PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Susipažinkite su mūsų privatumo sąlygomisData:Įmonė „Fakto“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Fakto“ duomenų apsaugos principais

1 2 3 4 5

„C-Elysée“ - elegantiška ir praktiška!

Atnaujintas „C-Elysée“ už palankią kainą siūlo elegantiškame kėbule slypintį dalykišką derinį praktiškumą vertinantiems asmenims.

„C-Elysée“ modelio kūrimą dizaineriai pradėjo nuo visiškai švaraus lapo ir nuo pat pirmojo pieštuko brūkštelėjimo buvo užsibrėžta apjungti patrauklumą ir pusiausvyrą. Automobilio priekinė dalis nepalieka įtarimų apie prekės ženklo tradicijas, nes plačios chromuotos dekoratyvinės grotelės pabrėžia prancūzišką eleganciją. Harmoninga automobilio forma patraukia žvilgsnį, o kontrasto suteikia proporcionaliai išlenkti užpakaliniai sparnai.

Technologijų ir dizaino ekspertas „Citroën“ savo modeliui „C-Elysée“ perdavė savo visą geriausią patirtį. „C-Elysée“ dizainas ir funkcionalumas yra tiesus atsakymas klientams, kuriems yra svarbus automobilio praktiškumas ir palanki jo kaina.

Atnaujinto „C-Elysée“ modelio standartinėje įrangoje dar yra ir 7 colių jutiklinis ekranas, kuriame yra rodomos visos pagrindinės sumaniojo telefono funkcijos, pastovaus greičio palaikymo sistema, automobilyje yra oro kondicionierius ir 16 colių lieti ratlankiai.

Galima pasirinkti benzininį arba dyzelinį variklį. Be puikių greičio savybių, automobiliai yra itin taupūs ir kombinuotu ciklu sunaudoja tik 3,8 l/100 km.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija