Citroen service taxi

"Service taxi “. Automobilio pristatymas į „Fakto Auto" servisą

Naujiena! Pristatome naują serviso paslaugą „Service taxi“. Jei jūsų automobiliui reikalinga atlikti serviso darbus, tačiau neturite tam laiko, mes galime atvažiuoti iki jūsų ir paimti automobilį. Suderinus su jumis serviso darbus ir atlikus juos, mes gražintume Jums automobilį arba galite atsiimti iš mūsų serviso.

Paslauga taikoma tik Vilniaus mieste ir darbo dienomis.

“Service taxi “ galima užsakyti telefonu   +370 5 275 3744   darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. arba internetu

Paslaugos kaina – 45 € su PVM

Viso proceso metu atsakingai laikomasi saugos reikalavimų. Atlikus numatytus serviso darbus, automobilis dezinfekuojamas ir gražinamas klientui.

 

 

CITROËN ŽIEMINIŲ PADANGŲ PASIŪLYMAS POPULIARIAUSIEMS MODELIAMS

Citroën serviso pasiūlymai - tai daug įvairiausių akcijų skirtingų Citroën modelių aksesuarams bei dalims. Automobilių padangos, kilimėliai, valytuvai, guminiai bagažinės įdėklai ir dar daug kitų originalių detalių jūsų patogesniam ir saugesniam važinėjimui automobilyje. Besibaigiantis sezonas – puiki proga įsigyti norimus daiktus savo automobiliui už daug geresnę kainą, tad nepraleiskite mūsų serviso pasiūlymų ir išsirinkite tik tai, kas kokybiška bei atkeliauja pas mus tiesiai iš gamintojo! 

Citroën serviso pasiūlymai  taip pat gali pagelbėti ieškant praktiškų dovanų Citroën automobilių gerbėjams. Nėra nieko smagiau už dovanas, kurias visuomet panaudosite savo patogumui ir saugumui. Džiugi staigmena artimiesiems ar draugams parodytų, jog jums rūpi jų komfortas bei gera savijauta net ir kelionių metu.

Citroën-serviso-pasiulymai-padangos

Pasiūlyme pateiktos padangų kainos yra už 1vnt.

Darbalaukio versija