PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Susipažinkite su mūsų privatumo sąlygomisData:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

1 2 3

Atnaujintas „C4 Spacetourer“

„Citroën“ visada reiškė patogumą ir praktiškumą. Nuostabaus dizaino „C4 Spacetourer“ turi visa tai ir dar daugiau.

„Citroën“ būdingą patogumą užtikrina „C4 Spacetourer“ modelio viduje ir išorėje įrengti sumanūs sprendimai. Pavyzdžiui, bagažinė yra atidaroma perbraukus koja užpakalinio buferio apačioje, o bagažinės dangtį automatiškai uždaro elektrinis variklis.

„C4 Spacetourer“ saloną puošia nedideli LED šviestuvai, tamsoje apšviečiantys durų apvadus ir slenkstį. „C4 Spacetourer“ patogumą užtikrina ir beraktis užvedimas, užvedimo pagalbos sistema automobiliui stovint ant šlaito, automatinis artimųjų-tolimųjų šviesų įjungimas, nematomų zonų monitorius, automobilio statymo pagalbos įranga ir 360 laipsnių vaizdą rodanti atbulinio važiavimo vaizdo kamera.

Sumaniame pasaulyje – sumanus gyvenimas

Nauji laikai reikalauja naujoviškų sprendimų, o „Citroën“ yra tikras meistras šioje srityje. Naujojo „C4 Spacetourer“ įrangoje yra įvairiausių šiuolaikinių pagalbininkų, pavyzdžiui, greičio ribojimo nustatymo sistema ir tinkamo važiavimo greičio parinkimo įranga. Nuvažiavus tam tikrą atstumą „C4 Spacetourer“ pasiūlo vairuotojui sustoti ir išgerti kavos – prietaisų skydelyje pasirodo kavos puodelio simbolis. Vairuotojo ir keleivio savijauta pasirūpina ir priekinės sėdynės su masažo funkcija.

Apie išvažiavimą iš eismo juostos praneša nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio palaiko adaptyvi greičio palaikymo sistema. Keleivių saugumą užtikrina „C4 Spacetourer“ stabdymo pagalbos sistema, kuri į pavojų nesureagavus vairuotojui, sugeba automatiškai sustabdyti automobilį.

Prie „C4 Spacetourer“ galima prijungti bet kokią asmeninę išmaniąją įrangą, o prietaisų skydelyje esantis navigacijos žemėlapis rodomas 3 D formatu. Važiavimo ir vairuotojui reikalinga informacija yra rodoma priekiniame prietaisų skydelyje įtaisytame 7 colių jutikliniame ekrane, kurio duomenys perduodami į 12 colių ekraną.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija