Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

Naujasis Citroën C4 Cactus – ypatingai patogus unikalių savybių hečbekas

Citroën C4 Cactus kaina - nuo 16 000 €

Citroën toliau stebina naujais modeliais. Šį kartą pasaulį pradžiugino atnaujintu kompaktišku hečbeku Citroën C4 Cactus. Naujasis modelis yra šviežio oro gūsis hečbekų segmente, nes išskirtinumas suderintas su aukščiausios klasės komfortu.

 

UNIKALIŲ SAVYBIŲ HEČBEKAS: DRĄSUS, TAČIAU ELEGANTIŠKAS STILIUS

Naujojo Citroën Cactus platus ir išraiškingas priekis, atnaujinto stiliaus sparnai ir durys, ekspresyvių bei švelnių bruožų galas, kuriame sumontuoti naujo dizaino 3D LED žibintai kuria ypatingo, unikalaus stiliaus automobilio įvaizdį. Tinkamai subalansuotos ir išraiškingos formos meta iššūkį nusistovėjusiems hečbeko standartams.

Atkreipiantis į save dėmėsį automobilis užtikrina, kad važiuodami juo jausitės išties ypatingai.

2,60 m atstumas tarp priekinių ir galinių ratų ašių daro modelį kompaktišku, automobilis valdomas dinamiškiau ir lengviau, tačiau išlaiko hečbekų segmentui būdingą erdvumą. Modeliui būdingi klasikiniai Citroën kėbulo dizaino elementai, pabrėžiantys aptakumą: „Airbump®“ apsaugos durelių apatinėje dalyje, ištisinė stiklinė linija ties viduriu bei stiklinis stogas, dviaukštis priekis ir išskirtiniai 3D LED žibintai gale.

Naujasis modelis turi 31 eksterjero variantus su 9 kėbulo spalvomis ir 4 spalvų paketais, suteikiančiais galimybę sukurti rafinuotus spalvinius akcentus automobilio salone. Patogiame, erdviame ir stilingame salone iš karto užlieja ramybės jausmas. Siūlome net 5 prabangius ir savitus interjero variantus, kurie sukuria šviesią, jaukią ir rafinuotą aplinką.

Tamsus su balta juosta salonasŠviesus su ruda salonasCitroën C4 Cactus Juodas salonasCitroën C4 Cactus šviesus salonas

 

YPATINGAI PATOGUS HEČBEKAS – NAUJAS STANDARTAS, PRIEINAMAS VISIEMS

Šiame modelyje išnaudoti visi „Advanced Comfort“ programos elementai, todėl tai yra pirmasis automobilis Europoje, kuriame technologiniai pasiekimai panaudoti siekiant sukurti visapusišką patogumą. Jame pirmą kartą panaudota hidraulinė pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions™“ (PHC) technologija, kurios dėka nejusite jokių kelio nelygumų ir pasijusite tarsi skristumėte sėdėdami ant stebuklingo kilimo. Tai taip pat pirmasis automobilis pasaulyje, kuriame sumontuotos naujosios „Advanced Comfort“ sėdynės, suteikiančios aukščiausios klasės kūno padėties patogumą.

Automobilis sukurtas su naujos kartos garso izoliacija. 12 vairavimo asistavimo ir 3 modernių ryšio įrenginių dėka keleiviai jausis visiškai saugūs ir atsipalaidavę. Šių modelių našūs ir efektyvūs varikliai taip pat padeda vairuotojui pajusti didesnį vairavimo malonumą.

Visiems Citroën automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

 

 
 


Garantija: 5 metus ar 150 000 km

Darbalaukio versija