Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB "Fakto" autocentras privatumo politiką.

1 2 3

Naujasis Citroën C4 Cactus – ypatingai patogus ir unikalių savybių hečbekas

2016 m. išleidusi į rinką C3, o 2017 m – „C3 Aircross“ ir „C5 Aircross“ automobilius, bendrovė „Citroën“ ir toliau pristato naujus modelius. Šį kartą ji nustebino pasaulį atnaujintu kompaktiniu hečbeku „C4 Cactus“. Naujasis modelis yra šviežio oro gūsis hečbekų segmente, nes jame suderinta išskirtinė „C4 Cactus“ asmenybė ir aukščiausios klasės C4 komfortas.

UNIKALIŲ SAVYBIŲ HEČBEKAS: DRĄSUS IR ELEGANTIŠKAS STILIUS

Naujasis „ Citroën C4 Cactus“ išreiškia savo prigimties unikalumą per naują, platų ir išraiškingą priekį, atnaujinto stiliaus sparnus ir duris bei ekspresyvių ir švelnių bruožų galą, kuriame sumontuoti naujo dizaino 3D LED žibintai. Šio modelio tinkamai subalansuotos ir išraiškingos formos meta iššūkį nusistovėjusiems kompaktinio hečbeko standartams.

Šis modelis atkreipia į save dėmėsį ir važiuodami juo jausitės išties ypatingai. Atvykite į Fakto Auto - Citroën saloną ir patys išbandykite!

2,60 m atstumas tarp ašių užtikrina modelio kompaktiškumą, taigi automobilis yra valdomas dinamiškiau ir lengviau, tačiau išlaiko hečbekų segmentui būdingą erdvumą. Modelyje rasite klasikinius „Citroën“ kėbulo dizaino elementus, pabrėžiančius jo aptakumą, įskaitant „Airbump®“ apsaugas durelių apatinėje dalyje, ištisinę stiklinę juosmens liniją bei stiklinį stogą, dviaukštį priekį ir išskirtinius 3D LED žibintus gale.

Naujasis Citroën C4 Cactus modelis siūlo 31 eksterjero variantą su 9 kėbulo spalvomis ir 4 spalvų paketais, siūlančiais rafinuotus spalvinius akcentus, su kuriais pirkėjai gali susikurti automobilio vidų pagal savo skonį. Patogiame, išgrynintame ir laisvame salone iš karto užlieja ramybės jausmas. Siūlome net 5 prabangius ir savitus interjero atmosferos variantus, kurie sukuria šviesią, jaukią ir rafinuotą aplinką.

Citroën C4 Cactus interjerasCitroën C4 Cactus interjerasCitroën C4 Cactus interjerasCitroën C4 Cactus interjeras

YPATINGAI PATOGUS HEČBEKAS – NAUJAS STANDARTAS, PRIEINAMAS VISIEMS

Naujasis „ Citroën C4 Cactus“ siūlo kokybiškai naujo lygmens važiavimo komfortą. Šiame modelyje išnaudoti visi „Citroën Advanced Comfort®“ programos elementai, todėl naujasis „ Citroën C4 Cactus“ yra pirmasis automobilis Europoje, kuriame technologiniai pasiekimai panaudoti siekiant sukurti visapusiškai apimantį komfortą. Automobilis pasižymi neprilygstamu važiavimo komfortu – jame pirmą kartą Europoje panaudota hidraulinė pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions™“ (PHC) technologija, kuri kompensuoja visus kelio nelygumus ir leidžia keleiviams pasijusti taip, tarsi jie skristų sėdėdami ant stebuklingo kilimo. Tai taip pat pirmasis automobilis pasaulyje, kuriame sumontuotos naujosios „Advanced Comfort“ sėdynės, siūlančios aukščiausios klasės kūno padėties patogumą.

Tad jei jus sudomoni, raginam nieko nelaukti ir susisiekti su Citroën pardavimų vadybininkais Fakto Auto salone Laisvės pr. 3A ir išbandyti.

Naujasis „ Citroën C4 Cactus“ taip pat siūlo visiškai naujos kartos garso izoliaciją. 12 pagalbos vairuotojui sistemų ir 3 ryšio technologijų dėka keleiviai gali jaustis visiškai saugūs ir atsipalaidavę. Automobilio našūs ir efektyvūs varikliai taip pat padeda vairuotojui pajusti didesnį vairavimo malonumą ir ramybę.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

 

Darbalaukio versija