modelio visi naujieji gamintojo modeliai turės elektrines versijas. Taip „Citroën“ įsipareigoja pereiti prie atsakingų energijos šaltinių ir pagal klientų pageidavimus suteiks tokio transporto galimybes kiek įmanoma daugiau vairuotojų, visose rinkose ir kiekviename segmente.

DIDŽIAUSIAS KOMFORTAS DIDŽIAUSIAM KIEKIUI VAIRUOTOJŲ

 

Automobilis kartu su savo unikalumu ir moderniomis technologijomis pradeda naują programos „Citroën Advanced Comfort“ etapą. Modelis su įkraunama hibridine jėgaine pasižymės:

Būdamas didžiausiu ir prabangiausiu „Citroën“ modeliu „C5 Aircross SUV Hybrid“ gali pasiūlyti naują keliavimo patirtį ir universalumą. Vien elektra galima nuvažiuoti 50 km (pagal WLTP bandymus) ir to užteks kasdieninėms ramioms kelionėms. Tuo tarpu ilgesnėms išvykoms laisvės suteiks benzininis variklis.


 

Darbalaukio versija