Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

ATNAUJINTAS CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Citroën Grand C4 Spacetourer kaina - nuo 26 100 €

Citroën visada reiškė patogumą ir praktiškumą. Nuostabaus dizaino Citroën Grand C4 Spacetourer turi tai ir dar daugiau! Šis modelis puikiai tiks šeimoms, kurios mėgsta leistis į nuotykių pilnas keliones.

 

Citroën būdingą komfortą užtikrina modelio viduje ir išorėje įrengti sumanūs sprendimai. Pavyzdžiui, bagažinė yra atidaroma perbraukus koja užpakalinio buferio apačioje, o bagažinės dangtis užsidaro automatiškai.

 

Saloną puošia nedideli LED šviestuvai, tamsoje apšviečiantys durų apvadus ir slenkstį. Patogumą užtikrina ir beraktis užvedimas, užvedimo pagalbos sistema automobiliui stovint ant šlaito, automatinis artimųjų-tolimųjų šviesų įjungimas, nematomų zonų ekranas, automobilio parkavimo asistavimo įranga ir 360 laipsnių vaizdą rodanti atbulinio važiavimo vaizdo kamera.

Sumaniame pasaulyje – sumanus gyvenimas

Nauji laikai reikalauja naujoviškų sprendimų, o Citroën šioje srityje yra tikras meistras. Naujajame modelyje sumontuota įvairiausių šiuolaikinių asistavimo sistemų, pavyzdžiui, greičio ribojimo nustatymo sistema ir tinkamo važiavimo greičio parinkimo įranga. Nuvažiavus tam tikrą atstumą vairuotojui pasiūloma sustoti ir išgerti kavos – prietaisų skydelyje pasirodo kavos puodelio simbolis. Vairuotojo ir keleivio komfortą užtikrina ir priekinės sėdynės su masažo funkcija.

 

Apie nukrypimą nuo eismo juostos praneša nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio palaiko adaptyvi greičio palaikymo sistema. Keleivių saugumą užtikrina stabdymo pagalbos sistema, kuri, į pavojų nesureagavus vairuotojui, automatiškai sustabdo automobilį pati.

Prie Citroën Grand C4 Spacetourer galima prijungti bet kokią asmeninę išmaniąją įrangą, o prietaisų skydelyje esantis navigacijos žemėlapis rodomas 3D formatu. Šiame 7 colių jutikliniame ekrane matoma visa vairuotojui reikalinga informacija.

Visiems Citroën automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija

 

 
 


Garantija: 5 metus ar 150 000 km

Darbalaukio versija