PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Susipažinkite su mūsų privatumo sąlygomisData:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

1 2 3 4

„DS 3“ – nepakartojamas stilius!

„DS 3“ – sportiškumas tiesiog genuose. Savo kelių spalvų kėbulu ir agresyviai išsikišančia vidurine kėbulo dalimi, ryškiomis chromuotomis detalėmis ir blizgančiais ratlankiais „DS 3“ toli palieka savo konkurentus – nedidelio „DS“ standartinėje įrangoje yra pakankamai sportinės tuštybės.

Išskirtinumo pakanka ir „DS 3“ salone. Ryškus daviklių apšvietimas rodo, kad buvo siekiama unikalumo. Ir pasisekė pasiekti, nes kito tokio automobilio taip lengvai nerasite. Net „DS 3“ ir paprastas modelis atrodo sportinis, net nekalbant apie specialiuosius „Performance“ modelius.

„DS 3“ dizaine taip pat harmoningai dera sportiškumas ir elegancija. Viską karūnuoja ant variklio gaubto besipuikuojantis futuristinis „DS“ logotipas.

Dviejų vienodų nėra. Kiekvienas „DS 3“ yra unikalus kūrinys. Automobiliui pagal savo skonį galima suteikti asmeniškumo, nes galima pasirinkti nesuskaitomą galybę įvairių spalvinių sprendimų, ratlankių, papildomos įrangos ir t.t. Kad nesusisuktų galva pasirenkant stilių, „DS 3“ kūrėjai siūlo įvairių stilių bazinius paketus, kurių pagrindu galėsite susikurti tikrąjį SAVO AUTOMOBILĮ!

Darbalaukio versija