Data:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

1 2

Susipažinkite – visiškai naujas „Jumpy“!

Naujasis „Jumpy“ modelis yra sukonstruotas ant naujoviškos modulinės platformos, todėl automobilio bagažinė gali būti net trijų skirtingų ilgių. Didesnių automobilių naudingas krovinių plotas siekia 4 metrus, o tik 1,9 m aukščio automobilyje telpa 6,6 m3 krovinių. Krovinių masė gali siekti 1 400 kg, o prie automobilio dar galima prikabinti iki 2 500 kg priekabą. Mažesnis, tačiau talpus „Jumpy“ modelis yra tik 4,6 m ilgio, todėl puikiai manevruoja net ir siaurose miesto gatvelėse.

Galima pasirinkti tiek vienos, tiek ir dviejų sėdimų eilių „Jumpy“ versijas, o į automobilį telpa 9 keleiviai. Prireikus priekinę „Jumpy“ keleivio sėdynę galima užlenkti, todėl net ir mažesniame „Jumpy“ modelyje galima pervežti iki 4 m ilgio daiktus. Krovininėje automobilio versijoje šiuo tikslu tarpinėje sienelėje yra įmontuota anga. Ilgo kėbulo „Jumpy“ bagažinės durelės atsidaro 250 laipsnių kampu, vienatūrių segmente, šis modelis pasižymi naujoviškumu – jo šoninės stumdomos durelės yra atidaromos automatiškai – pakanka koja perbraukti po užpakaliniu sparnu. Vairuotojas nepakildamas iš savo vietos taip pat gali atidaryti ir uždaryti stumdomas dureles.

Papildomos „Jumpy“ įrangos sąraše galima rasti 7 colių jutiklinį ekraną, kuriame yra įtaisyta tiek navigacinė įranga, tiek ir atbulinio važiavimo vaizdo kamera. Vaizdo kameros ekraną galima prijungti prie užpakalinio vaizdo veidrodėlio, taip pat įrangoje yra ir priekiniai bei galiniai automobilio statymo dalikliai. Head-up-display ekrane ant priekinio stiklo vairuotojui matoma informacija apie važiavimo greitį ir navigacinės nuorodos. Profesionalų naudojimą užtikrina ir palengvina laisvų rankų įranga iš automobilio vidaus ir išorės atidaromos slenkamos durelės. 

Naujojo „Jumpy“ saugumą užtikrina greičio ribotuvas ir eismo ženklų identifikavimo bei automatinė stabdymo sistemos. Automatinė stabdymo sistema įsijungia tik esant neišvengiamai pavojingai situacijai. Adaptyvi greičio palaikymo įranga palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, taip pat vairuotojui padeda ir nematomų zonų monitorius, o apie išvažiavimą iš eismo juostos praneša nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema.

Jau konstrukcinėje stadijoje saugumas buvo naujojo „Jumpy“ modelio tikslas. „EuroNCAP“ susidūrimo bandymuose naujasis modelis gavo maksimalų penkių žvaigždučių įvertinimą. Puikios „Jumpy“ važiavimo savybės užtikrina, kad jis bus puikus partneris ir ilgose darbinėse kelionėse.

Galima pasirinkti net vieną iš septynių įvairių variklių. „BlueHDI“ variklių šeimai priklauso 95–180 AG galios varikliai, o degalų sąnaudos siekia tik 5,1–5,8 l/100 km. 22 litrų „AdBlue“ degalų talpą reikia užpildyti kas 15 000 km, o „Jumpy“ techninės priežiūros laikotarpis yra kas 40 000 km arba 2 metai. Ne paslaptis, kad puikūs degalų sąnaudų rodikliai yra pasiekti pagerinus modelio aerodinamiką ir sumažinus automobilio masę. Palyginus su galingais konkurentais, naujasis „Jumpy“ sveria 100–300 kg mažiau, todėl šis modelis yra taupiausias šio segmento automobilis.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 3 metų arba 100 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija